Sari la conținut

Reclamatie GunnbottEMLR


UnReal

Postări Recomandate

Nick: UnReal
Nick admin: GunnbottEMLR
Data și ora evenimentului: ieri si azi ( 18.04.2020 / 19.04.2020 ) 
Harta: overpass / inferno
Detalii: De 2 zile  sta cu alte nume pe server ( colegu/colegu 1/picatele roz) , foloseste limbaj neadecvat si foloseste microfonul in mod abuziv , chemare jucatori la meciuri competitive .
Dovezi: (ieri) https://prnt.sc/s2dvmv ; (azi) https://prnt.sc/s2dvyc ; (azi) https://prnt.sc/s2dwz9 ;  cel scurt e pentru limbaj si cel lung pentru folosirea abuziva a voice chat-ului .

 


Alte precizări: Imi pare rau , regulile sunt reguli . 

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ohoooo si eu sunt foarte pro la aceasta reclamatie. Tipa pe microfon,ia la misto staff ul ,da slay la jucatori,ii muta de la o echipa la alta. Face ce vrea el. Plus ca nici nu intra pe forum,nu se implica....

  • Like 1
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba, eu stiu de caterinca si astea, dar o poti face pe ts sau discord. Poti face caterinca cata vrei, dar cand e legat de deranjarea celorlalti, nu mai e deloc amuzant.

Eram si eu pe server cand mai facea asa, dar treceam cu vederea. Vad ca deja a intrecut masura cu aceasta 'caterinca a lui'. Activitate pe forum 0 barat. Însa atunci cand esti in staff trebuie sa fii un exemplu bun de urmat față de playerii care joaca.

EX: daca un player normal facea cum a facut el in video, iti spun eu ca lua mute destul timp + se ajungea si la ban temporar daca continua.

PRO la reclamatie, consider ca ar trebuii un remove si s-a vina in vara s-a mai faca cerere de helper.

  • Like 1
  • Love 1

                                                                                          e5R5PBi.gif                                        

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 14 ore, danyy a spus:

Ohoooo si eu sunt foarte pro la aceasta reclamatie. Tipa pe microfon,ia la misto staff ul ,da slay la jucatori,ii muta de la o echipa la alta. Face ce vrea el. Plus ca nici nu intra pe forum,nu se implica....

e adevarat ca ,,tip,, dar leam zis daca vor imi pot da mute,dau slay cu motiv,mut numa pe prieteni ex egle poti sal intrebi,misto staffu nu iau numa pe cei care imi sunt prieteni,si si intru pe forum sa stiti,daca nu am ceva de comentat normal ca nu scriu daca la aia va referiti,nu fac ce vreau am si eu limite,eu nu vad care ar fi problema daca nu te deranjez pe nimeni,pe tine daca te deranjeaza am zis ca poti sami dai si local ca ma distrez cu ceilalti jucatori poti sai intrebi pe cortex egle darius cosmin dau un blunt etc si stau astia mai mult pe sv daca ne distram plus aduc asa  si prietenii,nai cum sa fii serios pe un server 100% si nici in veata trebuie sa te mai si distrezi

altceva sa stau si sa nu fac nimic n-am cum sa stau pe sv, am mausul lu bunica si nu va mint si in 21 imi vine,incerc sa mai joc dar in rest nam cum sami fac treaba de staff si sa stau pe sv,mai trebuie sa imi ocup si eu timpul cu cv pana imi vine mousul si plus nu deranjeaza pe nimeni

 

Acum 13 ore, dwighT | USP.RO a spus:

Ba, eu stiu de caterinca si astea, dar o poti face pe ts sau discord. Poti face caterinca cata vrei, dar cand e legat de deranjarea celorlalti, nu mai e deloc amuzant.

Eram si eu pe server cand mai facea asa, dar treceam cu vederea. Vad ca deja a intrecut masura cu aceasta 'caterinca a lui'. Activitate pe forum 0 barat. Însa atunci cand esti in staff trebuie sa fii un exemplu bun de urmat față de playerii care joaca.

EX: daca un player normal facea cum a facut el in video, iti spun eu ca lua mute destul timp + se ajungea si la ban temporar daca continua.

PRO la reclamatie, consider ca ar trebuii un remove si s-a vina in vara s-a mai faca cerere de helper.

