Sari la conținut

Sugestie/Propunere


Smurf

Postări Recomandate

Salut.Dupa cum spune titlul,vreau sa o sugestie.

Sa se adauge ''Scoala GFX'' La Design.De ce?Sa invete mai multi in photoshop.

Pot fii designer,ma pricep,ma puteti testa n-am nimic impotriva.

Poate ajuta comunitatea cu:

=Reputatie(O sa zica: Mama, Ce comunitate cool,nu prea am vazut alte forum-uri cu scoala gfx,hai sa incerc

=Membrii noi

Cam asta A fost.Daca mai am alte propuneri,o sa postez aici inainte sa se inchida: Va pwp 😘

  • Haha 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exista deja o sectiune asemanatoare

https://usp.ro/forum/forum/2440-tutoriale/

Deci nu prea vad rostul.

  • Like 1

              spacer.png

 

                                                                                                                                                       

 

                                                                                                                                                                                 ꜰᴏᴜɴᴅᴇʀ ᴏɴ ꜱᴜʀꜰx.ᴜꜱᴘ.ʀᴏ

                                                                                                                                                                                 ᴇx ᴏᴡɴᴇʀ ᴏɴ ʀᴜɴ.ᴜꜱᴘ.ʀᴏ

                                                                                                                                                                                 ᴇx ᴀᴅᴍɪɴ ᴏɴ ᴊʙ.ᴜꜱᴘ.ʀᴏ

                                                                                                                                                                                 ᴇx ᴀᴅᴍɪɴ ᴏɴ ᴏʟᴅᴄꜱ.ᴜꜱᴘ.ʀᴏ

 

                                                                                                                                                                                    Discord:NEEP#5547

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, NEEP a spus:

Exista deja o sectiune asemanatoare

https://usp.ro/forum/forum/2440-tutoriale/

Deci nu prea vad rostul.

Pai,Din punctul meu de vedere,Una e sa-ti dea un expert tutorialele necesare,intr-o ordine,nu sa le iei alandala,sa incepi cu semnatura si sa termini cu avatar.

Nu poti incepe la avatar sa il faci direct gif(sa se miste) Daca el nu stie sa redimensioneze sau sa puna un blur.

Asa,profesorii iau intr-o ordine.

Scuze Pentru Quote.

Editat de Smurf
Scuze pentru Quote.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer nu inteleg dc ai face propunerea asta

Cum a zis si Neep exista sectiunea "tutoriale"

Nu cred ca ar trebuii sa stai sa inveti mai mult pe o comunitate cum sa lucrezi in photoshop, daca vrei sa inveti mai mult existe alte surse de unde poti invata.

Cel putin parerea mea

  • Like 2

                                                                  sergentu.gif                                                                                               

 

              

                                                                                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este o idee buna.Dar sunt multe tutoriale pe youtube si pe alte site-uri de unde poti invata sa faci un avatar de la 0.

Dar daca se adauga o sa fie un avantaj pentru comunitate.

  • Like 2

"Be careful who you trust, the devil was once an angel."

| 𝕾𝖙𝖊𝖆𝖒 | 𝕸𝖚𝖘𝖎𝖈 𝕿𝖗𝖆𝖉𝖊 𝕷𝖎𝖓𝖐 |

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6wc1aeB.gif
76561198282438000.png
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, Bolt a spus:

Pro,ar avantaja mult comunitatea si chiar ar fi misto

+1 PRO

  • Like 1

                                                           

                                                           ꜱᴛᴇᴀᴍ | ɪɴꜱᴛᴀɢʀᴀᴍ | ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ | ʏᴏᴜᴛᴜʙᴇ | ᴛɪᴋᴛᴏᴋ                                                                               ‎

‎‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎v1.png

                                               giphy.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, Laugh a spus:

Este o idee buna.Dar sunt multe tutoriale pe youtube si pe alte site-uri de unde poti invata sa faci un avatar de la 0.

Dar daca se adauga o sa fie un avantaj pentru comunitate.

+1,PRO

  • Like 1

 

 

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici trebuie luati in considerare mai multi factori : 1. cand , cum si unde se va desfasura aceasta " scoala " , 2. cine vor fi profesorii , 3. e o responsabilitate destul de mare pe capul profesorilor 
Din partea mea contra , sunt n tutoriale din care poti invata bazele si te poti inspira din ele 

Sa vedem ce au de adaugat si designerii 

S512Jv1.gif

 

Server Manager : ARENA.USP.RO

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 32 minute, M0NSTER a spus:

Aici trebuie luati in considerare mai multi factori : 1. cand , cum si unde se va desfasura aceasta " scoala " , 2. cine vor fi profesorii , 3. e o responsabilitate destul de mare pe capul profesorilor 
Din partea mea contra , sunt n tutoriale din care poti invata bazele si te poti inspira din ele 

Sa vedem ce au de adaugat si designerii 

1.La design se va creea un sub-forum.

2.Profesorii Vor Fii Designerii doriti.(Ma pot ocupa si eu)

3.Pai nu este neaparat o ''mare responsabilitate''.Trebuia sa pui niste tutoriale intr-o ordine.Nu e mare lucru.dai tutoriale,astepti elevul sa iti trimita lucrarile acolo,ii dai nota si poc lectie noua simplu.La final ii faci o medie.Locul 1 - Media 10, Locul 2- Media 9, Locul 3 - Media 8

4.se vor alege 3 examinatori (Dupa ce termini scoala gfx,contactezi un examinator ca sa vada ce ai invatat,cei 3 examinatori vor da niste note,daca elevul respectiv pica,trebuie sa reia scoala gfx (Bine inteles daca doreste).Ma pot ocupa eu de post-uri,am idei si stiu ce voi face.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra, există tutoriale pe youtube cum să folosești PS și să inveți să faci un avatar/semnătură. Părerea mea că nimeni nu va sta să te învețe Photoshop. 

O zi bună!

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem o comunitate de JOCURI nu de design, designul e prezent pe forum ca sectiune dar nu ne dedicam resurse cum ar fi timp pt gestionarea unei echipe care sa se ocupe de asa ceva pt ca ar fi doar timp pierdut, cine vrea sa invete photoshop are in 2020 youtube si n siteu-ri de tutoriale si resurse

 

Propunere respinsa

  • Like 2
  • Love 1

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • snd a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.