Sari la conținut

unban


Robi Fratele lui Kenny's

Postări Recomandate

profil jucator https://steamcommunity.com/id/robiblo

 

descrie situatia : Eu l-am injurat pe the s si  el mi-a dat ban permanent dar eu i-am scris lui titi tambal pe steam mesaj:  ce prost e the s
dc mi-a dat ban
sa-i zici ca vin cu intariri cand intru
ok.Si el mi-a dat ban pt injurare de staf si amenintare eu nu l-am injurat pe sv s-au l-am amenintat pe sv

  

Dovezii: am ca i-am scris lui titi 

 

Sper sa imi da-ti unban deoarece imi place sa ma joc pe sv vostru am 88-89 de ore


 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"sa-i zici ca vin cu intariri cand intru"

Ce este cu tupeul asta, bombardierule? Crezi ca vorbesti cu prietenii aia ai tai de pe Minecraft de 8 ani?

 

CONTRA UNBAN!

  • Haha 1

                             

                                                                                               

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faza ca atunci când înjuri un admin/player merita ban permanent pentru ca daca ii dai mute sau ban 30 min etc. asta nu înseamnă că și-a schimbat comportamentul (vorbesc în toate cazurile, nu ca alții care se i au după prietenii...) și copilul asta enervează pe multă lume ca vorbește în continuu. 

(după ce l a înjurat  ii da mesaj lui Titi ca e ratat ca l a parat, adică sa fim serioși ca dacă își recunoștea greșeala își cerea scuze măcar)

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca iti cereai scuze  era alt ceva si eram de acord cu unban, dar nu e prima data cand faci de astea, ai avut si mute si gag si kick si ban 10 minute, tu nu te potolesti... las pe restu, eu nu zic nimic, de cum iti e norocu sau pe cine pupi in fundulet.

  • Love 1

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

22 minutes ago, HankyFace said:

"sa-i zici ca vin cu intariri cand intru"

Ce este cu tupeul asta, bombardierule? Crezi ca vorbesti cu prietenii aia ai tai de pe Minecraft de 8 ani?

 

CONTRA UNBAN!

ii copil ba XD

 

1 hour ago, Titi Tambal said:

Contra din start in momentul in care dai pm altei persoane sa injuri un admin deja din partea mea ai perma ban.Dupa ce ti-a dat The S perma mi ai dat mie mesaj ca sunt terminat ca te am parat

eu din cate am inteles e ca te-o injurat numa pe privat,pe server deloc,daca te-o injurat pe pv nu se mai pun regulile ,nici nu are sens,daca eu te injur pe privat e pe privat  nu e pe server,daca nu as avea cont de cs si tenjur pe ce dadeai ban?,sunt si alti admini care injura si chear pe playeri noi si care nu ii stiu si iti dau un exemplu,UDK(am si post salvat daca vreti il pun aci,cum se injura cu unu ca io zis lui sa se uite la unu ca are cheat,iar udk la injurat pe steam,n-a primit nici o advertizare acest om)eu nu vad de ce sa-i dati ban daaca nu se aplica in intregime regulamentul,nu este egalitate,si ce daca te-o injurat pe privat,da-i unfriend/nar trebuii sa-ti pese,el nu ti prieten daca face asa,dar da daca e pe server si tenjura pe server da poti sa-i dai ban pentru ca regulamentul intretine numa aceasta cauza

Daca cumva n-am dreptate prin faptul ca numa prin mesaje sa-mi spui pentru ca eu asa am inteles ca ti-o scris mesaje cu injuraturi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa iti spun ceva gun nu ii mai lua tu apararea fiindca daca te ar injura cineva privat tot ban ia-i da si oricum acum nu aduc aici tot ce faci tu pe server mute de 1 2 sau 3 minute si slay slap inainte sa faca snd update-ul asta eu nu as putea rezista la asa ceva daca eram fondator.Sorry twix de double post

 

aBkLZmB.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unu de pe server a inceput sa injure la adresa mea, i am dat ban 30 min, dupa in pv tot contiunua asa ca i am dat permanent, CONTRA UNBAN. Odata ce l ai injurat erai constient de consecinte, nu te mai da victima, MS!

