Sari la conținut

schimbare nume


hbk

Postări Recomandate

Nu vad rostul cererilor de rename daca numele tau e asemanator cu cel precedent sau aduc aminte la acelasi nume, daca iti schimbi numele complet, sa nu mai aiba nicio legatura cu cel precedent, da sunt ok cererile. Asa pot face si eu sa am zuliks dupa fac cerere de rename cu zuliks #nustiuce, facem multe posturi la rename doar ca adaugam ceva in nume si aduce aminte de acelasi jucator :)))

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 hours ago, zulixez) said:

Nu vad rostul cererilor de rename daca numele tau e asemanator cu cel precedent sau aduc aminte la acelasi nume, daca iti schimbi numele complet, sa nu mai aiba nicio legatura cu cel precedent, da sunt ok cererile. Asa pot face si eu sa am zuliks dupa fac cerere de rename cu zuliks #nustiuce, facem multe posturi la rename doar ca adaugam ceva in nume si aduce aminte de acelasi jucator :)))

+1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba cat timp nu e cu totul alt nick, cererile sunt degeaba zic eu. Am rugamintea macar cand faceti cereri admin/up sa precizati si cu ce nick uri ati jucat inainte sa va adun orele

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.