Sari la conținut

reclamatie anto


GunnbottEMLR

Postări Recomandate

Gun vrei sa fiu sinceră? Îți place sa faci caterinca de lume. Dar dacă e vorba ca cineva sa te ia pe tine peste picior nu îți convine și sari repede cu reclamația. “Ce tie nu-ți place altuia nu-i face.” De aia am dat contra. 😊

te pup 😘

  • Love 1

                                                                c0qPj1R.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

24 minutes ago, ⭐Puf De Păpădie said:

Gun vrei sa fiu sinceră? Îți place sa faci caterinca de lume. Dar dacă e vorba ca cineva sa te ia pe tine peste picior nu îți convine și sari repede cu reclamația. “Ce tie nu-ți place altuia nu-i face.” De aia am dat contra. 😊

te pup 😘

Singurul lucru care l-am facut la caterinca erau glumele eu,da,am dat slay,dar niciodata la caterinca numa cand trebe,daca vroiai sa stii trebuia sa te documentezi,si cand sunt cu tine pe server inafara de taci gun cu glumele astea proaste n-ai mai zis nimic/intamplat,deci idk ce spui....

 

--->>>>Pun pariu ca zice Twix ca eu sunt de vina,ca acum nu stiu ce ati patit sa-mi dati bully si sa ziceti tot ca nu e asa si sa ziceti ca nu e adevarat,Twix nu zic sa te iei dupa minoritate nici dupa majoritate dar te rog eu sa aflii adevarul

 

 

 

 

Editat de GunnbottEMLR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

romana.exe has been stop working

  • Like 1

                             

                                                                                               

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Na pentru TOTI, asta e comunitatea, SUNT CONTRA RECLAMATIE ca au fost glume si tot ce sa scris aici e in gluma, dar dar GUN a demonstrat ceva. Comunitatea e plina de nepotisme, daca toti dam contra el isi ia REMOVE, e exagerat totul la aceasta reclamatie, adevarul e la mijloc.  
Eu cu Robert am facut glume de genu, ii dadeam slap 99 , mute sau kick si nu s-a suparat , erau vreo 10 pe 10 atuncea in acea seara.
Daca nu stiti sa glumiti, nu mai glumiti.
Cand am zis de seriozitatea, voi Batman  :)) 
@TwiX Inchide topicul fara nimic, nu o sa afli adevarul de la jumatate, nimeni nu e de vina.

Editat de ♥TheS
  • Love 1

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 minutes ago, ♥TheS said:

Na pentru TOTI, asta e comunitatea, SUNT CONTRA RECLAMATIE ca au fost glume si tot ce sa scris aici e in gluma, dar dar GUN a demonstrat ceva. Comunitatea e plina de nepotisme, daca toti dam contra el isi ia REMOVE, e exagerat totul la aceasta reclamatie, adevarul e la mijloc.  
Eu cu Robert am facut glume de genu, ii dadeam slap 99 , mute sau kick si nu s-a suparat , erau vreo 10 pe 10 atuncea in acea seara.
Daca nu stiti sa glumiti, nu mai glumiti.
Cand am zis de seriozitatea, voi Batman  :)) 
@TwiX Inchide topicul fara nimic, nu o sa afli adevarul de la jumatate, nimeni nu e de vina.

nu mi-ai dat slap numa mute si stiam ca e in gluma deoarece no lasai mai mult de o secunda ca dadeai unmute,si nu tiam zis stop deoarece ce am scris mai devreme,el mio dat slay in continuuu si i-am zis din prima sa se opreasca si ca ii dau reclamatie iar el no facuto,eu zic daca vrea @TwiX sa afle adevarul lasa-l sa afle,mie nu mi se pare in regula nici intre admini nici daca ii facea la un player sa ill tii in slayuri fara ca el sa sparga nici o regula sau sa fi incalcat ceva sau facut ca sa primeasca slay

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dovezi 0, ca aveti martorii lu Iehova cu voi nu ma intereseaza

Respins

  • Haha 1

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.