Sari la conținut

Vand - Commenduri CS:GO


Meow Meow 💖

Postări Recomandate

Vand Commenduri CS:GO

 

Preturi foarte ieftine, nu ca baiatul de mai jos. Am vazut post-ul lui si am decis sa postez si eu aici.

Preturile sunt urmatoarele:

100 commenduri - 0.5 Euro

200 commenduri - 1.0 Euro

300 commenduri - 1.5 Euro

400 commenduri - 2.0 Euro

500 commenduri - 2.5 Euro

600 commenduri - 3.0 Euro

 

Plata acceptata: Paypal.me/AndreiAdii

Accept si CS:GO Case-uri/Skin-uri

https://steamcommunity.com/id/valve_fucked_me_up_again/

 

F.A.Q.:

1. Commendurile dispar ? - Nu, niciodata

2. Cat dureaza, sa zicem, 100 de commenduri ? - Limita impusa de steam este de 20 de commenduri in 5 minute. Asta insemnand ca pentru 100 dureaza 25 de minute.

3. Ce trebuie sa fac ca te contactez ? - Poti raspunde aici pe forum sau da-mi add pe steam.

4. Ce trebuie sa fac ca sa le primesc odata ce am vorbit ? - Intri pe un server, imi dai adresa de IP si astepti. Recomand arena.usp.ro (daca vrei sa te joci) sau daca vrei sa pleci sa sa fii AFK, recomand un idle server.

5. Sunt boti de imi dai comenduri ? - E mai complicat. Si da si nu. Conturile de pe care primesti commend sunt cat se poate de reale. In schimb, folosesc un "bot" cu care ma loghez pe conturile respective sa-ti dau tie commend

6. Cine da primul ? - Tu, desigur. Poti oferi o suma mica pentru o suma mica de commenduri doar sa te convingi.

7. La ce ajuta commendurile ? - Ei bine, arata mai frumos pe profil nu ? Si ajuta si Trust Factor-ul tot-odata.

8. Commenduri gratis nu dai ? - Ba da. Ca si sub forma de raspunsuri corecte pe serverul "Arena.USP.ro". Cand ma vezi pe server, este posibil sa va pun o intrebare iar primul raspuns corect v-a castiga 20 de comenduri gratis!

9. Ce fel de intrebari pui pe server ? - Din Istorie/Matematica/Geografie/Chimie, cultura generala.

10. Pot primi ban pentru asa ceva ? - Absolut deloc.

Editat de Meow Meow 💖
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 minute ago, xcosmin said:

Parca Nu Se Primea Ban Prin Commend-uri Cu Boti? Indiferent Ca E un bot ? ca asa stiam.

In cel mai rau caz conturile sau "botii" cum ii spui tu primesc ban, nu persoana respectiva.

Stiu ca esti prieten cu domnul care vinde la preturi exagerate si incerci sa faci imagine proasta. Te rog, in alta parte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 30 minute, xcosmin a spus:

Parca Nu Se Primea Ban Prin Commend-uri Cu Boti? Indiferent Ca E un bot ? ca asa stiam.

nu,nu este adevarat

  • Like 1
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 28.07.2020 la 23:24, Meow Meow 💖 a spus:

In cel mai rau caz conturile sau "botii" cum ii spui tu primesc ban, nu persoana respectiva.

Stiu ca esti prieten cu domnul care vinde la preturi exagerate si incerci sa faci imagine proasta. Te rog, in alta parte.

Le mai da si de pe freyzis bot pe gratis si el cere bani =)))

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...

stai linistit ca a luat vac tipu

                                                           

                                                           ꜱᴛᴇᴀᴍ | ɪɴꜱᴛᴀɢʀᴀᴍ | ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ | ʏᴏᴜᴛᴜʙᴇ | ᴛɪᴋᴛᴏᴋ                                                                               ‎

‎‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎v1.png

                                               giphy.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 an mai târziu...
  • Flame a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.