Sari la conținut

Cerere Admin


mom0

Postări Recomandate

Nume: Andrei Eduard
Vârsta (minim 14): Am varsta de 16 ani.
Nick: andrei
Profil jucător: https://usp.ro/servere/go/profil.php?id=STEAM_1:0:199260140
Ore jucate pe server: 428
Ai intrat în grupurile de steam ale serverului?: Da.

Ai dat like paginii de facebook a serverului?: https://imgur.com/a/RBX2aKO

Ai intrat în clanul gametracker al comunității?: nu

Ai intrat pe serverul de discord al serverului? andrei#0635
Ai citit regulamentul?: [da/nu] Poate.

Alte precizari: Daca este posibil, direct admin ca sa pot da ban codatilor.

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro admin

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pro

                                                                                                                   

 

 

                                                                                                                                                                                             76561198262988767.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si de la mine ai un mare PRO! Esti foarte activ pe server si meriti gradul de Helper!

                             

                                                                                               

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro admin pt ca are activitate si ar ajuta ft mult. Oricum sunt multi helperi pe server care nu au mai intrat pe server de atata timp. Cred ca ar trebui un nou refresh la lista de admini .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 14 ore, danyy a spus:

Pro admin pt ca are activitate si ar ajuta ft mult. Oricum sunt multi helperi pe server care nu au mai intrat pe server de atata timp. Cred ca ar trebui un nou refresh la lista de admini .

Mda stiu cu refresh u, vine altu cat de curand posibil, am zis nimeni nu scapa daca e sa fie

 

Acceptat helper, nu sarim gradele

  • Love 1

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.