Sari la conținut

reclamatie TITI TAMBAL


GunnbottEMLR

Postări Recomandate

Nick: GunnbottEMLR
Nick admin:TITI TAMBAL
Data și ora evenimentului: 8pm
Harta:mirage
Detalii:o dat vote egle sneaky pt ban o fost 69 la suta iar el no primit si cred ca titi o crezut ca no sa mearga,am primit 77la suta(eu cred ca putea da unban,daca nu poate era cnv pe sv sa deie unban,fac aceasta postare pt ca stiu ca poti daca nu si gresesc sa-mi ziceti si retrag aceasta reclamatie)
Dovezi:unknown.png
Alte precizări:tot zice-ti ca urlu si de aia primesc, nici celelalte n-am urlat (ultimele doua reclamatii,nici n-am dat slapuri dar robert tot nu intelege)pymbor,daca toti vin si-ti spun ca-s gay aia inseamna ca is?,si pymbor/twix dupa ce comentati la asta sa mai lasa-ti postu deschis ca mai am si eu ceva sa de spus sa ma apar si eu ,numa rugamintea asta o am

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultimul ban vazut in sourceban este pe data de 09-03-18 15:55
1: Nu inteleg nimic din ce zici
2: Nu cred ca functioneaza Unban din joc la admini, numa din sourceban
3: Nu inteleg nimic
4: Trebuia sa imi dai un mesaj privat daca era ban din joaca/gluma/greseala sau sa ii zici lu Titi sa ma caute.
5: Nu inteleg nimic din ce zici
@GunnbottEMLR @Titi Tambal @♥TheS

Editat de ♥TheS

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, Sneaky_mode a spus:

Am dat un vote   (sM_vote   ban.egle ) in gluma in haha. A incercat altu  sa dea si el dar a dat cu sm_voteban  ....

De data asta nu este vina lui @GunnbottEMLR  🙂

Asta e buna :))) @GunnbottEMLR Doamne Doamne e sus si te vede :)) 

Dar tot nu vad banul in sourceban :))) 
Poate sa joace acuma? 

  • Haha 1

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

30 minutes ago, GunnbottEMLR said:

ultimele doua reclamatii,nici n-am dat slapuri dar robert tot nu intelege

de ce te legi de ultimele reclamatii nu stiu

31 minutes ago, GunnbottEMLR said:

pymbor,daca toti vin si-ti spun ca-s gay aia inseamna ca is?,si pymbor/twix dupa ce comentati la asta sa mai lasa-ti postu deschis ca mai am si eu ceva sa de spus sa ma apar si eu

sa nu ti iei ban si pe forum, atunci se inchisese topicul de twix iar pymbor a vrut sa adauge ceva, nu faci offtopic aiurea doar ca vrei sa te aperi pentru ca tu incepi cu reclamatiile pe forum

 

@Titi Tambal  incearca sa nu mai dai comenzi ce contin ban, doar cand este nevoie 🙂

  • Love 1

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, ♥TheS a spus:

Asta e buna :))) @GunnbottEMLR Doamne Doamne e sus si te vede :)) 

Dar tot nu vad banul in sourceban :))) 
Poate sa joace acuma?

E pe server, a zis ca s-a dus pe discord și i-a spus cuiva sa ii dea unban

 

Editat de CMAlexandru3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, zulixez) a spus:

de ce te legi de ultimele reclamatii nu stiu

sa nu ti iei ban si pe forum, atunci se inchisese topicul de twix iar pymbor a vrut sa adauge ceva, nu faci offtopic aiurea doar ca vrei sa te aperi pentru ca tu incepi cu reclamatiile pe forum

 

@Titi Tambal  incearca sa nu mai dai comenzi ce contin ban, doar cand este nevoie 🙂

Cred ca a fost nevoie :)) 
TC.

  • Haha 2

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • ♥TheS a blocat acest topic

Nu ma incred dupa vorbe , dar eu sunt pe server chiar si atunci cand nu sunt online.

Eu vad totul si chiar si de pe telefon ( tot ce vorbiti ). Asa ca succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.