Sari la conținut

Reclamatie url


TheviperEM

Postări Recomandate

Nick: TheviperEM
Nick admin: URL
Data și ora evenimentului:27.06.2020 in jur de 13:00
Harta: Cache
Detalii:Eram pe server si vorbeam cu un baiat de cod si vine nervosu' asta si incepe sa ma injure sa se ia de mine ca nu stiu sa administrez, amenintari de genul ca raman fara grad si o sa primesc warnuri, in timpul meciului se muta la echipa mea si incepe sa ma ia la rost si sa traga in mine(troll).
Dovezi: https://imgur.com/OuaL9JN
Alte precizări:Nu cred ca este corect sa ameninte un helper care este de maxim 2luni pe server pe cineva cu o vechime de 1 an jumatate si cu grad superior.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                    clkvrPP.png?1

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prima data aud de asa helper URL. Sa inteleg ca are "activitate" mare pe server. In cazul dat, ai perfecta dreptate, joc ca joc, dar respect fata de staff trebuie sa fie.

  • Like 1

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@TwiX Astept un raspuns de sambata.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                    clkvrPP.png?1

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ău nici n am mai vazut, +1 warn url nici nu ti a pasat de reclamatie

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.