Nu era altfel daca facea alt player asa,eu sunt egal,leam zis sami deie mute daca e si mior dat si mie si la altii poti sal intrebi si pe blunt ca era acolo,leam zis EU sami deie mute daca vor,eram unu care o zis ca nui place dintre toti care faceam caterinca si iam zis sa deie mute local deoarece era vibu bun si ne distram toti,am facut si o gluma cu blunt ,nimic rasist sau vulgar sau ,,mean,, si am primit kick,am inteles si nam mai intrat pe sv,nu inteleg care e problema cat nu deranjezi pe nimeni,sunteti bine veniti sa va distrati si daca nu va place iarasi e bine,ma opresc/daca e numai unu il rog sami deie mute deoarece sunt prost si nu ma pot abtine sa fac la altii o viata mai buna,sunt unii care no duc bine,macar un zambet sa le dau,ieri mam bucurat mult ca lam facut pe cosmin sa rade vreo 2 ore la glumele mele,si faceam numa cate o gluma pe runda gen fara strigat,am si eu limite cand la unii chear nu le place,nu stiti ce trece prin veata unui om ,nati vorbit despre asa ceva cu membri acestei societati

 

Acum 4 ore, BeatMort a spus:

Propun remove lu' asta direct:D

Cred ca nici comenzile de admin nu le stie
Enervant peste masura

Deranjeaza ceilalti playeri

Vorbeste mult si prost

Ba eu nu cred ca sunt enervant si si daca is le-am spus la toti de pe sv ca daca vor pot sami deie mute,daca deranjez ori ma opresc cum am facuto daca is multi dar daca e unu si toti restul ne distram il rog sami deie mute local ,adevarat ca vorbesc multe dar am mai ziso nu deranjeaza pe nimeni din contra lumea le place si dau si join la mine,or facut si altii greseli am trecut peste,toata lumea face greseli,nimeni nui perfect,scuzatima daca am gresit cu cate ceva dar nu vad unde e deranjul daca toata lumea se distreaza(daca era ceva youtuber mare si venea pe sv cu caterinca dar ceva si mai si decat mine pun pariu ca nu era vreo problema,singura diferenta dintre mine si el este ca el are mai multi subscriberi,in rest noi doi iam face la fel sa se distreze si nu am deranja pe nimeni,am mai spus si o so spun poti sa dau join sa te distrezi daca vrei daca nu iarasi ii bine,ma opresc sau daca numa tu esti cel caruia nui place si in rest toata lumea se distreaza te rog frumos sami dai mute pentru ca is prost si imi place sa fac lumea sa rada,poti sa ii intrebi si pe:dau un blunt,cosmin,darius,lil italia/franta,etc)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Abuzul de mic - din punctul meu de vedere este putin fortat(sunt destui in categoria asta si mai rau, ba chiar se punea muzica in veselie si sunt persoane aicea din respectivi cu muzica )
Limbaj - hmm e o chestie delicata, sunt destui care vorbesc porcos sa zic asa, chiar si la cel mai inalt nivel din STAFF dar este despre joc si/sau mecanica jocului si altele de genu ceea ce este permis cumva daca nu este abuziv. Acuma ramane la parerea voastra, LGBT nu este o persoana.
Schimb de nume - Eu am o problema cu asta si recunosc, pentru mine schimbul de nume fara cerere pe forum este suficient sa primeasca remove.
NU ii tin partea dar primele doua motive sunt usor discutabile pentru ca sunt multi din STAFF si jucatori care se incadreaza in acest subiect, REGULAMENTU este usor fragil.
Pentru schimb de nume sunt de acord cu remove, -1 sau warn sever, fara suparare @GunnbottEMLR dar trebuie sa fiu corect, mi-am zis parerea din punct de vedere neutru.

  • Like 2

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tin sa mentionez ca "prietenii tai" cu care zici tu ca faci glume imi ziceau sa iti dau ban permanent cand erai la cealalta echipa si ca vor sa scape de tine, sa iti dea unfriend. Nu o sa dau nume,dar poti sa ma crezi sau nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai are rost sa imi mai zic parerea, dar in legatura cu "limbajul" el vorbeste FOARTE frumos fata de alti oamnei din staff care vin pe server se enerveaza dupa cateva runde si incep sa ijure de toti mortii si nu fac asta in gluma, cum o face gunnbott

Edit: Oamenii aia avand un grad mult mai mare decat gun si care ar trb sa fie un ex pentru server

Editat de Davidodo01
  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Just now, danyy said:

Tin sa mentionez ca "prietenii tai" cu care zici tu ca faci glume imi ziceau sa iti dau ban permanent cand erai la cealalta echipa si ca vor sa scape de tine, sa iti dea unfriend. Nu o sa dau nume,dar poti sa ma crezi sau nu.

