Sari la conținut

Am luat ban fara motiv


zenkcsgo

Postări Recomandate

1. Profil jucător: https://steamcommunity.com/profiles/zenkcsgouanfles/

2. Link ban SourceBans: https://go.bans.ro/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:1:543160087

3. Descrie situația: Am intrat pe sv abea incepuse meciu pe dust, m-am bagat la ct si dau un blunt gratis ala ma tot muta la t si cand l-am intrebat de ce ma muta la terro cica ca asa vrea el si dupa normal ca ma enervasem pentru am gasit un sv frumos in care ma pot juca cand am cooldown si cand nu am cooldown l-am injurat. Si el mi-a dat ban PERMANENT pentru ca asa vrea el .

4. D.ovezi: N-am dovada pentru ca nu am la ce sa fac. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra unban, ar trebui sa ai respect fata de playeri pe server indiferent cine e. Poate te inveti de acuma sa nu mai injuri pe u@ sau pe chatul normal. 🙂

 

Si blunt a exagerat cu mutatu-l intr-una.

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, zulixez) a spus:

Contra unban, ar trebui sa ai respect fata de playeri pe server indiferent cine e. Poate te inveti de acuma sa nu mai injuri pe u@ sau pe chatul normal. 🙂

 

Si blunt a exagerat cu mutatu-l intr-una.

+1

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bine a procedat blunt! Deja pe server-ul asta nu mai exista pic de respect fata de admini! 

 

CONTRA UNBAN!

                             

                                                                                               

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 Nu am exagerat cu mutatul deoarece:-l.am mutat o data fiindca vobea o gramada,s.a mutat inapoi si a zis sa nu il mai mut ca nu mai vb, ghiciti ce; a continuat sa vb 

                                                                         -s.a mutat la T, ace a venit la CT(unde eram eu) si dupa vine la si el la CT fiind mai putini la T decat la CT asa ca l.am mutat.Dupa ce l.am mutat el tot venea la CT, iar dupa a inceput sa injure si i.am dat ban 

2 minutes ago, zenkcsgo said:

si mai sunt si nou pe sv zici ca nu am voie sa gresesc

De cand se vorbeste asa pe servere? Dar daca tu ai educatia asta ce pot spune...

 

 

 

Editat de Davidodo01
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 minutes ago, Davidodo01 said:

 Nu am exagerat cu mutatul deoarece:-l.am mutat o data fiindca vobea o gramada,s.a mutat inapoi si a zis sa nu il mai mut ca nu mai vb, ghiciti ce; a continuat sa vb 

                                                                         -s.a mutat la T, ace a venit la CT(unde eram eu) si dupa vine la si el la CT fiind mai putini la T decat la CT asa ca l.am mutat.Dupa ce l.am mutat el tot venea la CT, iar dupa a inceput sa injure si i.am dat ban 

De cand se vorbeste asa pe servere? Dar daca tu ai educatia asta ce pot spune...

 

 

 

inteleg frate dar nu ban permanent, sunt nou pe server am gresit si eu o data si imi dai ban permanent imi cer scuze dar te rog unban ca mor fara sa ma joc pe go.usp.ro

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 minute ago, zenkcsgo said:

inteleg frate dar nu ban permanent, sunt nou pe server am gresit si eu o data si imi dai ban permanent imi cer scuze dar te rog unban ca mor fara sa ma joc pe go.usp.ro

 

mi-am invatat lectia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Just now, Davidodo01 said:

eu sunt contra unban, dar twix decide...

:((((((((((((( plang bai frate toti de aici mi-au dat contra cand nici nu au jucat cu mine ( nu tu ceilalti inafara de zulixez

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 minutes ago, CMAlexandru3 said:

nu conteaza ce lectie ti-ai invatat

atata tipm cat vi pe server si injuri un player/admin meriti ban permanent

contra unban

da frate in pnm nu ai voie sa gresesti in viata doar sa fii corect ai gresit ceva, repede toti - BAN BAN DU-TE DRQ DE RATAT

 

Editat de zenkcsgo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai face dublu/triplu post si spune ce ai de spus intr-un mesaj. Nu mai face off topic si te justifica de atata ori. Asteapta doar raspunsuri de la alti admini. Daca mai ceva de adaugat da edit la mesaj.

