Sari la conținut

Problema VIP.


dwighT | USP.RO

Postări Recomandate

Punem si noi doar 1000$ la inceputul rundei? Pentru cei care au vip? Unii isi cumpara nova in prima runda si nu e ok, consider ca @snd, poti pune 1000$ ca sa evitam certurile legate de vip si nova.

  • Like 3
  • Love 2

                                                                                          e5R5PBi.gif                                        

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau slay doua runde la rand si gata.
O optiune este sa primesti armura completa direct in prima runda si poti pune $ normal cum e in joc. Eu asta fac de banet, imi cumpar armura completa, totusi eu as merge pe slay doua runde :))
Armura completa + 700$  pentru un pistol

  • Like 2

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord cu @❤TheS la faza cu !slay.

                             

                                                                                               

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 38 minute, ♥TheS a spus:

Sau slay doua runde la rand si gata.
O optiune este sa primesti armura completa direct in prima runda si poti pune $ normal cum e in joc. Eu asta fac de banet, imi cumpar armura completa, totusi eu as merge pe slay doua runde :))
Armura completa + 700$  pentru un pistol

Nu mai bine pune 800$ si gata? Unii playeri VIP acorda acel shotgun altor playeri si asa nu stim care a cumparat nova si care nu. Stiu cativa playeri VIP care cumpara shotgun in prima runda mereu. Din cate stiu daca faci aceasta chestie repetata poti lua remove de la VIP. Nu mai bine facem cum am zis?

  • Like 1
  • Love 1

                                                                                          e5R5PBi.gif                                        

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, dwighT | USP.RO a spus:

Nu mai bine pune 800$ si gata? Unii playeri VIP acorda acel shotgun altor playeri si asa nu stim care a cumparat nova si care nu. Stiu cativa playeri VIP care cumpara shotgun in prima runda mereu. Din cate stiu daca faci aceasta chestie repetata poti lua remove de la VIP. Nu mai bine facem cum am zis?

Aici tin sa te anunt ca apare numele la arma 😃 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faza este ca acum vip-ul nu mai este ce a fost pe evict....acum noi cei cu vip 3 avem foarte putine avantaje...eu sustin ideea lui TheS cu !slay 2 runde!

                             

                                                                                               

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, dwighT | USP.RO a spus:

Nu mai bine pune 800$ si gata? Unii playeri VIP acorda acel shotgun altor playeri si asa nu stim care a cumparat nova si care nu. Stiu cativa playeri VIP care cumpara shotgun in prima runda mereu. Din cate stiu daca faci aceasta chestie repetata poti lua remove de la VIP. Nu mai bine facem cum am zis?

Pai VIP-ul trebuie sa aiba un beneficiu, armura +arma ca de aia a dat banii 😉

Sunt deacord cu TheS, sa se dea la VIP suma de bani normala + armura 

  • Love 1

                                                                c0qPj1R.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ehh asta cu slay e asa mai in gluma, mai in serios :)) 
Eu zic "Armura completa + 700$  pentru un pistol" sau mno cat e normalu la bani pe CS :)))  

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok...800$, armura mare si grenazile ar fi decent dar ar trebui sa se schimbe preturile la vip, pentru ca la ce ofera nu se merita sa dai pe vip 3-15$ sau pe vip 2-10$...

 

Inainte dadeai 15 euro pe vip 3 si iti oferea gloante infinite, viata 150 si multe altele si pe atunci nu se plangea nimeni de problema asta...

Editat de HankyFace

                             

                                                                                               

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce stiu  bani /armura full din prima runda este un bug, normal nu ar trebui sa primesti(inainte nu primeai), si daca nu este trebuie scos direct, fara beneficii in prima runda.

Iar pentru 10/15 $ tinand cont ca este permanent nu este mult deloc, majoritatea serverelor  au 10/15€ /luna

Dupa mine ar trebui scos bhop-ul.

<> fara beneficii in prima runda (daca se poate) si se rezolva tot.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.