Sari la conținut

Reclamatie Rocky


RyDeR

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : ♔RyDeR♔
2. Numele celui reclamat: Rocky
3. Steamul celui reclamat: https://steamcommunity.com/id/RockY_v2
4. Motiv: Il injura pe Wasted . 
5. Dovada: http://www.mediafire.com/file/zoih0bsz8sgbqv2/Dovada_Locky_Vip_injura_%2528Rocky_injura_min_1.30%2529.mp4/file
6. Alte detalii: Minutu 1.28 

Editat de RyDeR
  • Like 1

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

RyDeR

💸 Discord : RyDeR#5382 💸

spacer.png 𝐈'𝐦 𝐧𝐨𝐭 𝐢𝐦𝐦𝐚𝐭𝐮𝐫𝐞, 𝐈 𝐣𝐮𝐬𝐭 𝐤𝐧𝐨𝐰 𝐡𝐨𝐰 𝐭𝐨 𝐡𝐚𝐯𝐞 𝐟𝐮𝐧 spacer.png

 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

           Dior GIF by Pop Smoke      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro . sunt pe comunitate de 1-2 ani si il cunosc pe rocky de cand era catelusul lui D@rk , si nu e prima data cand injura , cel putin pe mine .. nu e in firea mea sa ii fac post chiar daca am dovezi dar merita remove , el in loc sa ajute playerii noi etc , ii injura !

Editat de AlbertoxD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Este o dovada de pe 11.06

2. Atunci cand am inceput sa injur, nu l injuram pe wasted, il injuram pe loki ca nu era prima data cand injura, si se trezeste sa comenteze wasted la mine ca il injuram, dar lui nu i comenteaza ca injura, dar vai, imi cer scuze ca am injurat pe server, de parca nu toata lumea stie sa injure. Sunteti niste mancatori de rahat, pentru ca atunci cand va fac sa radeti, sunt un co fondator de treaba si foarte bun, dar daca injur, vai doamne, nu este comportament de co fondator. Pe mine ma doare fix undeva cand un player injura, pt ca e omeneste sa injuri, nu stau sa plang daca unu isi baga p*la, sau zice cuvantul respectiv, sau rahaturi de-astea. Pe mine ma intereseaza sa nu injuri pe cineva, ca daca ai injurat pe cineva, te-am ars. Dar mna, fie cum ziceti voi, nu am un comportament de co fondator, sa decida night ce face.

  • Like 1

"Don’t think I don’t see you haters, I know y’all in disguise"

“The realest people don’t have a lot of friends.”

"Reality is wrong. Dreams are for real."

★ ——————————————————————————————————————— ★

 

 

Discord_Server_OLD.USP.RO.pngSteam_Group_OLD.USP.RO.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 minute, .RockY a spus:

1. Este o dovada de pe 11.06

2. Atunci cand am inceput sa injur, nu l injuram pe wasted, il injuram pe loki ca nu era prima data cand injura, si se trezeste sa comenteze wasted la mine ca il injuram, dar lui nu i comenteaza ca injura, dar vai, imi cer scuze ca am injurat pe server, de parca nu toata lumea stie sa injure. Sunteti niste mancatori de rahat, pentru ca atunci cand va fac sa radeti, sunt un co fondator de treaba si foarte bun, dar daca injur, vai doamne, nu este comportament de co fondator. Pe mine ma doare fix undeva cand un player injura, pt ca e omeneste sa injuri, nu stau sa plang daca unu isi baga pula, sau zice cuvantul respectiv, sau rahaturi de-astea. Pe mine ma intereseaza sa nu injuri pe cineva, ca daca ai injurat pe cineva, te-am ars. Dar mna, fie cum ziceti voi, nu am un comportament de co fondator, sa decida night ce face.

Daca noi facem cv de genu ne trezim cu -1 sau -2 dar tu ai voie . Dar mna daca Night asa considera sa ramai co-fondator eu fac cerere remove. Tu ca si co-fondator trb sa dai un ex bun copiilor nu sa ii injuri . Exista discord , teamspeek etc . Nu te iei cu el la injuraturi pe sv .

