Sari la conținut

Cerere plugin


BABoom12

Postări Recomandate

  • Numele tau: BABoom
  • De ce ai nevoie?: un plugin de admin tag + tag personalizat (bazat pe admin groups)
  • Imagini (opţional): -
  • Alte precizari/detalii:  Mersi {chat_tag_by_admin_group.txt e cfg si nu gasesc plugin u}
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Lin a spus:

De ce le dai tag? Oamenii nu sunt obligati sa te ajute.

Te am intrebat ceva? Idk vvedeti ca un om are o problema ii sariti toti in cap si va luati dupa majoritatea. Simteam nevoia sa spun asta mersi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 minute, BABoom12 a spus:

Te am intrebat ceva? Idk vvedeti ca un om are o problema ii sariti toti in cap si va luati dupa majoritatea. Simteam nevoia sa spun asta mersi.

Daca te-am suparat,imi cer scuze, tot ce am vrut sa zic e ca nu trebuia sa le dai tag, ei te vor ajuta si daca nu le dai tag cu tot ce pot si ei, in fine, nu vreau sa fac off topic deci asta e ultimul meu mesaj, succes cu serverul si sper sa gasesti pluginul.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 ore, PorcusorulMagic a spus:

Cum a zis omul acesta , vrei un plugin bun? Platesti pentru el daca vezi ca oamenii nu ofera

Pe langa asta mai ofera si teapa, putem observa la reclamatiile lui. Au mai ramas 2 zile in care trebui sa returneze banii omului.

  • Like 1

 

forum.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 18 ore, NiGHT a spus:

Ceea ce ai spus tu la detalii, e un plugin făcut de hattrick și e pentru chat tags, nu pentru scoreboard. Nu cred că o sa iti facă cineva pe gratis orice plugin vrei tu.

Eu cred ca nu stiu sa ma exprim, da mi l pe ala al lui hattrick. Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 ore, BABoom12 a spus:

Eu cred ca nu stiu sa ma exprim, da mi l pe ala al lui hattrick. Multumesc.

Nu il am si nici nu il recomand ai o gramada de pluginuri pt chat tags si tag in scoareboard pe https://www.sourcemod.net/plugins.php?cat=0&mod=-1&title=tag&author=&description=&search=1 

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2566623

 

  • Like 1

b_560_95_1.png

 

-> DISCORD <-

-> STEAM <-

-> STEAM GROUP <-

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.