Sari la conținut

Sugestii GO


snd

Postări Recomandate

Acum 7 minute, patr1xxx#langod a spus:

Buna. Faza cu map restriction, e utila, insa nu pe toate mapele. 

De ex. pe inferno cu only B, cand suntem 3vs3, sau pe mirage 3vs3 (only Ramp/Palace). 

Daca-i posibil de facut ceva schimbari in plugin, atunci pe inferno la 3vs3 sa fie mid/apps, iar la mirage 3vs3 deja sa fie mid-ul.

O seara buna tuturor ❤️

+1 o sa vada un scripter sa modifice plugin-ul

Editat de [𝘼𝘿𝙈]
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

11 minutes ago, patr1xxx#langod said:

Buna. Faza cu map restriction, e utila, insa nu pe toate mapele. 

De ex. pe inferno cu only B, cand suntem 3vs3, sau pe mirage 3vs3 (only Ramp/Palace). 

Daca-i posibil de facut ceva schimbari in plugin, atunci pe inferno la 3vs3 sa fie mid/apps, iar la mirage 3vs3 deja sa fie mid-ul.

O seara buna tuturor ❤️

+1
Si pe vertigo ar putea sa se adauge map restriction, si daca se intampla ar fi bine sa puna o bariera inafara hartii intre site A si T base pentru ca jucatorii de la CT sa nu mai poata ajunge, folosind parasuta, in baza celor de la Terro. 
Si inca un lucru, pe vertigo daca se intampla sa pice bomba inafara hartii nu se mai teleporteaza ca pe harta normala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

13 hours ago, Zeak go.usp.ro said:

+1
Si pe vertigo ar putea sa se adauge map restriction, si daca se intampla ar fi bine sa puna o bariera inafara hartii intre site A si T base pentru ca jucatorii de la CT sa nu mai poata ajunge, folosind parasuta, in baza celor de la Terro. 
Si inca un lucru, pe vertigo daca se intampla sa pice bomba inafara hartii nu se mai teleporteaza ca pe harta normala.

Ar fi bine pe Train atunci cand se joaca doar A, cei de la CT sa poata intra prin Connector deaorece e restrictionata acea zona.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...

Salut. Propun sa se scoata faza cu hold intr-un loc timp de 15 secunde, alt fel ai slay. Sunt momente cand chiar e nevoie sa-l astepti pe CT, cand joci de T, de ex la un eco, dar faza asta nu-ti permite mai ca nimic, te alunga de la pozitie.

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

23 minutes ago, patr1xxx#langod said:

Salut. Propun sa se scoata faza cu hold intr-un loc timp de 15 secunde, alt fel ai slay. Sunt momente cand chiar e nevoie sa-l astepti pe CT, cand joci de T, de ex la un eco, dar faza asta nu-ti permite mai ca nimic, te alunga de la pozitie.

+1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • 2 săptămâni mai târziu...

Salut, daca tot s-a scos antirush-ul, scoate si anti hold, pentru ca lucreaza foarte si foarte prost. Stai in scope si astepti pick mid, cand el te anunta sa iti schimbi pozitia, indiferent daca ai facut macar un micro strafe, trebuie in genere sa parasesti zona in care te afli si creeaza discomfort.

Deja din cauza acestei functii pur si simplu nu am mai avut chef sa intru pe server.

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

15 hours ago, patr1xxx#langod said:

Salut, daca tot s-a scos antirush-ul, scoate si anti hold, pentru ca lucreaza foarte si foarte prost. Stai in scope si astepti pick mid, cand el te anunta sa iti schimbi pozitia, indiferent daca ai facut macar un micro strafe, trebuie in genere sa parasesti zona in care te afli si creeaza discomfort.

Deja din cauza acestei functii pur si simplu nu am mai avut chef sa intru pe server.

Nu stiu cand ai verificat asta, insa am verificat acum si pare sa fie ok, da-mi un mesaj daca se mai intampla. A fost scos recent, insa e inclus in AFK manager, asa ca aceasta schimbare nu am anuntat-o.

  • Like 1
  • Love 1

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 21.09.2021 la 17:06, Angrry™ a spus:

Nu stiu cand ai verificat asta, insa am verificat acum si pare sa fie ok, da-mi un mesaj daca se mai intampla. A fost scos recent, insa e inclus in AFK manager, asa ca aceasta schimbare nu am anuntat-o.