Editat de RyDeR

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

RyDeR

💸 Discord : RyDeR#5382 💸

spacer.png 𝐈'𝐦 𝐧𝐨𝐭 𝐢𝐦𝐦𝐚𝐭𝐮𝐫𝐞, 𝐈 𝐣𝐮𝐬𝐭 𝐤𝐧𝐨𝐰 𝐡𝐨𝐰 𝐭𝐨 𝐡𝐚𝐯𝐞 𝐟𝐮𝐧 spacer.png

 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

           Dior GIF by Pop Smoke      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 minute, .RockY a spus:

1. Este o dovada de pe 11.06

2. Atunci cand am inceput sa injur, nu l injuram pe wasted, il injuram pe loki ca nu era prima data cand injura, si se trezeste sa comenteze wasted la mine ca il injuram, dar lui nu i comenteaza ca injura, dar vai, imi cer scuze ca am injurat pe server, de parca nu toata lumea stie sa injure. Sunteti niste mancatori de rahat, pentru ca atunci cand va fac sa radeti, sunt un co fondator de treaba si foarte bun, dar daca injur, vai doamne, nu este comportament de co fondator. Pe mine ma doare fix undeva cand un player injura, pt ca e omeneste sa injuri, nu stau sa plang daca unu isi baga pula, sau zice cuvantul respectiv, sau rahaturi de-astea. Pe mine ma intereseaza sa nu injuri pe cineva, ca daca ai injurat pe cineva, te-am ars. Dar mna, fie cum ziceti voi, nu am un comportament de co fondator, sa decida night ce face.

In primul rand .. tu daca erai destept nu te luai la cearta cu un copil de 9 ani , loki e la fel de vechi pe server ca tine si ca mine , iar dupa ce te ai certat cu loki te ai luat in gura si cu mine , repet nu e prima oara cand te certi cu mine  si tu cunosti asta foarte bine , de cand te am cunoscut ai fost un pupincurist si inca esti , iar chestia asta iti poate confirma tot serverul . 

In al doilea rand , in viata mea n am ras la o gluma spusa de tine si il lasam pe night sa decida ce sa faca cu tine 😛

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba nu tin cu nimeni de la reclamatia asta dar , rocky este si de treaba ... adica eu am stat cu el cv si nu era asa rau , la mine nu sa pus problema de asa ceva , daca ma injurat , il injuram inapoi si nu ne suparam sau asa... ( asta era inafara sv ) 
dar la reclamatie dau contra ca este destul de veche dovada si daca vreti sa faceti reclamati faceti pe fapte facute recent , plus de asta ca rocky intra foarte rar pe sv si pe discord cu voi ..

Editat de ★ AnOn1m ★ old.usp.ro

 spacer.png

 Z4-BVg-YN-1.gif

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

În primul rând,  o să vorbesc din perspectiva celui neutru, ca să nu avem chestii de genu' ține cu x, îl pupă-n cur pe y, îi ia apărarea lu' z, etc. pentru că nu mi plac chestiile astea, dat fiind faptul că niciodată n-am făcut asta.

În al doilea rând, da, de acord, Rocky poate n-a avut atitudinea potrivită, nu ca și Co-Fondator, ci ca player/membru staff/om. Asta nu înseamnă că la orice greșeală trebuie să dăm cu noroi și cu pietre în el (putea fi oricine în locul lui). E normal să greșești, acum pe bune, stăm să vânăm fiecare căcățel al fiecăruia? (vezi Doamne ce a făcut, a înjurat, ziceți că voi ați trăit singuri pe lună până acum și n-ați mai auzit înjuraturi). Sunt foarte convins că Rocky știe ce a făcut și consider că e un om destul de matur în așa fel încât să înțeleagă și să remedieze chestia asta. Din câte am văzut și am stat de vorbă cu el, s-a cam schimbat treaba asta (în bine), așa că să nu ne mai grăbim cu decizii pripite.

În al treilea rând, mi se par unii de aici josnici de tot (nu vreau să dau nume, pentru a evita orice subiect; cine se simte, să se simtă). Când a revenit Rocky erați ceva de genu' "vaaai, ce mă bucur că ai revenit, că ne-ai lipsit, că pula mea" / "mamă, că altcumva e acum cu tine, că merg treburile acum, că de când așteptam să se întămple asta" / etc. și acum sunteți ceva gen "a, da, Rocky, Co-Fondatoru' ala care e dur / drastic / exigent / care nu ne iartă niciodată, care nu ne înțelege, care nu ne place, care el nu ține cont de nimic, etc." adică pe bune, la faza asta cine are atitudinea, dar mai ales gândirea nepotrivită? eu zic mai întâi să ne uităm în propriul gunoi, iar apoi în al altcuiva. Repet, nu am nimic cu nimeni, doar îmi exprim opinia, fiind imparțială și obiectivă.

Concluzia? O zic imediat.

 

Contra.

 

P.S.: a venit " inteligentu' " de lonely cu romane =)))

Editat de LOONELY
  • Like 2

Steam Profile badge for ʟᴏᴏɴᴇʟʏ: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

contra, chiar daca e putin arogant, isi face treaba bine, si n am avut niciodata altercatie cu el.

