Sari la conținut

Reclamatie dau un blunt gratis.


GbR

Postări Recomandate

Nick: GbR
Nick admin: dau un blunt gratis
Data și ora evenimentului: 9:30 12 mai 2020
Harta: mirage
Detalii: Da ban permanent pe motiv "wall", el nici macar uitandu se pe mine, s a ascuns la geam si daca am fost acolo sa l omor si sa verific tot inainte sigur am wall.
Dovezi: Nu am ce dovezi sa pun aici.
Alte precizări: Invatati l sa admineze si sa creasca si el in rank sa poata sa deosebeasca un jucator cu putina exp de wall si aim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi s.a parut suspect fiindca avea lvl 0 pe steam si nici o medalia asa ca m.am pus pe el o runda. Nu mi s.a parut suspect nimic (a tras,a murit, etc),iar dupa vreo 3-4 runde m.am pus iar pe el.In runda accea a intrat in site "ca in branza",(nu a verificat site,under palace,ninja, etc)si cand ajunge jungle verifica fix la window in stanga(unde era egle), asa ca i.am dat ban

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il cunosc pe baiatu asta si nu joaca el cu cod. Are level 0 pe steam ca juca 1.6 inainte si de abia s-a apucat de cs:go.

Fiti mai atenti cand dati un ban. Nu va luati mereu dupa rank 0 , 1 , 2 si level 0 pe steam. Faceti demo.

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 21 minute, Davidodo01 a spus:

Am demo cu faza aia

 

Pune-l.

                                                                                          e5R5PBi.gif                                        

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Davidodo01 a spus:

Mi s.a parut suspect fiindca avea lvl 0 pe steam si nici o medalia asa ca m.am pus pe el o runda. Nu mi s.a parut suspect nimic (a tras,a murit, etc),iar dupa vreo 3-4 runde m.am pus iar pe el.In runda accea a intrat in site "ca in branza",(nu a verificat site,under palace,ninja, etc)si cand ajunge jungle verifica fix la window in stanga(unde era egle), asa ca i.am dat ban

Nu am verificat site pentru ca eram deja pe rampa cand am auzit ca ai spart fieru ala de la geam si erai singur in echipa, era evident ca esti acolo si nu avea rost sa mai verific ce era in site. Dupa am verificat ce e pe langa geam si ala era ultimu loc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 52 minute, ⭐Puf De Păpădie a spus:

Mno baieti daca asta e cerere de unban te asteptam aici https://usp.ro/forum/forum/41-unban/ cu cerere ce unban. Reclamatia nu prea vad ce rost are, adminu ti-a facut demo, ca asta era plangerea ta.

 

 

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.