Sari la conținut

Cerere Helper


Awny

Postări Recomandate

Nume: Andrei
Vârsta (minim 14):16
Nick: aWnY
Profil jucător: https://usp.ro/servere/go/profil.php?id=STEAM_1:1:493632320
Ore jucate pe server:164 ore 39 min 26 sec
Ai intrat în grupurile de steam ale serverului?: da
Ai dat like paginii de facebook a serverului?: da  https://imgur.com/a/SBTwVeH
Ai intrat în clanul gametracker al comunității?: da
Ai intrat pe serverul de discord al serverului? da
Ai citit regulamentul?:poate

JkbMdk1.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro 

  • Love 1

                                                                                                                   

 

 

                                                                                                                                                                                             76561198262988767.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra pentru ca in ultima luna ai intrat doar de 2 ori pe server. alt motiv nu am.

 

C9IrlDi.png

 

fara suparare dar peste vreo 2 saptamani de activitate iei si din partea mea pro 🙂

                                                                c0qPj1R.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 34 minute, ⭐Puf De Păpădie a spus:

Contra pentru ca in ultima luna ai intrat doar de 2 ori pe server. alt motiv nu am.

 

C9IrlDi.png

 

fara suparare dar peste vreo 2 saptamani de activitate iei si din partea mea pro 🙂

Awny este un player vechi, foarte multi nu il stiti, a avut grad pe comunitate si sa descurcat foarte bine, acum se reapuca de sv, e si normal sa aiba activitatea asta.

  • Love 1

                                                                                          e5R5PBi.gif                                        

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si de la mine ai tot CONTRA! Nu te-am vazut pe server. Si eu sunt tot player vechi si pentru asta am facut activitate pentru a aplica!

                             

                                                                                               

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, dwighT | USP.RO a spus:

Awny este un player vechi, foarte multi nu il stiti, a avut grad pe comunitate si sa descurcat foarte bine, acum se reapuca de sv, e si normal sa aiba activitatea asta.

Si eu am fost player vechi de cand era EVICT, dar am jucat o luna intreaga inainte de a face cerere, nu cred ca doua saptamani e mult sa il vada bajeti pe sv. +1 APPES +1 HANCI, clar ba +100 PUF.
Hai ca nu moare doua saptamani 😉 dupa are PRO linistit 😄 
CONTRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, ♥TheS said:

Si eu am fost player vechi de cand era EVICT, dar am jucat o luna intreaga inainte de a face cerere, nu cred ca doua saptamani e mult sa il vada bajeti pe sv. +1 APPES +1 HANCI, clar ba +100 PUF.
Hai ca nu moare doua saptamani 😉 dupa are PRO linistit 😄 
CONTRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

+1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 32 minute, Robert. a spus:

Eu nu va inteleg, pe bune, awny era unul dintre cei mai activi admini de pe server, un baiat foarte de treaba si care isi facea treaba. Si daca nu are activitate acum ce? Nu compenseaza cu nimic tot ceea ce a facut pentru server in trecut? Evident ca daca face cerere admin vrea sa revina in forta, plus ca nu ne-ar strica inca un admin in plus. (care sa stie si ce face)

De la mine personal un mare PRO 🙂

Poti sa nu ne intelegi, e dreptul tau 😂

Eu una nu-l cunosc!!! e normal sa zic ca nu are activitate. Si chiar daca nu l-as cunoaste asa cum a stat pana a facut activitate joker, hanky si multi altii asa e corect sa stea si el 😉 

Pwp🤭

  • Love 1
  • Sad 1

                                                                c0qPj1R.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 ore, Robert. a spus:

 

 

 

 

Eu nu va inteleg, pe bune, awny era unul dintre cei mai activi admini de pe server, un baiat foarte de treaba si care isi facea treaba. Si daca nu are activitate acum ce? Nu compenseaza cu nimic tot ceea ce a facut pentru server in trecut? Evident ca daca face cerere admin vrea sa revina in forta, plus ca nu ne-ar strica inca un admin in plus. (care sa stie si ce face)

De la mine personal un mare PRO 🙂

Pai atunci Poker de ce  cand a facut cererea a fost respins pentru inactivitatea chiar daca si el a avut admin in trecut? Dupa ce s-a reapucat si si-a dovedit dedicarea a refacut-o, asa ar trebuii sa faca si el sau restul care mai aplica si sunt "cu vechime"! 

EDIT: Haide totusi sa nu dam grade pe prietenii si chestii de genul.

Editat de ☁ 𝘼𝙍𝙍𝙀𝙎
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum si joker a fost admin vechi si foarte bun, la fel l am lasat 1 saptamana sa si revizuiasca activitatea. Asa si cu tine awny, te astept cu alta cerere peste 1 sapt

  • Like 2

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.