Sari la conținut

cerere unban blunt


Davidodo01

Postări Recomandate

Video tutorial bhop sa vedeti ce e aia strafe fara strafe nu iti creste volocity mai mult de 250  .

Si cum ar trebui sa arate un bhop legit  ca vad  ca nu stiti

Se vede in video cum arata un bhop lateral

 

Am stat si pe egle nu a facut 1 data bhop fara strafe si sa isi mentina viteza ok

Demo aici    https://www19.zippyshare.com/v/QzqJ4Ldg/file.html

Editat de Sneaky_mode
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 minute, Robert. a spus:

Pro unban, am inteles ca are bind-urile din rotita de la egle, plus ca e admin. Din cate stiu comenzile intre admin sunt interzise?

Bind ul ala din rotita il folosim multi, nu e un bind interzis. PRO UNBAN.

                                                                                          e5R5PBi.gif                                        

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, Robert. said:

Pro unban, am inteles ca are bind-urile din rotita de la egle, plus ca e admin. Din cate stiu comenzile intre admin sunt interzise?

eu n-as comenta in locul tau de lucrurile pe care nu trebuie sa le faca un admin=)))))

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1: rotita e permisă și pe oficial și nu primești vac, oricum maxim 3-4 bhop poți face

2: modul în care ai procedat a fost greșit, ori ai ceva personal, ori cum a plecat Pymbor și nu e nimeni cine să vă tragă la răspundere, faceți ce vreți. 

3: pe dust2 fac și eu faze de genu şi nu folosesc vip pentru asta și fără rotită. 

4: Pro unban, ai două faze din două mape, nici măcar nu ai făcut un demo complet. 

5: sunt imparțial, nu ai voie să dai ban și nici nu ai faze destule, pare puțin dubios dar e prea puțin, eu îl văd bulan pur. EU fac adesea pe A site faze de genu când mă prostesc. 

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Robert. a spus:

Pro unban, am inteles ca are bind-urile din rotita de la egle, plus ca e admin. Din cate stiu comenzile intre admin sunt interzise?

 

|Admin+Vip- Go.Usp.Ro |

|Connect Jb.Usp.Ro|

|Connect CsGo.Usp.Ro|

|Connect Go.Usp.ro|

|Signed by-Luca|

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro unban, in prima faza de pe Mirage a fost mai mult ''noroc'' , iar in a doua faza de pe Dust II se poate observa cum tine apasat tasta D in timp ce spameaza rotita ceea ce cred ca s-a intamplat la mai multi nu doar lui.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, ♥TheS a spus:

1: rotita e permisă și pe oficial și nu primești vac, oricum maxim 3-4 bhop poți face

2: modul în care ai procedat a fost greșit, ori ai ceva personal, ori cum a plecat Pymbor și nu e nimeni cine să vă tragă la răspundere, faceți ce vreți. 

3: pe dust2 fac și eu faze de genu şi nu folosesc vip pentru asta și fără rotită. 

4: Pro unban, ai două faze din două mape, nici măcar nu ai făcut un demo complet. 

5: sunt imparțial, nu ai voie să dai ban și nici nu ai faze destule, pare puțin dubios dar e prea puțin, eu îl văd bulan pur. EU fac adesea pe A site faze de genu când mă prostesc. 

+1

Pro unban

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, ♥TheS a spus:

1: rotita e permisă și pe oficial și nu primești vac, oricum maxim 3-4 bhop poți face

2: modul în care ai procedat a fost greșit, ori ai ceva personal, ori cum a plecat Pymbor și nu e nimeni cine să vă tragă la răspundere, faceți ce vreți. 

3: pe dust2 fac și eu faze de genu şi nu folosesc vip pentru asta și fără rotită. 

4: Pro unban, ai două faze din două mape, nici măcar nu ai făcut un demo complet. 

5: sunt imparțial, nu ai voie să dai ban și nici nu ai faze destule, pare puțin dubios dar e prea puțin, eu îl văd bulan pur. EU fac adesea pe A site faze de genu când mă prostesc. 

1) Am inteles cu rotita, dar fara stafe dupa fiecare jump nu poti sa iti mentii viteza  in hop,  fara cod/ vip .Cand atingi pamantul viteza scade instant la el nu o face

2)Nu este nimic personal  dar pur si simplu daca nu era admin avea ban direct, am  facut prima data reclamatie nu a raspuns nimeni in 24 de ore.

3)Demo este facut complet dar nu a apasat space  mai mult de doua ori consecutiv in 10 min cat am  stat spec pe el

4)Am considerat ca demo cu velocity on sarind fara  strafe si fara sa ii scada viteza este de ajuns. 

 

Atat am zis faceti ce vreti

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.