Sari la conținut

reclamatie Spectru


GunnbottEMLR

Postări Recomandate

Nick: GunnbottEMLR
Nick admin: BeatMort Spectru
Data și ora evenimentului:2pm-3pm(5/4/2020)astazi
Harta: mirage
Detalii:mi-o dat mute si o iesit si inainte o dat luca mute la blunt 5min si spectru o zis ca nu e voie sa dea mute la admini si io dat unmute dar dupa imi da el mie si iese plus era de 30min mute care mi lo dat mie,i-am zis la cineva sa nu mai dea flash ca nu mai vad nimic si o zis spectru iti dau mute? si i-am raspuns cu Nu ma sperii ,mi-o dat mute
Dovezi:Capture.PNG 

unknown.png
Alte precizări:am mai primit ban permanent de la ell zicand ca am cheat dar el sa enervat ca era in spatele meu o dat cap si pe cand sa deie urmatorul glont eu am facut 180 de grade si i-am dat tap iar el a zis ca e silent si am mai vazut ca da ban fara dovezi/motiv,opinia mea este sa primeasca remove dar este opinia mea,voi alegeti

  • Haha 1
  • Angrry 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De mut nu stiu ce sa zic pentru ca tipi pe server si deja nu mai e nimic amuzant in toata treaba asta, in schimb cu banul, cred ca se rezolva usor, unban +warn la spectru si cam atat, dar muturile le cam meriti chit ca esti admin.

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-am spus sa nu mai urlati in mic...

ceilalti au inteles in schimb tu ai continuat sa urlii in mic si nu e prima data te-am mai avertizat de multe ori sa nu mai faci ca toate animalele in mic

Deci pentru ca nu te las sa urlii imi faci reclamatie? esti destept ce pot sa spun

 

Acum 51 minute, Luca go a spus:

Pro am fost pe sv cand sa intamplat

esti alt destept si tu ce pot sa spun🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5 hours ago, BeatMort said:

V-am spus sa nu mai urlati in mic...

ceilalti au inteles in schimb tu ai continuat sa urlii in mic si nu e prima data te-am mai avertizat de multe ori sa nu mai faci ca toate animalele in mic

Deci pentru ca nu te las sa urlii imi faci reclamatie? esti destept ce pot sa spun

 

esti alt destept si tu ce pot sa spun🤣🤣🤣

n-am urlat in mic,n-am vb deloc (poate am zis unde e bomba si de astea)si te auzeam cu nu mai striga ca iti dau mute si vreo 5 care nici unu nu vb in momentul ala o zis Cine? iar tu nimic iar dupa o zis unu Cred ca tu gunbot si i-am raspuns cu Sa-ncerce,nu ma sperie, vezi ca poate ai avut muzica sau ceva nimeni nu vb in momentul ala

48 minutes ago, Titi Tambal said:

Ba eu stiu de dope ca este ca mine prima oara avertizeaza si daca faci iar aceeasi chestie iti da deci pun pariu ca asa s-a intamplat

nu asa a fost,si chear de atunci cu,,urlatul,, am spus ca ma opresc daca is mai multi si daca ii numa unu ii spun sa-mi deie mute frumos ca-s prost pt ca lumea se distreaza si de cand mi-o venit mausul ai mai auzit tu caterince?(o gluma doua or mai fost alea na-r trebui sa fiu deranjante daca esti om normal,nu fac pe nimeni nebun dar asta e adev,o gluma nu are cum sa deranjeze pe cineva) plus mi-o dat mute 30min si o iesit si nu putea nimeni sa dea unmute pt ca era cel mai mare grad nu mi se pare corect

  • Haha 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca nu aveti treaba!!!
Nici eu nu am treaba, asa ca -->
-->    Ofiţerul de la centrul de recrutare îl întreabă pe Bulă:
– Recrut, ce-i cu ochiul dumitale?
– E un ochi artificial...
– Şi din ce e făcut un ochi artificial?
– Din sticla, domnule ofiţer.
– Da, logic trebuie să şi vezi prin el!

 

Spoiler

Propun munca in folosu comunitati pentru amandoi!!!!!

 

  • Haha 3

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne potolim si noi? Dope nu da mute asa ca are el chef, si nu e prima data gunnbott cand aud ca scuipi in microfon si d astea. E ultima data cand las lucrurile asa ca sa ti dai seama. Next -1 daca va mai faceti reclamatii aiurea intre voi

  • Like 1

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic

@GunnbottEMLR ii ultima oara cand iti mai accept chestiile astea pe go. Data viitoare ai remove fara drept de a te intoarce inapoi.

@Luca go - Tu incearca sa nu mai joci cu coduri pe publice ca poate ramai fara gradu ala si nu ti-l mai da inapoi nimeni, iti garantez. ( chit ca platesti sau nu )

 

  • Love 1
  • Haha 3
  • Confused 4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.