Sari la conținut

Cerere unban bot


nOObPoweR

Postări Recomandate

@EZMF™ demo? Presupun ca i ai dat ban mai mult ca are rank 31 si trage bine.

 

Pro unban pana apare o dovada clara ca are cod.

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce mi s-a parut amuzant este ca nu facea nimic suspicios cand stateam pe el, si cand ma duceam din nou la echipa adversa el incepea sa faca numai prefire-uri,si btw nu am niciun demo pentru ca nu aveam la ce sa fac cand stateam pe el.
A si de ce nu joci pe contul main?

  • Haha 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

normal ca nu e demo, eu propun sa se sanctioneze macar cu cate un warn cand se da ban fara demo. 

 

~- Adminii au obligatia sa aiba o dovada in cazul in care jucătorul face reclamatie/cerere unban~   asta scrie in regulament. Cativa dintre noi stam si facem demo si daca nu avem faze ne conformam si in urmatoarea zi o luam de la capat cu alt demo pana reusim sa ii prindem, si altii stau o runda doua nu vad nimic da a jucat bine inainte gata ban. Nu mi se pare corect. @TwiX

 

Contra unban. Joaca cu main.

  • Like 1

                                                                c0qPj1R.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, ⭐Puf De Păpădie a spus:

normal ca nu e demo, eu propun sa se sanctioneze macar cu cate un warn cand se da ban fara demo. 

 

~- Adminii au obligatia sa aiba o dovada in cazul in care jucătorul face reclamatie/cerere unban~   asta scrie in regulament. Cativa dintre noi stam si facem demo si daca nu avem faze ne conformam si in urmatoarea zi o luam de la capat cu alt demo pana reusim sa ii prindem, si altii stau o runda doua nu vad nimic da a jucat bine inainte gata ban. Nu mi se pare corect. @TwiX

 

Contra unban. Joaca cu main.

Puf îmi citești gândurile. 

Nu mi sa pare normal ca un player sa primească ban fără demo. 

Adică eu cel puțin nu dau ban dacă nu am demo, chiar dacă are lvl 0 pe steam și rank 1,2,3 pentru ca acel cont poate fi unul secundar al unui player care joaca bine sau are altceva... 

Contra unban

Te așteptăm pe Main. 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am zis ca joc de pe contul ala pt ca doresc sa fac ore pe el , nu am rank 1,2,3 pe el am 34 sau cv de genu .

Am jucat si acm cateva zile tot de pe el si am zis ca sunt noob multi au stiut ca joc eu de pe contul ala + pt ca nu vreau sa schimb contul de fiecare data cand vreau sa intru in cs

Nu conteaza daca joc de pe main sau nu 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca nu va luati unu dupa altu, nu i asa alexandru si puf? Un player normal are voie sa joace de pe ce cont vrea. Regula asta se aplica doar la admini, nu a fost unu de rank 2-3 ca sa zici "Vino pe main", repet daca zice unu o chestie nu va luati toti dupa el, stiti la cine ma refer.

PRO Unban, se dau cam multe ban uri fara demo, si deja vad ca multi cand vedeti ca nu sunteti sanctionati, v-o luati in cap. Consider -1 pentru EZMF.

@TwiX

                                                                                          e5R5PBi.gif                                        

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@dwighT | USP.RO sper ca vezi ca eu sunt aici singura care nu tine cont de prietenii? Spre deosebire de voi care o faceti mereu.

Si eu ma inteleg bine cu @nOObPoweR dar asta e, daca alti playeri sunt pusi sa intre cu main si banul ramane el cu ce e mai presus? ca e prieten cu stafful?

Si de cand ne luam la rost intre noi? Ti-am judecat eu tie vreodata parerile? Ca sa vii tu sa le judeci pe ale noastre???

Dupa cine ma iau? hai da cartile pe fata daca tot ma tragi la raspundere si zi-mi ce crezi tu ca gresesc? 

 

Editat de ⭐Puf De Păpădie

                                                                c0qPj1R.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Singurii care n au voie sa foloseasca conturi multiple sunt adminii, nu se aplica treaba asta si playerilor. Nu faceti demo cand sunt chestii ultra mega evidente, aim nesimtit, spin si alte magarii. Ai un warn verbal ezmf, tura viitoare ti l trec in lista staff. Ban scos

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.