Sari la conținut

Reclamatie dau un blunt gratis


UnReal

Postări Recomandate

Nick:  UnReal
Nick admin:  dau un blunt gratis 
Data și ora evenimentului: 26.05.2020 , nu mai știu orele 
Harta: Mai multe 
Detalii: Abuz comenzi , folosirea abuzivă a microfonului 
Dovezi:  https://prnt.sc/so24r1 , https://prnt.sc/so25i7 , https://prnt.sc/so267a

 

 


Alte precizări: Deci.. înțeleg că , ca și STAFF nu poți fi mereu serios , mai trebuie să și glumim , suntem oameni până la urmă , dar vă rog eu din suflet.. distrați-vă în limita bunului simț , în așa fel încât să se distreze toată lumea.. nu doar grupul vostru de prieteni ( 3-5 jucători ), mulți sunt deranjați de slap-urile voastre.. acu 15 minute jucam și vă înjurau jucătorii că folosiți /slap . Nu m-ai da-ți  /mute ,  /gag pe alți admini în repetate moduri , dai 1 dată .. de 2 ori .. da ajunge..  . Despre suflatu` în microfon... maturizați-vă puțin... aveți 15-16-17 ani .. deja știți să face-ți diferența dintre bine ți rău , corect și greșit , maxim 4 jucători râdeau azi la „ glumele ” voastre cu  „ colegu pe stație ” , pe bune ,, e foarte enervant și deranjant ... reclamațiile pe care le primiți nu sunt din răutate sau din dușmănie , ci să vă facă să realizați unde a-ți greșit și să nu mai repetați acele lucruri .  Blunt , eu ți-am zis azi de nenumărate ori să o termini ...  tu râde-ai și mă ignorai  . 

  • Like 1

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

+1 

Citat
  • Alte precizări: Deci.. înțeleg că , ca și STAFF nu poți fi mereu serios , mai trebuie să și glumim , suntem oameni până la urmă , dar vă rog eu din suflet.. distrați-vă în limita bunului simț , în așa fel încât să se distreze toată lumea.. nu doar grupul vostru de prieteni ( 3-5 jucători ), mulți sunt deranjați de slap-urile voastre.. acu 15 minute jucam și vă înjurau jucătorii că folosiți /slap . Nu m-ai da-ți  /mute ,  /gag pe alți admini în repetate moduri , dai 1 dată .. de 2 ori .. da ajunge..  . Despre suflatu` în microfon... maturizați-vă puțin... aveți 15-16-17 ani .. deja știți să face-ți diferența dintre bine ți rău , corect și greșit


PRO, acuma ce doreste @TwiX -1 sau remove tot acolo PRO.

  • Love 1

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mno, daca va iarta @TwiX odata, de doua ori va luati nasu la purtare.  nu zice nimeni sa nu va distrati, sau sa nu faceti caterinca, ca mereu se rade pe server.  

Eu zic ca daca nu se incepe cu pedepsele nu o sa se inceteze comportamentul acesta. 

Imi pare rau de tine Blunt, daca iti amintesti ce ti-am zis zilele trecute. 

  • Love 1

                                                                c0qPj1R.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pro,i am zis si eu de multe ori eu as zice -1 dar daca mai face odata sa se scoata gradul si ban macar 30 min sau 1 zi,zic de ban pt. ca e foarte stresant,enervant,etc. si toti ii zic si nici macar nu ia aminte la ce zic celelalte persoane,poate vine cineva un player nou pe sv sa se relaxeze pe publice sau sa joace aici ca na isi pune skinuri si d-astea,si-l aude pe blunt cum face ca toate animalele,deci da PRO!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca mai are vreo relevanta sa scriu ceva aici gen sa dau pro sau contra, pentru ca snd sau case mi-a scos gradu nu stiu din ce cauza pentru ca pe server nu am facut nimic, daca e sa vorbim de copilarisme aici na, nu mai zic nimic, blunt a cam exagerat asta este, fiecare admin a facut greselile lui, dar ce fel de comunitate e asta(ma refer la comunitatea de admini) cand noi ne facem reclamatii ampulea intre noi, doar ca sa fie unora mai bine sau nu stiu, din cate stiu reclamatiile intre admini nu mai sunt admise, parca asa zisese @TwiX, daca aveti vreo reclamatie de facut ii spui lu case sau twix si se vor ocupa eu, repet eu asa stiam. Daca e sa vorbim de regulament, in ultima vreme ala nu se mai respecta deloc nici de catre admini si nici de catre playeri adica pe  scurt de nimeni deci daca e cazu sa vorbim de regulament, aproape toti ar trebui sa aiba remove. Revin la subiect, aici i-as da pro la 1 sau 2 warnuri pentru ca na, daca cineva considera altfel, treaba lui asta e, eu am vorbit cu blunt ceva si nu stiu daca ii mai pasa, adica despre ce vorbim si-a dat singur pro la reclamatie....

