Sari la conținut

Cerere unban - StyX


StyX

Postări Recomandate

1. Profil jucător: https://usp.ro/servere/go/profil.php?id=STEAM_1:1:542583767

2. Link ban SourceBans: https://go.bans.ro/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:1:542583767

3. Descrie situația: Am fost banat pe nedrept.M-a jucam pe server si vad dintr-o data Ban permanent pe motiv :wh ;(Pe acest server nu avem voie sa facem un control in smoke?).

                                   Am vazut pe chat, dupa ce am facut si eu niste kill'uri, nemultumirea unui jucator ca am rank 3... Ok. Si? Nu are voie omul sa intre pe acest server, deoarece, are rank 3 - incearca sa joace bine, pentru a face rank pe server... 

                                   Mentionez faptul ca, eram la CT atunci cand mi-am luat ban pe nedrept.

4. Dovezi: Nu am.

Editat de StyX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am demo, nu fac demo la rank 3 fara medalii. 

 

Dar eu ti-am dat ban pentru ca scoteai AWP-ul de fiecare data cand cineva venea in locul unde te uitai ( si acuma sa nu imi spui ca ii auzeai, pentru ca nu e asa, erai in squaky sau cum se scrie, si voiai sa te uiti spre main, VOIAI dar ai vazut ca vine inca un om spre main si ai pus tinta fix atunci cand vedea, de auzi nu aveai cum ).

 

43 minutes ago, StyX said:

Pe acest server nu avem voie sa facem un control in smoke?

?? Ce tot spui acolo :)))

 

Imi cer scuze ca nu am facut demo, puteti sa-i da-ti unban.

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ban scos tc

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.