Sari la conținut

Reclamatie admini


Sm00th

Postări Recomandate

Salut , am si eu o nelamurire in legatura cu toti ... chiar sunteti asa frustrati si superiori fata de toti ? Eu imi iau gag pentru cuvantul incapabil spus unui jucator cu hack ,, esti incapabil sa joci fara hack ? - ,,nu ai creier'' . (Tinand cont ca de 3 ori am raportat pe u@ acest jucator ... astazi un copil isi ia kick ca nu a dat defeuse la bomba la timp pe reson ,, prost '' admini buni ce sunteti . https://ibb.co/8d64phb

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai , Sm00th , daca stii cine ti-a dat gag la faza aceea , fa-i o reclamatie impotriva lui ... daca ai observat ca un membru staff a abuzat de grad , la fel faci o reclamatie corespunzatoare ( daca nu-i stii numele , nu e nimic , se poate verifica ) . Nu ne baga pe toti " in aceeasi oala " , daca unul sau doi sunt incompetenti nu inseamna ca suntem toti . Normal , reclamatia asta ar trebui respinsa pentru ca nu e facuta dupa model :)) . Iti recomand sa faci una noua ca atare . @TwiX parere ?

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.