Primul rand nu cred ca o ziceau serios deoarece si ei faceau glume si se distrau cu mn,da erau unii care miau dat mute sau si kick dar mam oprit la acest punct,si eu spun ca glumeau deoarece si eu le ziceam ca le dau ban cand stateau hai sa nu zicem chear afk dar nu faceau nimic,o ziceam in gluma si chear o luau in serios la inceput dar leam zis si sor obisnuit,stiu cand is serios si cand glumesc, si o ziceau chear de fata de mn daca ai observat si glumeam inapoi,egle este unul dintre ei care zicea ca imi da reclamatie pe forum si eu glumeam inapoi si chear si el facea glume sau statea ,,afk,, sa salveze arma si ii ziceam cai dau ban(amu iti dau,amu ni)dar ziceam in gluma,glumim intre noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

14 minutes ago, ♥TheS said:

Abuzul de mic - din punctul meu de vedere este putin fortat(sunt destui in categoria asta si mai rau, ba chiar se punea muzica in veselie si sunt persoane aicea din respectivi cu muzica )
Limbaj - hmm e o chestie delicata, sunt destui care vorbesc porcos sa zic asa, chiar si la cel mai inalt nivel din STAFF dar este despre joc si/sau mecanica jocului si altele de genu ceea ce este permis cumva daca nu este abuziv. Acuma ramane la parerea voastra, LGBT nu este o persoana.
Schimb de nume - Eu am o problema cu asta si recunosc, pentru mine schimbul de nume fara cerere pe forum este suficient sa primeasca remove.
NU ii tin partea dar primele doua motive sunt usor discutabile pentru ca sunt multi din STAFF si jucatori care se incadreaza in acest subiect, REGULAMENTU este usor fragil.
Pentru schimb de nume sunt de acord cu remove, -1 sau warn sever, fara suparare @GunnbottEMLR dar trebuie sa fiu corect, mi-am zis parerea din punct de vedere neutru.

Adevarat in tot ce spui dar si faza cu schimbat de nume am observat ca si altii o fac inainte, multi din staff o fac,si eu chear no fac vulgar,pe proxy l-am observat si pe multi altii si am zis ca trec cu vederea pentru ca ei chear is staff mare chear de grad cel mai mare si pe alta parte petru ca nu e asa mare lucru,daca iti schimbi numele stafful tot ramane la tine nu se duce la ala care il schimba in tine si si asa daca tu nu esti pe sv si vine unu cu numele tau nu mai scrie 1 plus daca esti pe sv ii schimbi numele la ala (ii pui un 1) si pur si simplu poti da un !admin si la player info sau indetification nu retin niciodata cum ii se spune si vezi daca chear e adminu plus numai tie iti poate scrie (ADMIN/MOD)la nume si si ala il poti da off si te duci la spec cu !stealth nu cred ca e o mare problema nu o spun deoarece altii o fac si nu vreau sa arat cu degetul la fiecare in parte ,o spun deoarece celor de mai sus  (teai prins la gluma la LGBTQ XD)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

14 hours ago, RoTTweiler said:

Nick: UnReal
Nick admin: GunnbottEMLR
Data și ora evenimentului: ieri si azi ( 18.04.2020 / 19.04.2020 ) 
Harta: overpass / inferno
Detalii: De 2 zile  sta cu alte nume pe server ( colegu/colegu 1/picatele roz) , foloseste limbaj neadecvat si foloseste microfonul in mod abuziv , chemare jucatori la meciuri competitive .
Dovezi: (ieri) https://prnt.sc/s2dvmv ; (azi) https://prnt.sc/s2dvyc ; (azi) https://prnt.sc/s2dwz9 ;  cel scurt e pentru limbaj si cel lung pentru folosirea abuziva a voice chat-ului .

 


Alte precizări: Imi pare rau , regulile sunt reguli . 

