Sari la conținut

Cerere unban Habzzz


habb

Postări Recomandate

1. Profil jucător: [https://usp.ro/servere/go/cauta.phphttps://usp.ro/servere/go/profil.php?id=STEAM_1:1:151361519

2. Link ban SourceBans: [https://usp.ro/servere/go/bans.php]

3. Descrie situația: Eram pe sv , vorbeam cu prietenul meu @_Florin  , adminii @gh0stw4ve si @Norbi02 au venit la noi in echipa si ne-au intrebat ce facem si le-am spus ca ne jucam , dupa au prins aere de admini puternici si mi-am luat ban pentru "team killing"

4. Dovezi: nu am 😞

  • Sad 2

                                                                                                                   

 

 

                                                                                                                                                                                             76561198262988767.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro unban
Se fac discriminari -_-

  • Like 1

                             

                                                                                               

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dovada am eu video nu e panica injurii staff + ai zis nu o data ca server-ul e mort dovada tot video ! 

 

  • Sad 4

                                                                                                                               spacer.png                                                                                           

                                                                                                                                                                  ☠  Co-Owner GO.USP.RO  ☠

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra unban, adminii au facut o treaba excelenta, in aceste banuri acordate, pacat ca habz si-a luat ban cu motiv team killing, a fost o alegere minunata sa banam acesti playeri toxici si nesimtiti acum serverul este mort cu totul. Ownerul serverului a zis ca oricum comunitatea pe care mergem o sa fie maxim 2-3 playeri dar vad ca s-a intors roata, nasol, bine jucat din partea adminilor care nu au actionat superior, si nu au dat ban cu motive bine intemeiate.

  • Sad 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator gh0stw4ve

Contra, injura staff + server de morti + isi bate joc de staff.

-dovezi pt habz:

unknown.png

-dovezi pt poker ca vb in plus pe cerere unban:  spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu iau staff la misto? Abia am intrat pe sv si vad mesajul asta pe chat https://prnt.sc/t507n3  si cand v-am injurat eu? E vina mea ca s-a auzit de pe ts cum te injura @Poker21?

                                                                                                                   

 

 

                                                                                                                                                                                             76561198262988767.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt bubu, habz nu imi mai place de tine, I love you habz, imi place de unu snd nepotu. 
habz  Ce faci bubu, te-ai suparat sau esti gelos, eu bine zic gelos ca suparat nu, nu

  • Haha 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A venit si norbi al meu de pe classic sau de unde a venit el si si-a tras aere aici pe go, am mai multe ore pe go decat are el in viata, asa ca fara superioritati aici, @Norbi02 da? Ai de maxim 2 luni admin pe go si ai intrat doar de sarbatori, asa ca gura, ai banat multi admini vechi care nu ti-au gresit cu nimic si care au ani in spate de experienta decat tn.... Tu si bubu, doi frustrati. Veniti la mine si imi suferiti in echipa cu "Cui îi zici ma ez?" si ce sa vezi? Bubu are grad cumparat si tu primit doar de mila, asa ca GURA! Atat am avut de zis.

EDIT: aaa si @TwiX scoate capul din perna ca adminii tai "dragi" isi fac de cap pe server, ms!

Editat de dwighT | USP.RO
  • Love 1
  • Haha 1

                                                                                          e5R5PBi.gif                                        

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator gh0stw4ve

@dwighT | USP.ROun leu n am dat pe grad ca idee si tu care faci glume cu mil sugi de 4 ori comentezi , admin de calitate erai adevarat pe langa ca iti bati joc de staff si playeri, iar @CMAlexandru3tu nici n-ai fost pe server bossule 😉 iar @_Florinsi tu faci glume cu mil sugi la adresa staffului... @habbtu ai inceput cu serveru de morti si tu ai fost ultimu care si-a luat ban 😉

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)) Gata prietenia fetele mele? Acum o vreme hihi, haha toti si caterinca, plus incalcat impreuna de regulament. Ia sa vedem dovada ca si eu am cu 80% dovezi cu voi :)) bine PUF are dovezi.
Contra UNBAN, nu se merita timpul pierdut 😉 
Astia sunteti toti, mai rai ca niste cartite :))

Editat de ♥TheS

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu sa vad dovezile la glumele cu milsugi, si btw lu habz i-ai dat ban cu motiv de team killing hai in pula mea sa revenim la realitate ca inainte ne pupai pe toti in cur si nu stiu ce si acu ai aere de admin daca stau bine sa ma gandesc nici nu indeplinesti varsta corespunzatoare gradului de admin 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

😂😂GATA, CE E CU DRAMA ASTA?

E UN BAN, LASATII IN PACE PE EI

NE VEDEM DE TREABA NOASTRA

DAR DACA EI NE DAU BAN CU PUTEM SA IGNORAM

SI NU MAI INCERCATI VOI SA STRICATI 😉

Editat de CMAlexandru3
de ce trebuie sa ne certam cu ei, ca imi vine sa rad, adica rad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ba @habb ca mai sunt servere destule, nu suntem acceptati aici

  • Like 1

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator gh0stw4ve

@_Florinnu am pupat pe nimeni in cur , nu tu pupai pe toata lumea in cur , si am 14 ani si minim e 14 so ... poti sa te culci

PS:Noapte Buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator gh0stw4ve

@_Florinnu am pupat pe nimeni in cur , nu tu pupai pe toata lumea in cur , si am 14 ani si minim e 14 so ... poti sa te culci

A da si ai cerut dovezi ,asai? uite aici:spacer.png

Iar tu esti pe videou lui Norbi cand ziceai Bubu imi iei owner? Mi-l sugi?

PS:Noapte Buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@habb Eu nu stiu bro de unde au venit copii astia cu tupeul asta sa dea ban perm la admini si dealea:))) se cred smecheri in spate la tastatura cred

pe norbi  ala l-am vazut o singura data pe server acum doua zile parca:)) si deja are figuri in cap si face pe seful pe aici si ghost ala e un putoi cu aere in cap de n-am vazut in viata mea:))

Cine sunteti voi ma? intrati pe server odata la 5 ani si faceti pe sefii aici voi ma? vedeti-va de treaba voastra ma

N-am nimic cu oamenii dar sa intrii pe server odata la 5 ani si sa incepi cu figuri si delea nu imi place.

Pro unban

@Angrry™ Controleaza-ti copii astia ca prea au basini in cap vorbesc foarte serios

 

Editat de [Spectru]
  • Like 2
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-1 @gh0stw4ve dublu post aiurea.

  • Haha 2

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator gh0stw4ve

@[Spectru]

Acum 19 minute, [Spectru] a spus:

ghost ala e un putoi cu aere in cap de n-am vazut in viata mea:))

vezi ca eu te respectam si nuimi bate-am joc de tine dar se pare ca tu ai aere frate la 20 de ani cati ani tu nu esti capabil sa zici adevaru, esti pe bines te pwp<3

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.