 

Bun acum ca am terminat cu instruirea,mutatul de la o echipa la alta este enervant si mai ales pentru un player nou venit pe sv. Din punctul meu de vedere blunt trebuia sa inceteze si nu se ajungea la injurii si etc. Ai o atitudine ft urata @zenkcsgo si ar trebui sa o revizuiesti. S-a exagerat de ambele parti

 

Pro unban dar cu mentiunea ca data viitoare sa nu se mai intample

 

 

Later edit// Am intrat pe profilul lui de steam si mi-aduc aminte de el azi cum injura in voice chat si imi spuneau baietii pe ts ca atunci cand il omoram plangea  ,suferea si ma injura,dar am zis sa il las in pace.

 

Contra Unban :)))) Ma scuzati

Editat de danyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

7 minutes ago, danyy said:

Nu mai face dublu/triplu post si spune ce ai de spus intr-un mesaj. Nu mai face off topic si te justifica de atata ori. Asteapta doar raspunsuri de la alti admini. Daca mai ceva de adaugat da edit la mesaj.

 

Bun acum ca am terminat cu instruirea,mutatul de la o echipa la alta este enervant si mai ales pentru un player nou venit pe sv. Din punctul meu de vedere blunt trebuia sa inceteze si nu se ajungea la injurii si etc. Ai o atitudine ft urata @zenkcsgo si ar trebui sa o revizuiesti. S-a exagerat de ambele parti

 

Pro unban dar cu mentiunea ca data viitoare sa nu se mai intample

 

 

Later edit// Am intrat pe profilul lui de steam si mi-aduc aminte de el azi cum injura in voice chat si imi spuneau baietii pe ts ca atunci cand il omoram plangea  ,suferea si ma injura,dar am zis sa il las in pace.

 

Contra Unban :)))) Ma scuzati

mhm danny nu am injurat deloc pe voice chat poate ai vorbit cu altcineva dar te rog nu ma confunda cu alt cineva ca dupa ce ca am luat macar un pro de la tine imi zici ca acum injur si pe voice chat eu doar dadeam info incontinuu si dau un blunt zicea ca cica vorbesc prea mult na uite cum imi ramane banu DEGABA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am zis ca nu sunt deacord cu banul permanent din prima in cazuri de genu, asa invata playerii cat de mult le e permis pe server.  30 min ban, o ora, o zi si daca nu se schimba nimic sunt total deacord cu permanent.  

ramane la decizia lui @TwiX 😄 *ai avut o zi destul de plina aici 🤣*

 

Editat de ⭐Puf De Păpădie
  • Like 1
  • Love 1

                                                                c0qPj1R.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ALO, mai faci de multe ori dublu post? In primul rand la cum scrii si cum te comporti mai mult de 10 ani nu ai, in al doilea rand degeaba iti dau astia pro unban sau contra, deoarece gradul mai mare decide, in al treilea rand asteapta un raspuns de la ceilalti, e valabil si pentru admini, nu mai comentati aiurea pentru 2 cuvinte, cum a facut alexandru si blunt. Sa spus tot ce era de zis, acum asteptati sa raspunda TwiX.

Editat de dwighT | USP.RO
  • Like 1

                                                                                          e5R5PBi.gif                                        

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 41 minute, zenkcsgo a spus:

:((((((((((((( plang bai frate toti de aici mi-au dat contra cand nici nu au jucat cu mine ( nu tu ceilalti inafara de zulixez

 

Acum 39 minute, zenkcsgo a spus:

da frate in pnm nu ai voie sa gresesti in viata doar sa fii corect ai gresit ceva, repede toti - BAN BAN DU-TE DRQ DE RATAT

 

Doar prin aceste doua comentarii ne putem da seama ca nu il interesesaza si prin simplul fapt ca si aici injura oamenii ca pe server sunt de parere ca nu merita UnBan si ca ar trebuii sanctionat si pe forum. Legat de banul din prima pentru limbaj, daca se injura ca la usa cortului si tot contiunua ( cum mai sunt si altii pe server ) ar trebuii banati permanent pentru ca acestia nu isi vor schimba comportamentul indiferent de cate mute-uri si gag-uri le-am da.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, zenkcsgo a spus:

da frate in pnm nu ai voie sa gresesti in viata doar sa fii corect ai gresit ceva, repede toti - BAN BAN DU-TE DRQ DE RATAT

 

Ba frate dar s a umflat placaju pe tine esti nebun? Ba daca vii si ti bagi in ma sa in ta su si ce mai vrei tu, ce vrei mai mult? Dau un blunt a facut bine, nu mai injurati ca ultimele matahale ca nu sunteti zei. Daca nu scriai asta in mesajul citat, iti scadeam banul, dar asa...banul ramane boss

  • Like 1

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.