Sari la conținut

PROPUNERE !MVP


dwighT | USP.RO

Postări Recomandate

@snd poti baga si tu comanda !mvp? Care sa fie accesata de orice player? Daca tot ai bagat !sounds, zic ca poti baga si !mvp.

Nu e prima propunere de genul, vad ca la restul ori nu ai raspuns, ori ai dat seen. Sper sa raspunzi la aceasta propunere si chiar sa o implementezi.

  • Like 3

                                                                                          e5R5PBi.gif                                        

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine am rezolva tot ce trebuie acuma decat sa bagam mvp, comanda asta sa zicem ca este pentru viitor CAND server va fi bine pus la punct.

Deocamdata sunt de rezolvat !admins, tagurile si chatul mare pentru ca se scrie de 2 ori

@snd daca poti sau cineva care poate sa se ocupe de pluginurile serverului daca snd nu poate.

  • Like 3

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt perfect de acord cu Zulix. Nu cred ca alte comenzi cu ar fii !mvp / !sounds (care deja exista) ar fii necesare in acest moment cand pe chat se scrie de 2 ori alcelasi lucru, la unii admini chatul adminilor (u@) nu le merge. Eu unu apreciez ca s-au rezolvat acele spike-uri si ca nu mai "pica" sv la 12+  playeri. Ar trebuie rezolvate aceste probleme dupa sa ne ocupam de lucrurile marunte. Deocamdata ca sa poti opri acele melodii cand cineva se conecteaza (pentru ca da, sunt enervante) pe server se poate folosii comanda !settings.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.