Sari la conținut

reclamatie anto


GunnbottEMLR

Postări Recomandate

Nick:  GunnbottEMLR
Nick admin:  anto aka hanky
Data și ora evenimentului: astazi 8 pm
Harta: Mai multe 
Detalii: slay in continuu si i-am zis de 7 ori sa inceteze
Dovezi:n-am dovezi deoarece avea bind si nu vedeam dar am martori,ace,puf,bgd,etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MINCIUNI!

Editat de HankyFace

                             

                                                                                               

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

11 minutes ago, Pymbor said:

Contra. 

Nu-i adevarat.

tu nici macar nu erai pe sv,tu iei apararea ca o sa vina la tine pe server :))

10 minutes ago, ⭐Puf De Păpădie said:

contra, eu nu am vazut nici un slay 🙂

hai ca sunteti prieteni,si imi dati mute ca zic ca nu sunteti prietenosi bv

  • Angrry 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CONTRA = REMOVE GUN. :)) 
Adesea ii dau mute lui, ace si alti din gasca MOARA STRICATA. :)) 
Mai faci si reclamatie la unu care iti da un mute o data, gata reclamatie :)) 

#NU EXISTA ZI IN CARE SA II DAU MUT :))  
Plus eu ti-am dat mut pe faza aia, m-am simtit ofensat avand in vedere ca suntem prieteni. ❤️
 

  • Love 1

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 minutes ago, ♥TheS said:

CONTRA = REMOVE GUN. :)) 
Adesea ii dau mute lui, ace si alti din gasca MOARA STRICATA. :)) 
Mai faci si reclamatie la unu care iti da un mute o data, gata reclamatie :)) 

#NU EXISTA ZI IN CARE SA II DAU MUT :))  
Plus eu ti-am dat mut pe faza aia, m-am simtit ofensat avand in vedere ca suntem prieteni. ❤️
 

n-am zis contra la mutu tau plus ca nu am facut cine stie ce n-am strigat n-am urlat,numa ca  am vorbit ''mult''cum ai zis tu dar  ti-am dat respectul si ne-am dus discord dar n-am zis nimic de mut chear daca era exagerat pt ca numa vorbeam

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa credeam ca la al meu, am vazut acolo mut cu prietenia si credeam ca ma bagi si pe mine in oala, ca te banam acuma :))
PRO = Remove Gun. :))
Neutru!!!!!

  • Haha 1

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, GunnbottEMLR a spus:

tu nici macar nu erai pe sv,tu iei apararea ca o sa vina la tine pe server :))

hai ca sunteti prieteni,si imi dati mute ca zic ca nu sunteti prietenosi bv

Eu zic sa nu bagi in discutii alte chestii, aici ne legam de reclamatie, ok?

  • Love 1
  • Haha 1

                                                                                          e5R5PBi.gif                                        

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, Titi Tambal said:

contra

 

ba, da da-ti contra numa astia care n-ati fost pe server,v-am zis ca vo cumparat pymbor cu serveru :))

1 hour ago, brumm5252 said:

contra,ala care da slapuri incontinuu era gunn da na acuma nu vreau sa ma bag.

nu suntem aci pentru slapuri si plus eu chear n-am dat slap,ultima data era cand eram noi doi si inca 2 admini pe o mapa ca dadeam spam(eram 4 admini si eram de comun acord) pe vertigo aia

Puteti veni cu argumente reale,nu de alta,dar sa fim mai reali

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gunnbot nu te inteleg de ce il aduci pe Pymbor si serverele lui in discutie...Zici ca esti copil de 10 ani si parasti orice rahat :))

  • Like 1
  • Haha 1

                             

                                                                                               

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

11 minutes ago, HankyFace said:

Gunnbot nu te inteleg de ce il aduci pe Pymbor si serverele lui in discutie...Zici ca esti copil de 10 ani si parasti orice rahat :))

pai ba daca ziceti contra si daca ati n-ati fost pe server,si puf o fost si o zis "anto de ce ai dat slay si o ras" si zice contra,normal ca va parasc :)) ca stiu ca mintiti din cauza ca vreti grad mare pe serveru lui pymbor si foarte multi se muta,cred ca toti adminii(eu nu si cred ca ma las de servere deoarece of lag si ca poti avea mai mult de 100 hp si ma enerveaza cand dau 104 cu awp si ala e in veata)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

12 minutes ago, Shroud de Romania said:

Pro

Esti cumva in staff sa iti dai cu parere?

