Sari la conținut

Reclamatie gh0stw4ve


dwighT | USP.RO

Postări Recomandate

Nick: [numele tău de pe server] dwighT-
Nick admin: [numele adminului reclamat] gh0stw4ve
Data și ora evenimentului: 16.06.2020 16:23
Harta: [harta ce rula pe server în momentul întâmplării evenimentului] Inferno
Detalii: Pai, eram eu frumos pe inferno cu el pe discord si mi-a dat ban, astept dovezi.
Dovezi: [dovezi care să ne ajute să înțelegem mai bine ce s-a întâmplat] https://imgur.com/a/zbplgZn
Alte precizări: Sper s-a aiba remove.

                                                                                          e5R5PBi.gif                                        

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CONTRA
Am fost de fata ... Motivul este clar injurii staff ( voice ) si in chat la fel scrie chestiile interzise pe server ( mi-l sugi ... mi-l bei etc... ) 

                                                                                                                               spacer.png                                                                                           

                                                                                                                                                                  ☠  Co-Owner GO.USP.RO  ☠

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator gh0stw4ve

A injurat de minim 3 ori si nu i am dat gag 30 de minute , cum se da in general , am zis ca ii dau gag numa 5 , dupa i am dat mute 5 si dupa i am dat ban 30 de minute, dovada aici: spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce tupeu pe unii oameni, cer remove ca pleaca pe alta comunitate dar totusi fac reclamatii aiurea. Reclamatie respinsa, zi mersi ca nu i permanent ca injuri staff, ar trebui sa stii lucrurile astea ca ai fost admin, sau cred ca ai fost degeaba sincer

  • Like 1
  • Haha 2
  • Angrry 1

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.