Scuze sa-ti spun dar toata lumea foloseste limbaj neadecvat pe server si tu ai facuto,nu incerc sa ma scot din rahat chear daca ar exista unul dar asta e adevarul,n-am deranjat pe nimeni si si daca am facuto mam oprit sau daca era numai unul lam rugat sami deie mute cum iam zis si la Nero,si nu o fost nici o suparare,nici o problema,chemarea la compe a fost o gluma care am facuto cu blunt sa vedem reactia voastra si am primit kick (eram pregatit pentru ban de 30 minute) si nu mam suparat plus am zis ca nu mai intru pe sv dupa ceva ca nu era nici nimeni si nimeni nu avea chef de caterinca,daca am deranjat mam oprit ,mam jucat si serios dar asta e singurul mod de a face ore pe sv ca stafff,am dat si ban(adica kick tot la unu cu aim pana a venit un prieten sai dea ban)imi faceam si treaba dar asta e singurul mod in care pot sta si sa nu deranjez pe nimeni deoarece si serios vorbesc am mausul lui bunica care nu merge bine si nu imi vine unu nou de gaming pana in 21 si asta e singurul mod in care pot sami ocup timpul pe sv fara sa ma plictisesc,unde am ajuns,sa nu te poti distra deloc?sa fi serios tot timpul?nu asa se traieste viata ,vam mai spus si mai sus si puteti citi daca nu vi se pare prea lung sa va plictisiti nu stiti cum o duc in viata membri comunitatii,eu mam bucurat sai fac sa rada pe altii si au venit membri noi/prieteni sa se distreze si chear am fost multi 10/12 eram pe caterinca,cei care doeau sa fie seriosi am zis sa deie mute pentru ca erau putini,asta mam gandit ca ar fi cea mai buna solutie,si chear daca erau mai multi ma opream dar tot incercam sai fac pe toti fericiti,asta faceam tot timpul si cand zicea sami deie mute deoarece stiam cai enerveaza nui judec poate chear o duc mai greu si nu se pot bucura sau chear nau chef de caterinca sau noi care ne bucuram eram mai prosti oricum,mam bucurat sa-i fac pe unii sa rade in hohote timp de 2 ore si asta o faceam prin glume nonvulgare,non rasiste sau non ,,mean,, despre mine prefacundama cas prost ce sa fac numa asta stiu sa fac pentru ca imi plac sa fac sa zambeasca oamenii,si in astea 2 ore numa deschideam la sfarsit de runde si mai ziceam cate o gluma ex:mio cazut macaraua peste tir de ma doare piciorul si nu cred ca supara pe cineva asta,cand o fost o problema am rezolvato pe server fie ca un cheater sau ca mior zis sa ma opresc,am facuto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

29 minutes ago, Davidodo01 said:

Nu mai are rost sa imi mai zic parerea, dar in legatura cu "limbajul" el vorbeste FOARTE frumos fata de alti oamnei din staff care vin pe server se enerveaza dupa cateva runde si incep sa ijure de toti mortii si nu fac asta in gluma, cum o face gunnbott

Edit: Oamenii aia avand un grad mult mai mare decat gun si care ar trb sa fie un ex pentru server

Singurul lucru care numi place la ce ai scris,scuze dar trebuie sa comentez XD,nu numai la staff trebuie sa vorbesti frumos si daca se injura intre ei cu ,,HATE,, fara,,caterinca,, nu este bine si si asta are limitele ei,o mica gluma de genu(eu sunt din Anglia ,   iti dau ban daca esti din Anglia   / ba mai prost nu stii sa tragi?  sunt glume care se fac intre prieteni,astea erau ceva made up de mine dar intelegeti voi,daca vine cineva nou nu incepi sal injuri prima data vezi ce poti sai spui si exchelezi/excalezi mai repede,nu prea o am cu romana,seaman cu Dancila :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, GunnbottEMLR a spus:

