Sari la conținut

Reclamatie tudorcnt;N1


Smart

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : Coliva (Cheater)
2. Numele celui reclamat: tudorcnt;N1
3. Steamul celui reclamat: -
4. Motiv: Am primit slay fara motiv. Abia am intrat pe server, incepe runda, imi cumpar arma, ajung pe mid si gata slay 😐 eram la stilul "pe bune?!". Am intrebat de ce am primit slay, odata, dupa am intrebat pe u@ (u@ este si pentru intrebari legate de server/staff din cate stiu), primesc de la un admin ca motivul este "de trefla". Asta este raspuns  din partea unui membru staff? Oook, trecem peste, si intreb din nou de ce am primit slay, iar tudor imi da gag pentru spam :)))) pentru spam cand eu nu am primit un raspuns, si am intrebat de 3-4 ori, fiindca da! sunt curios sa stiu care a fost motivul slay-ului.
5. Dovada:  https://imgur.com/a/oIT2Us3
6. Alte detalii: Poftiti baietii mei si dovada ca eu unul m-am saturat de acest copil, sincer  va spun. Tot de mine este facuta si reclamatia de mai jos. Asta a zis Rocky!

 

1. Nu prea cred ca asta e spam de u@, atat timp cat el a dat 4 report-uri intr-un timp de 3 minute (aprox.).

2. Chiar daca ti-e prieten sau nu mai stiu eu ce, daca el se misca doar cand ii zici, si doar apasa putin pe W, ala tot se pune AFK, deoarece nu joaca.

 

Warned, next -1

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Olister a spus:

dovada de imaturitate, astept sa vad ce zice @TudorCNT

Si eu astept, e prea ocupat cu jucatul in loc sa admineze. Dar intrebarea este, a cata oara face rahaturi de genul? Ca deja imi pierd cumpatul cu el

Editat de Smart
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Azzy si cu @VOSSEN </3  erau pe server plus inca un admin, eu nu aveam cum sa iti raspund, pentru ca si eu abea intrasem pe server. Ai spamat aceeasi intrebare de 4-5 ori, ti-am dat gag. Si in al doilea rand nu eu ti-am zis ca de trefla, eu ma jucam, si spamai, ai mai si pe u@, ti-am zis frumos, poti sa zici si pe chat nu neaparat pe u@, pentru ca ala este folosit pentru hackeri.Este un bug care iti da slay, sau te muta la alta echipa si mie mi s-a intamplat. Eu ti-am dat mute pentru spamul acelei intrebari, cand eu nu aveam de unde sa stiu daca abea intrasem pe server. 

 

apropo: nu mai face post-hunt degeaba.

YxetA7T.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, TudorCNT a spus:

@Azzy si cu @VOSSEN </3  erau pe server plus inca un admin, eu nu aveam cum sa iti raspund, pentru ca si eu abea intrasem pe server. Ai spamat aceeasi intrebare de 4-5 ori, ti-am dat gag. Si in al doilea rand nu eu ti-am zis ca de trefla, eu ma jucam, si spamai, ai mai si pe u@, ti-am zis frumos, poti sa zici si pe chat nu neaparat pe u@, pentru ca ala este folosit pentru hackeri.Este un bug care iti da slay, sau te muta la alta echipa si mie mi s-a intamplat. Eu ti-am dat mute pentru spamul acelei intrebari, cand eu nu aveam de unde sa stiu daca abea intrasem pe server. 

 

apropo: nu mai face post-hunt degeaba.

Nu e post hunt baietel 🙂 te dureau degetele daca dadeai explicatia asta pe server? De ce ii bagi pe altii la inaintare? Vezi ca persoana vinovata cauta scuze mereu, si da vina pe altii mereu. Eu pe tine te-am vazut in momentul ala, tu imi ziceai de spam, tu mi-ai dat gag, tot tu nu ai venit cu o explicatie :)) deci tu dai comenzi pe mine, si vrei sa imi explice alti admini? Pai ai avocati, secretare pe server? Nu stiam....

 

6.  - Aveti obligatia de a va ocupa de reporturi in orice situatie, adminii ce nu se ocupa de reporturi / server pot ajunge si la stergerea gradului ( remove )

9. - La fiecare comanda data asupra unui jucator ( gag, kick, mute, ban, etc) aveti obligatia de a face o dovada, in cazul in care jucatorul va face reclamatie si nu aveti dovada puteti sa primiti warn / remove.

14.  - Abuzul de GRAD se pedepseste cu remove + ban permanent.

 

@NiGHT @RockY

 

Editat de Smart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 41 minute, Smart a spus:

Nu e post hunt baietel 🙂 te dureau degetele daca dadeai explicatia asta pe server? De ce ii bagi pe altii la inaintare? Vezi ca persoana vinovata cauta scuze mereu, si da vina pe altii mereu. Eu pe tine te-am vazut in momentul ala, tu imi ziceai de spam, tu mi-ai dat gag, tot tu nu ai venit cu o explicatie :)) deci tu dai comenzi pe mine, si vrei sa imi explice alti admini? Pai ai avocati, secretare pe server? Nu stiam....

 

6.  - Aveti obligatia de a va ocupa de reporturi in orice situatie, adminii ce nu se ocupa de reporturi / server pot ajunge si la stergerea gradului ( remove )

9. - La fiecare comanda data asupra unui jucator ( gag, kick, mute, ban, etc) aveti obligatia de a face o dovada, in cazul in care jucatorul va face reclamatie si nu aveti dovada puteti sa primiti warn / remove.

14.  - Abuzul de GRAD se pedepseste cu remove + ban permanent.

 

@NiGHT @RockY

 

nu aveam de unde sa stiu deoarece abea intrasem pe server:)) erau si alti membrii staff pe server care iti puteau raspunde, eu stau zi de zi sa le raspund la oameni + banez si dau mute/gag la cei care incalca regulamentul, stau foarte rar sa ma joc serios sa mai fac caterinca, erai cu cei doi in echipa, chiar cei trei doarece era un admin acolo, si eu ti-am dat explicatia aici, deoarece eu stiam de chestia ca te muta de la o echipa la alta si primesti automat slay, azi a primit slay cineva si nu l-a mutat si ti-am dat explicatia aici.

YxetA7T.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.