Sari la conținut

Cerere unban VrajitoR.


VrajitoR.

Postări Recomandate

@danyyurat din partea ta , eu zic sa te chinui sa dai rank up in gold si dupa sa dai ban..

Asteptam demo 😄

 

Editat de habb
  • Haha 1

                                                                                                                   

 

 

                                                                                                                                                                                             76561198262988767.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imediat te rezolv frate-miu, dar fii si tu mai matur in cererea de unban♥️

 

Aici in a 2-a runda din demo se poate vedea cand da peek din main la car cum stie in permanenta cum se plimba baietii de la car

Iar in al doilea demo intra pe mid fara sa verifice nimic si se duce in site exact unde sunt jucatorii.plus scorul lui 13 cu 0 si mapa trecuta la fel. cand nu eram eu pe el si era in echipa cu mine aveai faze cand trageai prin pereti fara sa stii ,iar eu ma duceam sa verific daca chiar era acolo si da era..asa ca bafta

 

 

Editat de danyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar totusi Mr.Vrajitor din Oz, de unde ai auzit ca nu are dovada si ce e cu aroganta aia pe tine, esti PRO si nu ST stim noi ? 
Ai putin respect, nu ai facut gradinita cu el sa ii vorbesti asa si nici daca esti PRO nu ai dreptul ST sa vorbesti asa
CONTRA UNBAN.

  • Love 1
  • Haha 1

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 minute, ♥TheS a spus:

Dar totusi Mr.Vrajitor din Oz, de unde ai auzit ca nu are dovada si ce e cu aroganta aia pe tine, esti PRO si nu ST stim noi ? 
Ai putin respect, nu ai facut gradinita cu el sa ii vorbesti asa si nici daca esti PRO nu ai dreptul ST sa vorbesti asa
CONTRA UNBAN.

+1 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 200 de ore ale tale esti zew. Daca ai juca vs un silver te ar bate, la cum tragi cu 300 ore. @danyyprobabil joaca dinaintea ta cu 2 ani dar asta e partea a doua....

Editat de dwighT | USP.RO

                                                                                          e5R5PBi.gif                                        

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia uite-l si pe asta :))) Poate avem si noi asa putin respect unul fata de altul...De cererea asta ce sa mai zic rupi wallu

 

CONTRA UNBAN!

                             

                                                                                               

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respins naiba :)))

Șacalii mei aici tortureaza lumea :)))

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.