Sari la conținut

Reclamatie Tevy


Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : ★ AnOn1m ★ OLD.USP.RO
2. Numele celui reclamat: hatz tevy 
3. Steamul celui reclamat: https://steamcommunity.com/id/xtevyx
4. Motiv: imi da kick aiurea 
5. Dovada: https://gyazo.com/78f55ac48b0ae7391beae06cdbe37a66 / https://gyazo.com/f88404e59dfe3e29b3ef8be9e38c7576
6. Alte detalii: pwp 

  • Haha 1

 spacer.png

 Z4-BVg-YN-1.gif

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu, nu cred ca ar trebuii post pt 2 kick uri, la fel cum a zis velcoon, le puteti rezolva intre voi.

  • Like 1

                                                                                                                                                                    

 

 

                                                                                                                                                                                 Ŧคςєเt קг๏Ŧเlє/ѕтєαм ρяσƒιℓє/ρяσƒιℓ

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 ore, VelCooN a spus:

Probleme de genu ar trebui rezolvate intre voi,si nici tu nu ar trebui sa mori de la in kick

 

Acum 13 ore, howl 永久 a spus:

nu stiu, nu cred ca ar trebuii post pt 2 kick uri, la fel cum a zis velcoon, le puteti rezolva intre voi.

 nu ii faceam ca nu sunt genul e prima mea reclamatie de genul dar inceapea sa ma injure pe discord si sa ma scoata din minti fara sa ii zic nmk , sau fara sa vb , si daca il doare unde de grad ce sa ii fac , am zis ca poate se potoleste cu reclamatia asta ! 

 spacer.png

 Z4-BVg-YN-1.gif

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, ★ AnOn1m ★ old.usp.ro a spus:

 

 nu ii faceam ca nu sunt genul e prima mea reclamatie de genul dar inceapea sa ma injure pe discord si sa ma scoata din minti fara sa ii zic nmk , sau fara sa vb , si daca il doare unde de grad ce sa ii fac , am zis ca poate se potoleste cu reclamatia asta ! 

ba frt, degeaba mai sunteti colegi, daca tu crezi ca printr-o reclamatie o sa il potolesti :)) 

 

sincer nici nu stiu ce sa zic, pro pentru warn, -1 pentru 2 kickuri...

YxetA7T.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 7/4/2020 at 5:45 PM, zuzu old.usp.ro said:

Nu cred ca ar merita -1 pentru atata.... un warn este destul... 

 

-=-=-=-=-=-=-=-

 

Pro la reclamatie

+1 cu mențiunea că puteți să fiți un pic mai băiețași, la modu' caterincă ca și caterincă, da' când zice cineva gata, stop, opriți-vă.

  • Like 1

Steam Profile badge for ʟᴏᴏɴᴇʟʏ: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.