Sari la conținut

cerere unban maciucagaozaru


maciucagaozaru

Postări Recomandate

 

1. Profil jucător:https://steamcommunity.com/profiles/76561198972024784/

2. Link ban SourceBans: https://go.bans.ro/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:505879528&advType=steamid&Submit#

3. Descrie situația:ma jucam linistit pe server si imi iau ban pe motiv wallhack si as vrea sa imi vad si eu demoul

4. Dovezi:nu am dovezi

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- Runda 4-5 pentru tero, Esti in Tspawn si tu nu ai nici o treaba, mergi pe cutit pana la iesire rampa, erau 3 in viata, unu putea sa fie rampa. Da, ai primit info ca sunt palat dar nu si cati sunt. 

- Runda 5-5 egal, la B site, ai tras la misto un glont in lemn dupa ai observat ca avanseaza fara sa ii auzi, la geam ai dat de 2 ori prefire pe primul chiar omorandu-l si la final te uitai chiar la ultimul player prin perete. 

 

Demo: https://easyupload.io/wxzeig

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pro unban, dar pana nu vad demoul nu sunt 100%. Ce stiu e ca omul joaca bine 🙂 

Edit: Ups, arres a scris fix cand am trimis asta, in 10 minute ma uit peste demo

Editat de Davidodo01
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu vad nimica de wall zic sincer daca tie ti-se pare ca am sincer nu stiu ce sa zic, na bafta cu serveru dar sa sti ca nu toti playeri sunt silveri ca idee

O adaugare: la faza cu lama mergeam pe lama casa fac un kill cu lama sau taseru nu ca ii stiam

Editat de maciucagaozaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am avut si faze mai suspecte si totusi nu am luat ban si nici VAC la mine in rank daca as juca cum joc pe server(adica ne tryhard) as avea 2 killuri ,daca tie ti se pare ca am wall din 3 faze care nici macar nu sunt evidente atunci da...

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am uitat si eu cu @♥TheS pe el vreo 5 runde, am si demo salvat. Nu am vazut nimic suspect nici cand m-am uitat eu pe el si nici acum. 

La runda 5-5 omu vede deja pe radar ca are 2 oameni in apps care se bat cu colegul lui. Cand el a mutat tinta pe geam deja coechipierul lui ii vazuse pe unul din apps.  

Pro unban. 

                                                                c0qPj1R.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

+1 PUF
PRO UNBAN.
Mno poate a fost o zi grea azi si eu am momente cand si cel mai parlit jucator, imi pare suspect 😉 

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 22 minute, Awny a spus:

Pro unban 
Nu inteleg ce ti s-a parut suspect

 

                                                                                          e5R5PBi.gif                                        

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro unban pentru ca da

                             

                                                                                               

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ban scos, nu i capat de tara

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.