                                                                                          e5R5PBi.gif                                        

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@GunnbottEMLR tu sa taci ca nu intelegi nimic , una e cand injura in privat si alta cand te ia cu, "las ca vezi cu cine vin eu", mi-a zis si pe sv asta si chestii de genu, "Sti cine sunt eu" 
Cand o sa te comporti tu ca admin exemplar atuncea sa comentezi tu la de astea, pana atuncea ciocu mic si vezi sa nu primesti remove. Ai grija de curu tau prima data si dupa de altora.

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Robi Fratele lui Kenny's a spus:

Bine deci imi da-ti ban 😔😪😪

Deci poate nu ai mai posta la fiecare parere zic? Sau vrei ban pe forum? Intreb pt un prieten.

Asteapta raspunsul final de la TwiX.

  • Love 1

                                                                                          e5R5PBi.gif                                        

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 minutes ago, Titi Tambal said:

Hai sa iti spun ceva gun nu ii mai lua tu apararea fiindca daca te ar injura cineva privat tot ban ia-i da si oricum acum nu aduc aici tot ce faci tu pe server mute de 1 2 sau 3 minute si slay slap inainte sa faca snd update-ul asta eu nu as putea rezista la asa ceva daca eram fondator.Sorry twix de double post

 

dadeam mute 1 sa vad daca se potolesc cand pun muzica si dupa dau mute 5 daca nu se opresc(nicidecum 2 sau 3),faza cu slap sa discutat la una dintre reclamatiile lui blunt si o zis twix ca e ok ,nu ultima lui reclamatie,slay n-am dat numa cand o fost nevoie de aia sa fii sigur,te rog si tu si hbck ca am vazut ca numa ziceti unele lucruri fara sa va documentati,si cand am dat respawn ca ma spama hanky cu slay o zis hjbk ca imi da ban sau cv de genu fara ca el sa se documenteze

4 minutes ago, ♥TheS said:

@GunnbottEMLR tu sa taci ca nu intelegi nimic , una e cand injura in privat si alta cand te ia cu, "las ca vezi cu cine vin eu", mi-a zis si pe sv asta si chestii de genu, "Sti cine sunt eu" 
Cand o sa te comporti tu ca admin exemplar atuncea sa comentezi tu la de astea, pana atuncea ciocu mic si vezi sa nu primesti remove. Ai grija de curu tau prima data si dupa de altora.

1.nu zic ca glumeste ca sa intelegi,eu asa o vad,stii cum sunt copii,eu nu pot sa-i iau in serios,si el m-a injurat pe sv i-am zis sa se opresca,a treia oara i-am dat mute ,pe privat daca se intampla aia se leaga intre relatiia ta cu el,il ignori/ii dai unfriend pt ca asta poti face aici pe server versus real life

2.tu nu stii de gluma?,faza cu Sti cine sunt eu,era o gluma,nu era injuratura,si tu faci glume mai proaste,eu nu rad,ar trebuii sa fac post ca imi da-i kick din meci cand faci glume?,eu nu va mai inteleg oameni buni,incerc si o sa vin cu o concluzie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doamne . Deci nu inteleg dc ii iei apararea , serios acum . Cum a zis si titi mai sus hai sa nu facem o carte aici . Pt ca l a injurat pe S parerea mea este sa suporte consecintele si sa ramana cu banu-l . Eu zic sa mai respecti si tu regulamentul ala din cand in cand . sa zic asa . adk sa nu mai lasi pe toata lumea sa bage muzica pe sv . Cand am intrat atunci la tine in echipa era haos . Toti erau nervosi ca nu puteau sa se joaca deoarece replays baga muzica si tu nu aveai nici o trb sa i dai mute sau cv . Si dupa ce i am dat eu mute tot tu te luai de mine csz . 

Eu zic sa nu ii mai iei apararea atat [ ma repet ] si cam atat . Pt ca a injurat un membru al stafful-ui , eu zic ca merita sa ramana cu Banul . Acum asteptam parerea Lui @TwiX . 

Contra Unban . si mai ales faza aia cu intariri . Astea sunt vorbe de bombardieri de 13 ani ?> . Serios frate . asa rau am ajuns ? Sa amenintam pe cineva care ne ar putea fii [tata} =] Pe bune acm . Mi se pare amuzant cand vad asta =]]

Editat de Jокёя GO.USP.RO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.