 

                             

                                                                                               

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@TwiX poti sa iei o decizie...dupa parerea mea reclamatia este facuta doar sa fie si nu are rost sa tot vorbim

                             

                                                                                               

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 minutes ago, HankyFace said:

@TwiX poti sa iei o decizie...dupa parerea mea reclamatia este facuta doar sa fie si nu are rost sa tot vorbim

ba este vorba despre tine si plus tu da-i slay in continuu sa-mi furi armele de vreo 7 ori si tiam zis de fiecare data sa te opresti ca-ti dau reclamatie plus ca mi-ai dat si slap de alte ori si mut si nu zic de ele ca am zis ca is prietenos da asa cu slay nu se mai poate am venit pe server sa ma distrez/sa joc cs nu sa primesc slay in continuu,si tu tot spui ca n-are rost?

@sndpoti sa te uiti si tu peste te rog?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 minutes ago, Shroud de Romania said:

deci,daca am fost pe server ,nu am voie sa comentez si ceilalti care nu au fost au voie sa-si dea cu parerea?

Ai voie sa iti dai cu parerea dar nu zici PRO sau CONTRA... Zici si tu ,,anto aka hanky ia dat slay-uri la gunnbot si am fost cand s-a intamplat!"

                             

                                                                                               

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 minute ago, HankyFace said:

Ai voie sa iti dai cu parerea dar nu zici PRO sau CONTRA... Zici si tu ,,anto aka hanky ia dat slay-uri la gunnbot si am fost cand s-a intamplat!"

Bun,atunci imi pare rau,dar,tot nu pot sa inteleg de ce cei care nu au fost pe server comenteaza cu PRO/CONTRA,mi se pare absurd

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai spun nimic...nu are rost sa ne tot certam pe subiectul asta pentru ca tu o ti tot pe a ta+ iti aduci prietenii sa zica pro pentru ca majoritatea adminilor dau contra pentru ca nu ai dreptate

                             

                                                                                               

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 minutes ago, HankyFace said:

Nu mai spun nimic...nu are rost sa ne tot certam pe subiectul asta pentru ca tu o ti tot pe a ta+ iti aduci prietenii sa zica pro pentru ca majoritatea adminilor dau contra pentru ca nu ai dreptate

ba 1.tu tiai adus toata mafia sa zica contra si cei care o  fost si o vazut ca eu am dreptate ca ma tineai in slayuri / si si aia care n-or fost aka pymbor,cred ca este din cauza ca vreti grad pe serverul lui si de aia mintiti

2. nu-mi aduc prietenii am scris mai sus ace,puf etc iar ace no zis nimic desii mi prieten,o zis ca nu zice nimic ca nare admin,si puf o vazut ca-i asa si o zis contra lol,si shroud era pe server si mai erau,am primit si eu un pro adevarat si te enervezi iar tu cu toate contraurile false???,eu is ok nu-s nervos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

13 minutes ago, GunnbottEMLR said:

ba 1.tu tiai adus toata mafia sa zica contra si cei care o  fost si o vazut ca eu am dreptate ca ma tineai in slayuri / si si aia care n-or fost aka pymbor,cred ca este din cauza ca vreti grad pe serverul lui si de aia mintiti

2. nu-mi aduc prietenii am scris mai sus ace,puf etc iar ace no zis nimic desii mi prieten,o zis ca nu zice nimic ca nare admin,si puf o vazut ca-i asa si o zis contra lol,si shroud era pe server si mai erau,am primit si eu un pro adevarat si te enervezi iar tu cu toate contraurile false???,eu is ok nu-s nervos

Ok👍

  • Like 1

                             

                                                                                               

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.