Sari la conținut

Reclamatie - Membru staff


TudorCNT

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : TudorCNT
2. Numele celui reclamat: flux sau cum e el, flucs, chiar nu ma intereseaza. 
3. Steamul celui reclamat: -
4. Motiv: toxicitate, desii el e un staff al serverului, nu e prima data cand face asa.
5. Dovada: 

Spoiler

XAltO17.jpg


6. Alte detalii: Poate ia si el remove, zic. (nu am mai apucat sa fac screen cand l-am mai vazut cu toxicitate)

YxetA7T.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am nimic personal cu el, dar nu e prima dată când face asta. Nu doar cu staff-ul, ci si cu playeri. D.p.d.v. al comportamentului, din păcate ai multe, dar multe de învățat..

 

Pro.

  • Love 1

Steam Profile badge for ʟᴏᴏɴᴇʟʏ: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

24 minutes ago, LOONELY said:

Nu am nimic personal cu el, dar nu e prima dată când face asta. Nu doar cu staff-ul, ci si cu playeri. D.p.d.v. al comportamentului, din păcate ai multe, dar multe de învățat..

 

Pro.

+1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, LOONELY said:

Nu am nimic personal cu el, dar nu e prima dată când face asta. Nu doar cu staff-ul, ci si cu playeri. D.p.d.v. al comportamentului, din păcate ai multe, dar multe de învățat..

 

Pro.

+1

Steam

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

8 hours ago, LOONELY said:

Nu am nimic personal cu el, dar nu e prima dată când face asta. Nu doar cu staff-ul, ci si cu playeri. D.p.d.v. al comportamentului, din păcate ai multe, dar multe de învățat..

 

Pro.

+1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.