Sari la conținut

Cerere unban Kapitan ❤ | OLD.USP.RO


Kapitan <3

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : Kapitan ❤ | OLD.USP.RO
2. Profilul tau de steam:   https://steamcommunity.com/id/iurciksmurkic/
3. SteamID: STEAM_1:1:426038996
4. Profilul + numele Adminului care ți-a dat ban: DariusCra
5. Motiv:  wall
6. Dovada:  https://imgur.com/a/yxCQPwh
7. Alte detalii:  Ma jucam linistit, si cand colo am murit, imi iese si zice ca mio dat ban DariusCra pentru wall, inca si permanent. As vrea sa vad si eu o dovada unde eu aveam wall,va rog.Ms ❤️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 33 minute, Kapitan ❤️ a spus:

am uitat sa pun profilul lui Darius https://steamcommunity.com/profiles/76561198317366668

As vrea sa mai adaug ca la cele 650 de ore,  cu prime el imi da ban pentru wall. Intelegeam daca aveam rank 1.

As vrea demou 🙂❤️ 

Chiar daca ai prime poti juca si cu hack , si asteptam dovada adminului !

 spacer.png

 Z4-BVg-YN-1.gif

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 18 ore, DariusCra a spus:

Stiu ca poti pune dovada unde vrei,dar recomand sa o pui pe YT ca sa nu trebuiasca sa descarcam noi si sa ne fie mai usor sa o evaluam si pentru ca de exemplu eu nu am pot uita la dovada......Cand o pui pe YT am sa o evaluez si eu.

Contra,din cate am vazut o faza hai sa zicem suspecta,cea din site A cand cumva l-a stiut.Acel prefire din B site Doors poate fi o coincidenta dar tot poate avea hack.

 

Editat de Lix206
Mi-a aratat demo in privat.

 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
🐺Lix206🐺
🐺Discord:Lix206#0206🐺
🐺VipUltimate-GO.USP.RO🐺
🐺Be a men,not a coward🐺

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In site A nu era nimeni, erau toti ai mei, dupa eu m-am dus ct, acolo era un smoke, am verificat dreapta si m-am dus mid, acolo era unu care se ducea B , am tras cu pistolu in el, el ai intrat in B prin porti, din dreapta in stanga, si dupa m-am dus la porti sa verific stanga, cand am trecut in dreapta l-am vazut pe ala, apoi bomba mai avea cateva secunde sa explodeze si il tineam pe ala, am tras la nimereala si am fugit pentru cq exploda bomba. Asta a fost explicatia mea, mai mult nu comentez, asteptam verdictul lui .NiGHT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 25.04.2020 la 1:27, Lix206 a spus:

Stiu ca poti pune dovada unde vrei,dar recomand sa o pui pe YT ca sa nu trebuiasca sa descarcam noi si sa ne fie mai usor sa o evaluam si pentru ca de exemplu eu nu am pot uita la dovada......Cand o pui pe YT am sa o evaluez si eu.

Contra,din cate am vazut o faza hai sa zicem suspecta,cea din site A cand cumva l-a stiut.Acel prefire din B site Doors poate fi o coincidenta dar tot poate avea hack.

 

Mai usor NONAMERULE .
Ca esti cam smecher acm . Inainte cand aveam Eu , L0NG , D@rk, AL3X , grade nu mai vorbeai . 

Acm vad ca esti un fel de Rege .

 

spacer.png
<<PANEL>>   
<<STEAM-GROUP>>

<<DISCORD>>                                                                                

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

14 minutes ago, Dumy said:

Mai usor NONAMERULE .
Ca esti cam smecher acm . Inainte cand aveam Eu , L0NG , D@rk, AL3X , grade nu mai vorbeai . 

Acm vad ca esti un fel de Rege .

 

Cine esti tu sa comentezi? Zic sa taci ca vad ca tu esti ala tare in gura. Poate nu mai faci off-topic.

Mai astept pareri de la alti admini.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Dumy a spus:

Mai usor NONAMERULE .
Ca esti cam smecher acm . Inainte cand aveam Eu , L0NG , D@rk, AL3X , grade nu mai vorbeai . 

Acm vad ca esti un fel de Rege .

 

Te bagi aiurea unde nu trebuie.Atata timp cat nu ai grad pe old.usp.ro nuj de unde ai tupeul asta sa vi si sa comentezi.Si darius ai pus dovada pe youtube ca eu nu pot sa o descarc de pe zippy.

Discord:IamTHEKILLER#3531

Steam

FOST OWNER OF OLD.USP.RO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Dumy a spus:

Mai usor NONAMERULE .
Ca esti cam smecher acm . Inainte cand aveam Eu , L0NG , D@rk, AL3X , grade nu mai vorbeai . 

Acm vad ca esti un fel de Rege .

 

*nonamer* mai baiatule daca erai respectat cred ca inca mai aveai grad si tu si baietii aia, nameri mari sunteti voi ma=]]]] 

si pentru unban dau contra.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, Dumy said:

Mai usor NONAMERULE .
Ca esti cam smecher acm . Inainte cand aveam Eu , L0NG , D@rk, AL3X , grade nu mai vorbeai . 

Acm vad ca esti un fel de Rege .

 

Mai usor cu comentatul, ca iti cam iei lumea in cap. Contra la unban

Yomrix💪

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai usor cu cearta asta inutila pe topic.

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 ore, case a spus:

Mai usor cu cearta asta inutila pe topic.

case,te rog sa ii dai un warn lui dumy,deoarece a comentat la acest topic fara a avea grad,a jignit pe cnv(pe mine,eu fiind staf pe old.sup.ro)

 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
🐺Lix206🐺
🐺Discord:Lix206#0206🐺
🐺VipUltimate-GO.USP.RO🐺
🐺Be a men,not a coward🐺

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

17 hours ago, Olister said:

*nonamer* mai baiatule daca erai respectat cred ca inca mai aveai grad si tu si baietii aia, nameri mari sunteti voi ma=]]]] 

si pentru unban dau contra.

contra 

Steam

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 30.04.2020 la 16:53, Dumy a spus:

Mai usor NONAMERULE .
Ca esti cam smecher acm . Inainte cand aveam Eu , L0NG , D@rk, AL3X , grade nu mai vorbeai . 

Acm vad ca esti un fel de Rege .

 

Omule, sa nu te mai vad ca, comentezi la topicuri care au legatura cu aceasta sectiune.

@DariusCrapoti sa filmezi fazele suspecte din demo?

  • Like 1

b_560_95_1.png

 

-> DISCORD <-

-> STEAM <-

-> STEAM GROUP <-

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.