Sari la conținut

Reclamatie "dau un blunt gratis


Sneaky_mode

Postări Recomandate

Nick: Sneaky
Nick admin: dau un blunt gratis    STEAM_0:1:516539125
Data și ora evenimentului:     17:00 16.05.2020
Harta: 
Detalii    Intrasem spec sa ma uit la unul reclamat. Cand  vad prima faza cea de pe mirage , cum topaie perfect, apoi pe dust_2    am  activat  velocity-ul sa fiu sigur (el nu creste mai mult de  250 fara bhop)

bhop cu spatele  intro singura directie fara ajutor extern nu merge :)). 

Daca era altul avea ban direct.
Dovezi:  https://www19.zippyshare.com/v/QzqJ4Ldg/file.html   Scurt dar e de ajuns
Alte precizări:   Nu ma intereseaza cate conturi cu vac mai aveti , macar pe server sa nu jucati cu coduri.

@TwiX

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

=)))) ptr 2 faze??? Au fost noroc, adica intreaba tot serverul de  cate ori sunt pareza pe bhop. Chiar nu vad rostul ptr aceasta reclamatie. Egle face de nush cate ori saritura de pe mirage, iar de el nu se spune nimic, dar eu cand nimeresc cateva sarituri...

Edit: Si eu credeam ca faci caterinca cand m.ai intrebat de asta pe u@ =)))

Editat de Davidodo01
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca unii nu stiti cu ce se mananca un B-HOP nu mai comentati aiurea, oricine poate sa faca aceste faze, deoarece B-HOP-UL a fost conceput sa le iasa playerilor.

Aceste 2 faze au fost bulan, nimic mai mult.

Contra reclamatie.

                                                                                          e5R5PBi.gif                                        

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Sneaky_modedaca era altu îi dadeai ban direct? Vad ca i-ai dat acum de capul tau, nu ai asteptat raspuns de la @TwiX @snd @case?

In regulament scrie: - Comenzile între admini sunt interzise [Pedeapsă: în funcție de gravitate, de la -1 la REMOVE]

Nu inteleg de ce nu ai asteptat un raspuns concret, de la un grad mai mare.

                                                                                          e5R5PBi.gif                                        

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 28 minute, Sneaky_mode a spus:

Cum dracu faci ma tu bhop lateral intro singura directie faca sa scada viteza >? @dwighT | USP.RO 

  @snd @case @TwiX  care se mai acupa de asta.Eu i-am  dat ban si imi asum. O zi buna

 

 

Sneaky, mai bine taci. Nu stii tu de cate ori îi iese lui egle acele sarituri, si mai multe, dar nimeni nu sta pe el. Plus ca el nu e nici admin, stiu mai multe dar nu vreau sa dau din casa.

                                                                                          e5R5PBi.gif                                        

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

După părerea mea , săriturile alea 2 au fost bulan și atât , nimic mai mult . A avut bulan și atât . Și mie îmi ies săriturile alea și fără B-HOP.

 Eu zic că nu trebuia să te arunci așa repede să îi dai ban . Puteai să aștepți un răspuns de la un grad mai mare , cum a zis și @dwighT | USP.RO . A fost bulan și atât , nu îl cred în stare să bage ceva și mereu pe server e paralel cu B-HOP-UL , au fost niște sărituri făcute din bulan și atât .

 Contra Reclamație

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va mai certati atat, a fost eu zic bulan, daca e sa fie adevarat ce zice sneaky o sa se vada pe parcurs, ca daca ai facut o data ceva, sigur il repeti. Respins

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.