Scuze sa-ti spun dar toata lumea foloseste limbaj neadecvat pe server si tu ai facuto,nu incerc sa ma scot din rahat chear daca ar exista unul dar asta e adevarul,n-am deranjat pe nimeni si si daca am facuto mam oprit sau daca era numai unul lam rugat sami deie mute cum iam zis si la Nero,si nu o fost nici o suparare,nici o problema,chemarea la compe a fost o gluma care am facuto cu blunt sa vedem reactia voastra si am primit kick (eram pregatit pentru ban de 30 minute) si nu mam suparat plus am zis ca nu mai intru pe sv dupa ceva ca nu era nici nimeni si nimeni nu avea chef de caterinca,daca am deranjat mam oprit ,mam jucat si serios dar asta e singurul mod de a face ore pe sv ca stafff,am dat si ban(adica kick tot la unu cu aim pana a venit un prieten sai dea ban)imi faceam si treaba dar asta e singurul mod in care pot sta si sa nu deranjez pe nimeni deoarece si serios vorbesc am mausul lui bunica care nu merge bine si nu imi vine unu nou de gaming pana in 21 si asta e singurul mod in care pot sami ocup timpul pe sv fara sa ma plictisesc,unde am ajuns,sa nu te poti distra deloc?sa fi serios tot timpul?nu asa se traieste viata ,vam mai spus si mai sus si puteti citi daca nu vi se pare prea lung sa va plictisiti nu stiti cum o duc in viata membri comunitatii,eu mam bucurat sai fac sa rada pe altii si au venit membri noi/prieteni sa se distreze si chear am fost multi 10/12 eram pe caterinca,cei care doeau sa fie seriosi am zis sa deie mute pentru ca erau putini,asta mam gandit ca ar fi cea mai buna solutie,si chear daca erau mai multi ma opream dar tot incercam sai fac pe toti fericiti,asta faceam tot timpul si cand zicea sami deie mute deoarece stiam cai enerveaza nui judec poate chear o duc mai greu si nu se pot bucura sau chear nau chef de caterinca sau noi care ne bucuram eram mai prosti oricum,mam bucurat sa-i fac pe unii sa rade in hohote timp de 2 ore si asta o faceam prin glume nonvulgare,non rasiste sau non ,,mean,, despre mine prefacundama cas prost ce sa fac numa asta stiu sa fac pentru ca imi plac sa fac sa zambeasca oamenii,si in astea 2 ore numa deschideam la sfarsit de runde si mai ziceam cate o gluma ex:mio cazut macaraua peste tir de ma doare piciorul si nu cred ca supara pe cineva asta,cand o fost o problema am rezolvato pe server fie ca un cheater sau ca mior zis sa ma opresc,am facuto

Stiu ca ai facut caterinca si alea dar atat timp cat incalci regulile trebuie sa fii sanctionat. Despre ceilalti din staff care au un comportament neadecvat, injurii, toxic. O sa se ocupe si de ei, dar macar unii sa fiti un exemplu daca ceilalti nu pot.

@TwiX

Edit: Incetati sa va mai luati la rost in aceasta reclamatie, asteptati un grad mare sa raspunda si sa inchida reclamatia deoarece aici nu facem romane.

Editat de dwighT | USP.RO

                                                                                          e5R5PBi.gif                                        

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mno, părerea mea sinceră?!
(Off-topic Eu nu as face o reclamație decât in momentul in care eu știu ca nu am făcut aceleași greșeli ca și cele care vreau sa le scot eu in evidentă la alte persoane.)
Și despre Gun, toți îl știm cum e. Cel puțin eu de când sunt pe server el mereu a fost așa și nu a deranjat pana acum pe nimeni. In momentele in care îl rugam sa înceteze ca depășește măsura mereu înceta. Câte persoane care joaca la noi pe server nu sunt la fel? Când e caterinca toți radem, vorbim unu peste altu etc. 
Numele!? (Off-topic: Mai stii când te numeai “Maria” și ți-am amintit de regulament pe chatul adminilor?) Dacă o sa sancționăm pe cineva pentru asta corect ar fi ca sa fie toți sancționați in egala măsura. Fără sa ma uit acum la profilele tuturor știu minim 5 persoane din staff care au alt nume decât cel cu care au făcut cererea de grad, și nu au mai anunțat la schimbare nume nimic. 

Cat despre absenta eu știu ca a fost sancționat pt asta acu 2-3 săptămâni și probabil mai urmează. 
Nu zic ca nu e greșit comportamentul lui Gun, zic ca le e permis și altora acest comportament și atunci mi se pare incorect sa fie doar unul pedepsit. Pup ☺️

  • Love 3

                                                                c0qPj1R.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul videoclip radea cu dau un blunt, si na cu totii mai injuram cand ne enervam sau facem caterinca, bine uneori gunnbot mai exagereaza cu injuratu si tipatu pe server da trecem peste ca toti mai facem. In al 2-lea videoclip vorbeste cu lucian si na se simte si el bine, repet, tipatu ala putin cam exagerat dar nu cred ca daca ii spui sa inceteze nu inceteaza, stie de cuvant. Si schimbatul de nume aiurea, aia chiar e o problema pentru ca eu unu consider ca sfidezi regulile cu schimbarea numelui cum vrei, in rest nu mai am nimic de spus.

 

   

Editat de _Florin
  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg ce e cu reclamatia asta , tu radeai cu gunnbott si acum ii faci reclamatie :)) Singurul lucru ce ma deranjeaza este schimbarea numelui. 

