Sari la conținut

Cerere Unban


alinpopescu

Postări Recomandate

1. Profil jucător: https://usp.ro/servere/go/profil.php?id=STEAM_1:0:550602088

2. Link ban SourceBans: https://go.bans.ro/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:550602088

3. Descrie situația: Pai ma jucam aveam un scor bun pentru r1 34 cu 6 sau ceva genul eram pe cobblestone si adminu nostru UDK era de neivins pana m-am mutat la echipa adversa si l-am omorat o data, apoi a disparut de pe tabela si in cele din urma s-a pus spec pe mine. Am fost banat pentru wh si aim doresc o scurta dovada, daca o are, desigur ca stiu ca are arfe de admin si nu stiu ce. Inteleg ca are experienta, dar experienta l-a inselat de data asta. Va pup si mersi pentru atentia acordata.

4. Dovezi: Dovezi sa arate el ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RANK 1 - 34-6

Cam zei voi asa, csz, ai main? Intra pe el, consider ca nu acum te ai apucat de joc si esti mare zeu.

                                                                                          e5R5PBi.gif                                        

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

9 hours ago, dwighT | USP.RO said:

RANK 1 - 34-6

Cam zei voi asa, csz, ai main? Intra pe el, consider ca nu acum te ai apucat de joc si esti mare zeu.

dar e vreo regula ceva>? tu cand jucai pe cont de rank mic ca ti luasei vac pe main?? zicea cineva ceva? 
Stai cuminte puiu meu.

Editat de alinpopescu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@alinpopescu ce e cu tupeul asta pe tine? s-a prins peste noapte de tine? 🤣pe celalalt cont al tau, banat acu 4 zile de ce nu ai facut cerere de unban? sau nu ti-a placut numele adminului care te-a banat de data asta? 😅

Contra unban pentru tupeu si pt celalalt ban 🙂 

pwp 😁

Editat de ⭐Puf De Păpădie
  • Love 1

                                                                c0qPj1R.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, ⭐Puf De Păpădie a spus:

@alinpopescu ce e cu tupeul asta pe tine? s-a prins peste noapte de tine? 🤣pe celalalt cont al tau, banat acu 4 zile de ce nu ai facut cerere de unban? sau nu ti-a placut numele adminului care te-a banat de data asta? 😅

Contra unban pentru tupeu si pt celalalt ban 🙂 

pwp 😁

 🙃

+1

Editat de CMAlexandru3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, ⭐Puf De Păpădie said:

@alinpopescu ce e cu tupeul asta pe tine? s-a prins peste noapte de tine? 🤣pe celalalt cont al tau, banat acu 4 zile de ce nu ai facut cerere de unban? sau nu ti-a placut numele adminului care te-a banat de data asta? 😅

Contra unban pentru tupeu si pt celalalt ban 🙂 

pwp 😁

fac cerere si pentru ala daca e problema dar adminii nu prea fac demo uri la astia cu rank 1. Altii stau cu orele si fac 15 demo-uri, cum ai fii tu, si tot nu si dau seama daca au cod sau nu. Nici nu stiu ce cauta oamenii ca voi in staff. Nu mai doresc sa primesc unban, nici nu doream. Voiam sa vad doar ce are de zis UDK, dar se pare ca nici nu e activ pe forum. Va pup si sunt pro banului pe forum asupra mea. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 minute, 【Baloo】 a spus:

salut am jucat 30 de min pe sv si un admin mi-a dat ban pe nedrept fara demo pentru ca am facut 5 sau 4 kiluri si as dori unban deoarece e un sv ok sunt de 30 de min pe el cum am zis si e foarte tare

Nume admin:anto aka hanky

Multumesc

 

https://usp.ro/forum/forum/41-unban/ poftim boss nu este bar aici :))

 

aBkLZmB.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai asta e chestia baloo fa si tu un topic si o sa vina adminu cu demo-ul

sorry triple post

 

 

Edit:A da @alinpopescu eu folosesc boss si asa fiindca trebuie si putina caterinca nu numai plans si la plans ma refer la tn usor cu tupeul 😛 pwp

Editat de Titi Tambal

aBkLZmB.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

c

Acum 27 minute, 【Baloo】 a spus:

salut am jucat 30 de min pe sv si un admin mi-a dat ban pe nedrept fara demo pentru ca am facut 5 sau 4 kiluri si as dori unban deoarece e un sv ok sunt de 30 de min pe el cum am zis si e foarte tare

Nume admin:anto aka hanky

Multumesc

 

de unde stii ca nu am demo? :))))

 

                             

                                                                                               

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alinpopescu eu zic sa te rezumi la cererea ta de unban, și dacă dorești mai poți sa faci și pentru celălalt cont cerere. 
Baloo te asteptam cu un topic nou dacă dorești unban. 
 

  • Like 1

                                                                c0qPj1R.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci,astept demo din partea lui AlinPopescu,dar si a adminului. 

La momentul dat,ai contra din partea mea, astept dovezile.

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca nu ajungem nicaieri cu tupeul asta! 😃 

Parerea mea: Banul sa ramana, Ban si pe forum pentru ca daca primeste unban sigur se a comporta si pe server la fel ca si aici, asa ca salut.

P.S.: @alinpopescu Nu iti mai chema prietenii care nu au nici o treaba cu subiectul sa faca post-uri aiurea, ms.

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam tupeist nu crezi? Banul ramane

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.