Sari la conținut

Cerere unban awfully


awfully

Postări Recomandate

Acum 25 minute, ⭐Puf De Păpădie a spus:

Se vede clar, WALL!
Pe sfarstiul videoclipului se vede cum ti-a fugit tinta pe baietii din lower!


CONTRA UNBAN PE AMBELE CONTURI!

 

                             

                                                                                               

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e s-a nu ne legam de celalalt cont, PRO Unban.

                                                                                          e5R5PBi.gif                                        

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca prin fazele acelea eu am wh ma inpus , se vede clar ca pe inferno sau auzit pasi in rampa si si scopu de awp din t spown restu normal ca verifici nu stai sa te duci ca ultimu silver si ulrimu sau auzit pasi , pe dust replay mi a zis sa ma duc se aude clar cum ala sare pe short si cel din tanel daca se vede conteza re zezolutie si contrastu care il ai din placa video eu nu am pras pana nu am vazut , daca al a stat pe loc normal ca l am omorat e ez kill acolo daca nu stii sa tragi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu inteleg limba pe care o vorbesti

 

dar acum tin sa precizez ca da,depinde si de rezolutie si de monitor pentru ca 144hz te ajuta mult sa vezi playerii mai repede

 

totusi sunt cam in dubii daca are sau nu,dar dupa tras si movement o sa zic ca da.

 

contra unban

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba, DEMO e DEMO.
144HZ este e ciudat, defapt tu nu vezi mai rapid jucatorul, tu vezi mai corect pozitionarea in miscare.
Din punctul A in punctul B pe o distanta de o secunda parcurgere
60HZ - Miscarea este redata in 60 de cadre pe secunda
144HZ - Miscarea este redata in 144 de cadre pe secunda
Pe o miscare de un cadru pe secunda la un monitor de 60HZ, monitorul 144HZ are cam 2.4 cadre pe aceias miscare de un cadru de la 60HZ, da ai impresia ca vezi mai rapid dar tu vezi mai corect, unde monitorlu de 60HZ nu iti arata piciorul pe un monitor de 144HZ tu vezi putin din el, pentru ca este mai smooth  trecerea din punctul A in punctul B, nu se teleporteaza :)) mai bine zis 144HZ are doua cadre pe care le arata in timp ce 60HZ asteapta cadrul in care se vede piciorul ceva gen:
60HZ  = nimic -> picior
144HZ = nimic -> unghie -> deget -> picior (precizez ca nu are pedichiura facuta 😂 )
Si ca sa nu ziceti de internet, pe partea asta cel ce face peek are dezavantaj  si e imposibil sa il vada mai rapid vorbind strict de internet.
Dar cum am zis un DEMO e un DEMO si nu o lungesc cu teorie de ce nu conteaza toate astea, filmarea e de pe un
BenQ ZOWIE XL2430 rezolutie 16:9 - 1920x1080
Pe orice rezolutie am pus, acel unghi din MID in Lower Tunnel se vede la fel din acel unghi.
Pentru cine vrea, am demo sa vada pe orice setare vrea el
Calitate video, e naspa YT :))

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles , sincer chiar nu imi mai pasa daca voi fi debanat sau nu orcum daca acesta este parea vostra despre mine ca jocu cu coduri asa sa ramana. NU o sa mai intru in detali ramane CONTRA ! Va multimesc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 22.05.2020 la 8:58, awfully a spus:

Daca prin fazele acelea eu am wh ma inpus , se vede clar ca pe inferno sau auzit pasi in rampa si si scopu de awp din t spown restu normal ca verifici nu stai sa te duci ca ultimu silver si ulrimu sau auzit pasi , pe dust replay mi a zis sa ma duc se aude clar cum ala sare pe short si cel din tanel daca se vede conteza re zezolutie si contrastu care il ai din placa video eu nu am pras pana nu am vazut , daca al a stat pe loc normal ca l am omorat e ez kill acolo daca nu stii sa tragi !

 pe inferno, ii stiai in rampa, pe ala din t-base pe care ai iesit direct cu tinta nu aveai de unde sa il stii scope-ul aluia nu se aude. pasi s-au auzit in aps si in rampa. 

pe ala din lower ai pus tinta inca nici macar degetu de la picior nu i se vedea. se vede clar mai ales cand dai cu viteza mica cum ai mutat tinta automat acolo, pana nu s-a apropiat omu te jucai cu tinta.  

ultima faza intre porti de ce ai iesit direct cu tinta pe el? si nu in mijlocul portilor cum ai iesit mereu? 

Ai wall, stii doar sa il ascunzi bine 🙂 

 

@TwiX un t/c si aici? baietii sunt prea ocupati cu reclamatii banale sa mai treaca si aici.

Editat de ⭐Puf De Păpădie
  • Like 1

                                                                c0qPj1R.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puf a zis tot, faza cu rampa la inferno spune tot. Banul ramane 

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.