Sari la conținut

Legat de VIP


TheAshz

Postări Recomandate

Inainte nu era asa de rau, dar s-a ajuns sa fie pay2win. 
-In prima runda poti sa ai helmet. Eu dau cap cu usp, no el nu moare
-Dupa are 105 hp. Dau cap cu AK si nici asa nu moare

- Mai are si seringi dupa el.

 

Cum vreti sa fie playable? Din moment ce eu dau cap cu AK si el nu moare, asta deja oribil.

 

Propun sa se scumeasca sau sa se scoata 105 hp, sau macar sa poti avea 1x ori pe mapa

Editat de TheAshz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propunere :

Sa se scoata grenazile la inceputul rundei (only vip).

Si la inceputul rundei sa se scoata si armura mare deoarece e foarte enervanta, repet doar la inceputul rundei.

Parti gresite spuse :

100hp, 105hp SAME SHIT!

Daca platesti ar fii normal sa obtii niste avantaje, zi ms ca go-ul e mai basic si nu e plin de skin-uri si shit-uri cum sunt pe alte servere.

Restul sunt ok, b-hopu' este destul de op dar in cazuri de 1v1 sau 1v2, nu cred ca ar fii o problema, repet unele sv sunt P2W, in niciun caz GO sau comunitatea USP.

Un PRO jos cine este de acord.

EDIT : La inceputul rundei ar fii normal ca toti sa fim egali, doar defuse kit-ul sa il avem.

Editat de dwighT | USP.RO
  • Like 1

                                                                                          e5R5PBi.gif                                        

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt ok la runda de pistoale sa se scoata:Armura mare + helmet si nici grenade dar in rest nu inteleg de ce e mare tam tam fiindca totusi cum au zis si @dwighT | USP.RO si @danyy platesti sa primesti avantaje si oricum si intre vip si vip sunt aceleasi chestii tot lasi alt vip in 5 hp nu e ca si cum am avea dmg in plus 

 

aBkLZmB.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Titi Tambal a spus:

Sunt ok la runda de pistoale sa se scoata:Armura mare + helmet si nici grenade dar in rest nu inteleg de ce e mare tam tam fiindca totusi cum au zis si @dwighT | USP.RO si @danyy platesti sa primesti avantaje si oricum si intre vip si vip sunt aceleasi chestii tot lasi alt vip in 5 hp nu e ca si cum am avea dmg in plus 

 

+1

|Admin+Vip- Go.Usp.Ro |

|Connect Jb.Usp.Ro|

|Connect CsGo.Usp.Ro|

|Connect Go.Usp.ro|

|Signed by-Luca|

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 ore, dwighT | USP.RO a spus:

Propunere :

Sa se scoata grenazile la inceputul rundei (only vip).

Si la inceputul rundei sa se scoata si armura mare deoarece e foarte enervanta, repet doar la inceputul rundei.

Parti gresite spuse :

100hp, 105hp SAME SHIT!

Daca platesti ar fii normal sa obtii niste avantaje, zi ms ca go-ul e mai basic si nu e plin de skin-uri si shit-uri cum sunt pe alte servere.

Restul sunt ok, b-hopu' este destul de op dar in cazuri de 1v1 sau 1v2, nu cred ca ar fii o problema, repet unele sv sunt P2W, in niciun caz GO sau comunitatea USP.

Un PRO jos cine este de acord.

EDIT : La inceputul rundei ar fii normal ca toti sa fim egali, doar defuse kit-ul sa il avem.

Aici sunt de acord. +1

                             

                                                                                               

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era vorba sa scoatem vip 2 sa ramana 1 si 3, dar repet, era o vorba inca n am discutat clar pentru vip. Cand va fi sa vorbim despre vip o sa fac un topic special

Propunere respinsa, momentan, nimic nu i batut in cuie

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.