Sari la conținut

reclamatie dau un blunt gratis


hbk

Postări Recomandate

Nick: [numele tău de pe server]HjBCK
Nick admin: [numele adminului reclamat]dau un blunt gratis
Data și ora evenimentului:intre orele 14:00-:14:20
Harta: [harta ce rula pe server în momentul întâmplării evenimentului]dust 2 
Detalii:am intrat sa ma joc si dupa ceva timp dupa ce am stat pe server ma mut la tero,si era si luca(prin asta vreau sa zic ca e martor si are aceasi parere ca si mine) si vad ca aproape in fiecare rund el isi da slap incontinuu cu ceva bint sa ajunca la ceva boosturi sau ii da la altcineva
Dovezi: [dovezi care să ne ajute să înțelegem mai bine ce s-a întâmplat]nu am dat il am pe luca care poate sa zica si parerea lui.
Alte precizări:sper sa nu se mai abuzeze de grad in halul asta, a si mai vreau sa zic ca vorbeste enorm de mult cand e egle pe server si la o echipa cu el,adica na e deranjant deja...

Editat de brumm5252
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt multi admini care fac asta, daca ar fii sa le facem reclamatii tuturor care abuzeaza o sa fie minim 10 reclamatii.

  • Love 2

                                                                                          e5R5PBi.gif                                        

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

56 minutes ago, dwighT | USP.RO said:

Sunt multi admini care fac asta, daca ar fii sa le facem reclamatii tuturor care abuzeaza o sa fie minim 10 reclamatii.

+1

 Am vb si cu spectru si l.am intrebat asa: Daca imi dau slap MIE si nu deranjez pe cnv, pot sa imi dau?. Si el a zis ca da

Este adevarat ca imi mai dau fara sa stiu ca e cnv acolo(cum s.a intamplat cu zuliks si imi pare rau), dar din moment ce imi dau in baza sau in locuri unde nu sunt playeri, nu vad ceva in potriva.

Daca sunteti de acord ca abuzez, ok, imi iau pedeapsa si nu mai faca data viitoare

Edit: Si pana la urma suntem pe un sv public, trb sa ne si distram , nu numai sa fim seriosi(cum vii tu pe sv si zici la toata lumea ca sa nu mai vb, etc. 

Editat de Davidodo01
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar cand face toata lumea asta pe vertigo de exemplu? :)))

Deja ma amuz rau pe reclamatiile astea, va legati de chestii care nu isi au rostul.

La ultima reclamatie se pare ca am scris acele lucruri degeaba. 

 

Contra la aceasta reclamatie. 

  • Like 1
  • Haha 2

                                                                c0qPj1R.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 ore, ⭐Puf De Păpădie a spus:

Dar cand face toata lumea asta pe vertigo de exemplu? :)))

Deja ma amuz rau pe reclamatiile astea, va legati de chestii care nu isi au rostul.

La ultima reclamatie se pare ca am scris acele lucruri degeaba. 

 

Contra la aceasta reclamatie. 

+1

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

6 hours ago, ⭐Puf De Păpădie said:

Dar cand face toata lumea asta pe vertigo de exemplu? :)))

Deja ma amuz rau pe reclamatiile astea, va legati de chestii care nu isi au rostul.

La ultima reclamatie se pare ca am scris acele lucruri degeaba. 

 

Contra la aceasta reclamatie. 

+1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra,frate cateodata mai facem si noi o caterinca cu cate un slap ,mai zburam pe unu.Daca chiar vreti sa jucati serios pe publice nu are rostul. Daca  eu ma inteleg cu bine cu un player si fac caterinca cu el si ii dau slap asta nu inseamna ca deranjez pe ceilalti playeri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar suntem de tot rasul...am ajuns sa ne facem reclamatii intre noi, si motivul imi place foarte mult...zici ca suntem copii de 6 ani si ne pârâm unul pe altul!

 

Contra la reclamatie 

  • Like 2

                             

                                                                                               

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 ore, Pymbor a spus:

Sunteti de tot rasul :)) 

Va faceti reclamatii voi intre voi ( intre admini ) cand ar trebuii sa fiti mai uniti. 

Zice bine Pymbor 😄 

Contra la reclamatie.

                                                                                                                   

 

 

                                                                                                                                                                                             76561198262988767.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba voi sunteti capiati rau, reclamatie respinsa

  • Haha 2

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.