  • Haha 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 23 minute, brumm5252 a spus:

pro,i am zis si eu de multe ori eu as zice -1 dar daca mai face odata sa se scoata gradul si ban macar 30 min sau 1 zi,zic de ban pt. ca e foarte stresant,enervant,etc. si toti ii zic si nici macar nu ia aminte la ce zic celelalte persoane,poate vine cineva un player nou pe sv sa se relaxeze pe publice sau sa joace aici ca na isi pune skinuri si d-astea,si-l aude pe blunt cum face ca toate animalele,deci da PRO!

hai sa nu aruncam totul pe blunt, ca nici altii nu sunteti mai prejos. iti zice S sa taci ca iti baraie microfonul deranjant si tu il uiti apasat. te mai si umfli in pene ca ce nu-ti convine ca da-mi ban, da-mi mute. Nu veniti sa aruncati cu noroi cand voi nu sunteti deloc curati 😉 

                                                                c0qPj1R.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@brumm5252Tu sa ii zici? La ce activitate ai :)) si sa nu mai zic de  altele.
Si sunt destui care abuzeaza grav rau, asa ca ma duc sa bat un cui.

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

8 minutes ago, _Florin said:

aproape toti ar trebui sa aiba remove

 

8 minutes ago, ⭐Puf De Păpădie said:

hai sa nu aruncam totul pe blunt, ca nici altii nu sunteti mai prejos. iti zice S sa taci ca iti baraie microfonul deranjant si tu il uiti apasat. te mai si umfli in pene ca ce nu-ti convine ca da-mi ban, da-mi mute. Nu veniti sa aruncati cu noroi cand voi nu sunteti deloc curati 😉 

Cam asta voiam si eu sa zic. Mi.am dat singur pro la reclamatie deci twix decide

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, _Florin a spus:

Nu stiu daca mai are vreo relevanta sa scriu ceva aici gen sa dau pro sau contra, pentru ca snd sau case mi-a scos gradu nu stiu din ce cauza pentru ca pe server nu am facut nimic, daca e sa vorbim de copilarisme aici na, nu mai zic nimic, blunt a cam exagerat asta este, fiecare admin a facut greselile lui, dar ce fel de comunitate e asta(ma refer la comunitatea de admini) cand noi ne facem reclamatii ampulea intre noi, doar ca sa fie unora mai bine sau nu stiu, din cate stiu reclamatiile intre admini nu mai sunt admise, parca asa zisese @TwiX, daca aveti vreo reclamatie de facut ii spui lu case sau twix si se vor ocupa eu, repet eu asa stiam. Daca e sa vorbim de regulament, in ultima vreme ala nu se mai respecta deloc nici de catre admini si nici de catre playeri adica pe  scurt de nimeni deci daca e cazu sa vorbim de regulament, aproape toti ar trebui sa aiba remove. Revin la subiect, aici i-as da pro la 1 sau 2 warnuri pentru ca na, daca cineva considera altfel, treaba lui asta e, eu am vorbit cu blunt ceva si nu stiu daca ii mai pasa, adica despre ce vorbim si-a dat singur pro la reclamatie....

UnReal nu e admin, deci poate sa faca reclamatii altor admini.

                                                                                          e5R5PBi.gif                                        

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Remove. Cu parere de rau remove. Ba fratilor, am trecut peste unele lucruri la alte reclamatii, am zis ca va las sa vedeti si voi si sa invatati din belele alea, ca sa nu fac politie cu voi, imi place sa fie cat mai relax, dar vad vorba lu puf, ca exagerati. Am zis ca am admini cumsecade si cu creier, dar...e cazul sa intru din nou eu pe server sa vad ce si cum. Slap urile alea mi au dat error 404 la cap jur, ba caterinca e caterinca, dar sa ramaneti 2-3 4 cunoscuti pe server si faceti treburile astea. Si eu cu robert faceam, dar eram 3 admini seara tarziu pe server ne permiteam. Vad ca e cam bataie de joc, si nu mai trec cu vederea, am zis sa fiu baiat cu voi toti

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.