Sari la conținut

Cerere Helper


Vizitator MicUtzU aKa --->

Postări Recomandate

Vizitator MicUtzU aKa --->

1. Your name (real): Ploscaru Stefan  
2. Your name (in the game): Micutzu aka
3. Your Steam profile: https://steamcommunity.com/profiles/76561199020240130/
4. SteamID: STEAM_0: 1: 15333980
5 The first 7 digits of CNP: 1070923
6. A few words about you: I am 14 years old are from constant 
7. Do you have experience in admin?: Yes  
8. Link from profile / picture with hours on the server: https: // csgo-panel.ro/ore/index.php?type=name&search=micutzu+aka+
9. How long can you spend on the server ?: at least 4 hours

10. Why would you want to join the STAFF ?: to be allowed kick / slay / mute / ban commands
11. Do you have a program to present evidence ?: UBS
12. Have you read the rules ?: yes 
13 . Other details:-

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer, nu înțeleg de ce o mai faci și în engleză.. Mi se pare amuzant cum tot încerci "scheme" și tot la același rezultat ajungi: penibilitatea. Hai să-ți demonstrez și de ce:

1. În primele cereri zici că ai 13 ani, dar nu ai CNP. (aici chiar nu-mi bat capul) Acum spui că ai 14, dar CNP-ul pe care l-ai pus arată că n-ai nici 13 ani împliniți (din 23.09.2007 până acum; nici la asta nu-mi bat capul).

2. Nu citești niciodată regulamentul, dar tu vrei acces la comenzi. (să nu mai zic că programul se numește OBS, nu UBS) 

3. E a 4-a cerere pe care o faci, prima a fost fărcută degeaba, a doua ai încercat tu ceva acolo, la a 3-a ai încercat de pe alt cont de forum (ferească dumnezeu??) și acum vii și o faci în engleză? serios? mi se pare penibil rău ceea ce vrei tu să faci. Cu toată sinceritatea, nu o lua în nume de rău, dar te faci de râs (ți-o zic prietenește).

 

Contra, firește.

 

Steam Profile badge for ʟᴏᴏɴᴇʟʏ: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respins, interdictie in staff.

 

T/C

"Don’t think I don’t see you haters, I know y’all in disguise"

“The realest people don’t have a lot of friends.”

"Reality is wrong. Dreams are for real."

★ ——————————————————————————————————————— ★

 

 

Discord_Server_OLD.USP.RO.pngSteam_Group_OLD.USP.RO.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • .RockY a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.