Sari la conținut

reclamatie Robert.


GunnbottEMLR

Postări Recomandate

Nick: GunnbottEMLR
Nick admin: Robert.
Data și ora evenimentului: ieri 4/23/2020
Harta: mirage
Detalii: Mi-o tot dat slap cand eram in clutch 1v8,am omorat 4 dintre ei(cu greu pentru ca erau slapuri)  dar din cauza lui am dat pe langa can mio dat ultimul slap
Dovezi: (ieri)reclamatie_robert.pngunknown.png

 

 

(NU E ACEEASI POZA)

 

I-am tot zis sa se opreasca dar no facut-o,am pus aceasta reclamatie pe forum in caz ca se mai intampla cand ii spun sa se opreasca SI URLU (rip 1v8 clutch)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Robert. a spus:

Au fost doua slap-uri bro dupa ce tu ai dat !slap all si ti-am spus sa te opresti pentru ca profitai ca nu aparea, referitor la chestia ca nu aparea, erau 4 admini pe server inafara de noi doi care faceau aceeasi chestie, eu ti-am dat doua slap-uri sa vezi cum e, cum era sa iti fac si eu reclamatie pentru ca urli in microfon si vorbesti non-stop in conditiile in care deja ai una pe acest motiv si tot nu te-ai potolit? Plus ca atunci cand tu dadeai slap-uri era caterinca, dar cand eu am dat nu mai era, nu?

Tin sa precizez ca mai sunt vreo 2-3 care dau slap-uri intre ei (admini) si daca ne uitam aici: 

Respectiv al doilea alineat de la regulile pentru admini vom observa asta: - Comenzile între admini sunt interzise [Pedeapsă: în funcție de gravitate, de la -1 la REMOVE]  

Asa ca ramane la mana Gradelor superioare ce se va intampla mai departe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, Robert. said:

Au fost doua slap-uri bro dupa ce tu ai dat !slap all si ti-am spus sa te opresti pentru ca profitai ca nu aparea, referitor la chestia ca nu aparea, erau 4 admini pe server inafara de noi doi care faceau aceeasi chestie, eu ti-am dat doua slap-uri sa vezi cum e, cum era sa iti fac si eu reclamatie pentru ca urli in microfon si vorbesti non-stop in conditiile in care deja ai una pe acest motiv si tot nu te-ai potolit? Plus ca atunci cand tu dadeai slap-uri era caterinca, dar cand eu am dat nu mai era, nu?

1. am zis ca nu eu dadeam slapuri si si eu imi primeam si ziceam sa se opreasca oricine e(poate erai tu )

2.am zis sa te opresti,plus urlam,daca zicea unu gunn nu da slap ma opream(dau cateodata cand suntem in baza nu cand se bat sau cand pot sai auda)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

6 minutes ago, Robert. said:

Arres sincer iti spun ca tu nu prea esti cu caterinca pe server.

 

ok, macar recunosti si tu ca ai dat, plus ca eu ti-am dat atunci pentru ca si mie mi-a dat cineva cand ma bateam si cum te stiu mai nebun am crezut ca tu ai dat

nu fac deastea,daca ma cunosti stii ca am limite,cand se bat si cand is pe shift nu dau,si nu am dat niciodata cu dmg

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata , se impaca fetitele ?

Daca mai vad gesturi de genu : slap / kick s.a.m.d intre admini ( -1 / remove ) 

 

Si daca tot vrei sa urlii , du-te frate afara pe balcon sau iesi din casa 2 minute si urla pana iti pica plamanii.

  • Like 1
  • Haha 5
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Pymbor a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.