Salut.  Era +ctrl si oricum mi-a aparut. Ori inainte de asta eram in palace, pana nu am parasit zona din apropiere, la fel imi spama 15,10,5 😞

Daca e necesar, revin cu demo

 

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 26 minute, patr1xxx#langod a spus:

Salut.  Era +ctrl si oricum mi-a aparut. Ori inainte de asta eram in palace, pana nu am parasit zona din apropiere, la fel imi spama 15,10,5 😞

Daca e necesar, revin cu demo

 

+1

 

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

52 minutes ago, patr1xxx#langod said:

+1

 

 

1 hour ago, patr1xxx#langod said:

Salut.  Era +ctrl si oricum mi-a aparut. Ori inainte de asta eram in palace, pana nu am parasit zona din apropiere, la fel imi spama 15,10,5 😞

Daca e necesar, revin cu demo

 

Super, ok, o sa rezolvam zilele astea. 

  • Like 1
  • Love 1

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

 

Aceeasi istorie, cu anti-hold, #fixit ❤️

 

 

 

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. 

E ceva nou, insa, pe comunitatea rusa se practica des de catre adminii superiori verificarea PC-ului prin share screen discord (Sunt numeroase posibilitati de a-i depista codurile private sau published, pe YouTube sunt numeroase variatii, verificii fisierele, ultimele downlods, etc..)

Propun daca din demo pe care-l facem, este inca sub semnul "?" faptul daca are cod sau nu, Co-Ownerii si Ownerii sa aiba posibilitatea de a-l invita pe "Suspect" in discord la Share Screen, paralel facand record adminul si daca depisteaza ceva, sa aiba permisiunea de a-i da ban disconnect, motiv cod. (Evident cu demo prezent la CS GO si share screen).

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 minute, patr1xxx#langod a spus:

Salut. 

E ceva nou, insa, pe comunitatea rusa se practica des de catre adminii superiori verificarea PC-ului prin share screen discord (Sunt numeroase posibilitati de a-i depista codurile private sau published, pe YouTube sunt numeroase variatii, verificii fisierele, ultimele downlods, etc..)

Propun daca din demo pe care-l facem, este inca sub semnul "?" faptul daca are cod sau nu, Co-Ownerii si Ownerii sa aiba posibilitatea de a-l invita pe "Suspect" in discord la Share Screen, paralel facand record adminul si daca depisteaza ceva, sa aiba permisiunea de a-i da ban disconnect, motiv cod. (Evident cu demo prezent la CS GO si share screen).

Pro. Pe 1.6 se practica și acum și funcționează. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

7 hours ago, patr1xxx#langod said:

Salut. 

E ceva nou, insa, pe comunitatea rusa se practica des de catre adminii superiori verificarea PC-ului prin share screen discord (Sunt numeroase posibilitati de a-i depista codurile private sau published, pe YouTube sunt numeroase variatii, verificii fisierele, ultimele downlods, etc..)

Propun daca din demo pe care-l facem, este inca sub semnul "?" faptul daca are cod sau nu, Co-Ownerii si Ownerii sa aiba posibilitatea de a-l invita pe "Suspect" in discord la Share Screen, paralel facand record adminul si daca depisteaza ceva, sa aiba permisiunea de a-i da ban disconnect, motiv cod. (Evident cu demo prezent la CS GO si share screen).

Din pacate nu putem fi responsabili de faptele adminilor, asa ca nu va fi obligatoriu. Pe 1.6 era un soft warGods sau asa ceva, care era un plus. Momentan pe CSGO nu stim sa fie.

 

 

On 10/12/2021 at 2:25 PM, patr1xxx#langod said:

 

Aceeasi istorie, cu anti-hold, #fixit ❤️

 

 

 

@NiGHT Poti sa verifici te rog?

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...
5 hours ago, Zeak go.usp.ro said:

Pro, chiar ar fi frumos

 

20 hours ago, [𝘼𝘿𝙈] said:

Salut!

-se aproprie perioada Craciunul si ar fi frumos ca la MVP sa se bage si colinde:)) sau zapada pe jos (dar asta cred ca provoaca lag) dar ar fi frumos.

 

O sa adaugam dupa ce intram in anotimpul Iarna.

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

15 hours ago, Angrry™ said:

 

 

O sa adaugam dupa ce intram in anotimpul Iarna.

Ar fi bine ca sa existe o comanda ca sa poti activa/dezactiva zapada deoarece nu toti jucatorii si-ar dori pentru ca te incurca la vizibilitate si provoaca lag.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
3 hours ago, pupsik said:

Pe train, ar trebui sa se scoata barierele din connector cand se joaca doar pe A deoarece e enervant, teroristii ajung inaintea ta in pop/electric. Parerea mea e ca ar trebui sa fie exact ca pe wingman cu tot cu connector.

Ok, vom incerca sa rezolvam zilele astea.

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.