  • Like 4
  • Confused 1

                                                                                                                   

 

 

                                                                                                                                                                                             76561198262988767.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, ⭐Puf De Păpădie a spus:

Mno, părerea mea sinceră?!
(Off-topic Eu nu as face o reclamație decât in momentul in care eu știu ca nu am făcut aceleași greșeli ca și cele care vreau sa le scot eu in evidentă la alte persoane.)
Și despre Gun, toți îl știm cum e. Cel puțin eu de când sunt pe server el mereu a fost așa și nu a deranjat pana acum pe nimeni. In momentele in care îl rugam sa înceteze ca depășește măsura mereu înceta. Câte persoane care joaca la noi pe server nu sunt la fel? Când e caterinca toți radem, vorbim unu peste altu etc. 
Numele!? (Off-topic: Mai stii când te numeai “Maria” și ți-am amintit de regulament pe chatul adminilor?) Dacă o sa sancționăm pe cineva pentru asta corect ar fi ca sa fie toți sancționați in egala măsura. Fără sa ma uit acum la profilele tuturor știu minim 5 persoane din staff care au alt nume decât cel cu care au făcut cererea de grad, și nu au mai anunțat la schimbare nume nimic. 

Cat despre absenta eu știu ca a fost sancționat pt asta acu 2-3 săptămâni și probabil mai urmează. 
Nu zic ca nu e greșit comportamentul lui Gun, zic ca le e permis și altora acest comportament și atunci mi se pare incorect sa fie doar unul pedepsit. Pup ☺️

+1

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reclamatia asta nu are nici un rost,de multe ori te am vazut in echipa cu gunbott ca faceati amandoi caterinca,el doar va face sa radeti,face si el o caterinca,acm problemele ar fi doar in schimbarea numelui si in unele momente in care gunbott chiar exagereaza cu tipatul,cu injuratul,mna suntem oameni,majoritatea injuram cand ne enervam,degeaba facem off topic pe aceasta reclamatie.

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 ore, ⭐Puf De Păpădie a spus:

Mno, părerea mea sinceră?!
(Off-topic Eu nu as face o reclamație decât in momentul in care eu știu ca nu am făcut aceleași greșeli ca și cele care vreau sa le scot eu in evidentă la alte persoane.)
Și despre Gun, toți îl știm cum e. Cel puțin eu de când sunt pe server el mereu a fost așa și nu a deranjat pana acum pe nimeni. In momentele in care îl rugam sa înceteze ca depășește măsura mereu înceta. Câte persoane care joaca la noi pe server nu sunt la fel? Când e caterinca toți radem, vorbim unu peste altu etc. 
Numele!? (Off-topic: Mai stii când te numeai “Maria” și ți-am amintit de regulament pe chatul adminilor?) Dacă o sa sancționăm pe cineva pentru asta corect ar fi ca sa fie toți sancționați in egala măsura. Fără sa ma uit acum la profilele tuturor știu minim 5 persoane din staff care au alt nume decât cel cu care au făcut cererea de grad, și nu au mai anunțat la schimbare nume nimic. 

Cat despre absenta eu știu ca a fost sancționat pt asta acu 2-3 săptămâni și probabil mai urmează. 
Nu zic ca nu e greșit comportamentul lui Gun, zic ca le e permis și altora acest comportament și atunci mi se pare incorect sa fie doar unul pedepsit. Pup ☺️

Aici sunt si eu de acord! Eu zic sa vorbeasca un Fondator sau grad mai mare  cu el si sa ii explice unele chestii si nu mi se pare sa fie chiar de remove...

Editat de HankyFace
  • Like 1

                             

                                                                                               

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca trebuia facuta reclamatie pentru asta, asa e, poate vorbeste urat dar sunt 100/100 sigur ca toti scapa cate un cuvant 2/3/6 urate cand se enerveaza ca de, asa e in CS. Cat desprea urlat si chestii...fiecare player poate sa apese acel buton de block communication  in caz ca deranja dar cum spunea si el, trebuie sa te si distrezi chiar daca fiecare isi arata umorul fata de altii intr-un mod mai diferit ( cazul de fata ), nu sa fi serios pe un server ( ma refer la jucat si d-astea ca se poate interpreta gresit 😛 ), mai ales, asa ca propun doar un warn pentru schimbarea de nume!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de treaba si ai 1 warn pentru schimbare de nume, next daca se mai intampla direct remove!

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.