Sari la conținut

[Portofoliu] Seby123


Seby123

Postări Recomandate

Acum 4 ore, Seby123 a spus:

VUy6MGj.gif

Ma bucur ca ai ales sa te alaturi echipei de Designeri a comunitati noastre. Acesta este preferatul meu, faci o treaba minunata. Doar daca ai primi putina indrumare de la un fost lider GTX cum ar fi Oreo sau eL DrAgO ai putea face treaba extrem de buna.

  • Like 1

                            ''When I die You'll love me''

                       ShgF8lH.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vede evolutia, kw

  • Like 2

                                                                  sergentu.gif                                                                                               

 

              

                                                                                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai un stil aparte, îmi place faptul ca știi sa lucrezi cu câteva nuanțe de culori și nu sute. 
 

Am observat ca folosești ps și pentru animatii, recomand sa încerci after effects dacă Reușești, sa adaugi acel “detaliu”, dar normal ca nu este obligatoriu ci pot sa încarce prea mult imaginea dacă nu ești atent. 
 

Apropo, încearcă sa găsești niște poze HD îți vor ajuta lucrările multe. 
 

spor la munca! 

  • Like 1

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 52 minute, Seby123 a spus:

8MJoZ7y.gif

Nice, pacat ca e pt R3D, strica toata lucrarea=))))

  • Haha 4

                                                                  sergentu.gif                                                                                               

 

              

                                                                                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, TheOne a spus:

Incearca si alte fonturi, nu te opri doar la cateva, pe Dafont gasesti o multime. Imi place aia cu fata.

 

am vazut multe fonturi de pe dafont da nu gasesc pe gustu meu am vazut ma multi au niste fonturi misto cred ca o sa ii intreb daca o sa imi dea.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca ai mai schimbat fondul textului, nice, evoluezi din ce in ce mai mult

KW

  • Like 1

                                                                  sergentu.gif                                                                                               

 

              

                                                                                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Seby123 a fixat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.