Sari la conținut

Scenariu HALUCINANT! "Bomba in cazul CFR-coronavirus! Minciuna dovedita!" Dezvaluiri din interior: "Clubul a fost pus la pamant!" Prima reactie oficiala


SEEK .

Postări Recomandate

 

Mai multi dintre jucatorii testati pozitiv din lotul CFR-ului sunt acum negativi, la fel ca angajatii FRF de la Mogosoaia care fusesera si ei confirmati cu COVID.

 

UPDATE 23:40 Directorul executiv adjunct al DSP Cluj, Mihai Moisescu, a vorbit despre cazul infectarilor in masa de la CFR. "Va spun sincer ca pe mine nu na intereseaza meciurile lor. Imi pare rau, inteleg ca au fost campioni anul trecut, dar eu sunt pus aici ca sa am grija de sanatatea oamenilor. Pe mine ma intereseaza sa nu se mai genereze infectie sau sa se raspandeasca virusul. A fost un test pozitiv si doua teste sunt negative. Astept sa le vad si pe ultimele. Daca ar fi negative, ar insemna ca persoanele respective nu mai transmit infectia",

 

Moisescu a spus ca jucatorii CFR-ului sunt in continuare in carantina, in timp ce Petrescu e in spital.

 

La CFR au existat 26 de cazuri de coronavirus confirmate. 15 au fost printre jucatori!

 

Politicianul Cozmin Gusa, fan al CFR-ului si apropiat al clubului, acuza o conspiratie nationala in cazul testelor pozitive de la Bucuresti. Gusa cere compensarea prejudiciilor suferite de club si pretinde ca CFR-ul a fost 'umilit public' in urma scandalului legat de infectarea cu coronavirus.

 

Mesajul integral postat de Cozmin Gusa pe pagina sa de Facebook:

 

BOMBA in cazul “CFR Cluj- Coronavirus”! MANIPULARE SI MINCIUNA DOVEDITE.

logo-oficial.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.