Sari la conținut

[Vand] Cont cs:go prime + o gramada de chestii


alpitu21

Postări Recomandate

Acum 2 ore, vladutz a spus:

Nu ți-l cumpăra nimeni pentru 25E,maxim 10E

hai ca 10e daca e ceva=) 10e costa doar prime pe un cont nefolosit, fara nimic inafara de csgo prime.

asta are mult mai multe decat un cont prime fara nimic, chill=)

am uitat chiar sa zic ca am si cateva skinuri pe smg-uri + shotgun

si am si zis ca e negociabil

Editat de alpitu21

download.jpg 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum zicea si Vladutz mai mult de 10e nu merita contul, prime-ul nici macar nu e cumparat e luat de la rank 21.In rest contul nu mai are nimic special.

Plus e mai bine sa iei un cont nou fara rank decat unu care are deja rank fiindca nu stii cate loseuri a facut pe cont, etc.

  • Like 1

                                                                  sergentu.gif                                                                                               

 

              

                                                                                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un cont cu prime reusesc sa cumpar cu 6 e + o medalie 2, contul tau e si slab la rank uri, si commandurile alea maxim 1e iei pe ele.

                                                                                                                                                                    

 

 

                                                                                                                                                                                 Ŧคςєเt קг๏Ŧเlє/ѕтєαм ρяσƒιℓє/ρяσƒιℓ

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum Zicea Si Vladutz Si Sergentu , Nu Dai mai mult de 10 euro pentru un astfel de cont , mai ales la ce rank-uri 
la 25 euro trebuie sa ai mai multe cum ar fi -
1. MiNiM 2 MEDALII
2. MiNiM (MASTER GUARDIAN ELITE ) - Pe Competitive
3. MiNiM (140 Win-uri) - Pe Competitive
4. Minim Supreme Pe Wingman 

ATENTIE ! - Asta A Fost Parerea Mea Sunt Liber Sa Imi Expun Parerea Si Nu Aruncati Cu Cacat In Mine Ca Vai Doamne Dau Cu Hate 
asta a fost parerea mea , cum sunt eu liber sa imi expun parerea asa sunteti si voi 

 
PACE!

  • Like 2
  • Haha 1

logo-oficial.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti dau 5 euro paypal

  • Haha 1

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 34 minute, kaneki1 a spus:

iti dau 6 euro paypal

Dau 7 atunci :))

  • Haha 1

                                                                  sergentu.gif                                                                                               

 

              

                                                                                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • Flame a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.