                                                                                                                                                                    

 

 

                                                                                                                                                                                 Ŧคςєเt קг๏Ŧเlє/ѕтєαм ρяσƒιℓє/ρяσƒιℓ

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 ore, ★ AnOn1m ★ old.usp.ro a spus:

ba nu tin cu nimeni de la reclamatia asta dar , rocky este si de treaba ... adica eu am stat cu el cv si nu era asa rau , la mine nu sa pus problema de asa ceva , daca ma injurat , il injuram inapoi si nu ne suparam sau asa... ( asta era inafara sv ) 
dar la reclamatie dau contra ca este destul de veche dovada si daca vreti sa faceti reclamati faceti pe fapte facute recent , plus de asta ca rocky intra foarte rar pe sv si pe discord cu voi ..

mai vreau sa mai adaug , cum a zis si lonely mai sunt in staff persoane care se cred superioare , iar daca rocky ar pati ceva , ar trebui sa pateasca si acea/acele persoane , pentru ca rocky nu a facut ceva rau , mai ales ca si wasted stim destul de bine ca si el e tare in gura , si loky are ban de ceva timp ... toti clacam si ne pierdem controlul ... stim toti destul de bine !

P.S.: poate ca nu ar fi trebuit sa ma bag dar inca simt ca fac parte din familia asta ... ( buna si rea asa cum este ea ) 

 spacer.png

 Z4-BVg-YN-1.gif

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 08.07.2020 la 18:30, IamTHEKILLER a spus:

pro,nu are un comportament potrivit unui co-fondator

M-am gandit mai bine si Rocky mai are momentele lui proaste dar pana la urma si acele momente sunt normale pentru un om,el este co-fondator dar este si om si nimeni nu e perfect,toti din staff mai avem momente ca el,si in 98% din timp isi face treaba bine asa ca CONTRA

Discord:IamTHEKILLER#3531

Steam

FOST OWNER OF OLD.USP.RO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, IamTHEKILLER a spus:

M-am gandit mai bine si Rocky mai are momentele lui proaste dar pana la urma si acele momente sunt normale pentru un om,el este co-fondator dar este si om si nimeni nu e perfect,toti din staff mai avem momente ca el,si in 98% din timp isi face treaba bine asa ca CONTRA

M-am gandit mai bine si pana la urma imi retrag Pro-ul.

 

Starfall GIFs. 85 Animated Shooting Star Images For Free

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, TudorCNT a spus:

imi place cum vine lonely isi retrag toti proul.
contra, rocky e un baiat super, va ofensati degeaba.

dupa cum ai vazut si eu am zis asta inainte de lonely , bine nu conteaza asta dar... daca spuneti ceva incearcati sa fiti cat mai seriosi cand ziceti cv , sa nu trebuiasca sa va retrageti raspunsul !

 spacer.png

 Z4-BVg-YN-1.gif

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nu va inteleg pe uni , voi ziceti sa fac reclamatia si tot voi va retrageti pro-ul dupa ce ziceti pe discord sa nu ne retragem pro-ul ca daca il retragem suntem p.zde ... (asta e decizia voastra si o respect chiar daca spuneti cv pe discord si faceti alt lucru) sper sa nu va suparati ca am zis chestia asta dar acesta este adevaru . 

Editat de RyDeR
  • Like 1
  • Haha 1

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

RyDeR

💸 Discord : RyDeR#5382 💸

spacer.png 𝐈'𝐦 𝐧𝐨𝐭 𝐢𝐦𝐦𝐚𝐭𝐮𝐫𝐞, 𝐈 𝐣𝐮𝐬𝐭 𝐤𝐧𝐨𝐰 𝐡𝐨𝐰 𝐭𝐨 𝐡𝐚𝐯𝐞 𝐟𝐮𝐧 spacer.png

 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

           Dior GIF by Pop Smoke      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu v-am spus sa faceti reclamatii daca credeti ca a gresit cineva pentru ca problemele astea se rezolva pe forum si nu intr-o confa pe discord, nu va da nimeni in cap daca faceti o reclamatie + daca il deranja pe Loki ii facea el reclamatie, nu faceti voi topic pt alti oameni.

Tin sa cred ca te apuci de post-hunt si faci reclamatii din ura, ca sa nu mai zic ca am inteles ca tu erai pe server si nu l-ai sanctionat pe Loki ca a injurat. " Aveti obligatia de a va ocupa de reporturi in orice situatie, adminii ce nu se ocupa de reporturi / server pot ajunge si la stergerea gradului ( remove ) " ???????????????????????? 

t/c

 

b_560_95_1.png

 

-> DISCORD <-

-> STEAM <-

-> STEAM GROUP <-

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.