Sari la conținut

[Reclamatie] Vossen


MrP-

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : lonely de buget old.usp.ro
2. Numele celui reclamat: Vossen
3. Steamul celui reclamat: https://steamcommunity.com/id/hateriisamasuga/
4. Motiv: Da tepe pentru 100k credite (25 de lei)
5. Dovada: https://imgur.com/a/etw9O4J
6. Alte detalii: Membru staff , pentru un pachet de tigari si un suc mi-a dat teapa=)) intr-adevar am gresit si eu , l-am vazut membru staff si am crezut ca e legit , dar n-a fost sa fie.Sper sa se faca ceva cu gunoaie de genu! Am primit creditele back dupa ce l-am facut de ras si cand a vazut ca am gasit dovezi , putea sa dea teapa la oricine altcineva.cand l-am intreabat de ce a dat teapa mi a zis : "de fun" =))))). A avut mai multe toxicitati dar multi au trecut si cu vederea , seara buna ! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E trb voastra cu cine faceti trade-uri cu credite . Aceasta a fost si vina lui ca a dat teapa mai ales ca e membru staff . Asteptam sa vedem ce zice Night sau Rocky .

Editat de RyDeR
  • Like 1

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

RyDeR

💸 Discord : RyDeR#5382 💸

spacer.png 𝐈'𝐦 𝐧𝐨𝐭 𝐢𝐦𝐦𝐚𝐭𝐮𝐫𝐞, 𝐈 𝐣𝐮𝐬𝐭 𝐤𝐧𝐨𝐰 𝐡𝐨𝐰 𝐭𝐨 𝐡𝐚𝐯𝐞 𝐟𝐮𝐧 spacer.png

 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

           Dior GIF by Pop Smoke      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 39 minute, RyDeR a spus:

E trb voastra cu cine faceti trade-uri cu credite . Aceasta a fost si vina lui ca a dat teapa mai ales ca e membru staff . Asteptam sa vedem ce zice Night sau Rocky .

+1

 

  • Like 1

Discord:IamTHEKILLER#3531

Steam

FOST OWNER OF OLD.USP.RO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.Trade-urile se fac pe propria răspundere, staff-ul nu e  responsabil pentru o teapa/scam. 

2.E prima și ultima data când am dat "teapa" @dobre-inwl nu știu despre ce vorbesti cand spui ca "nu e prima data când da tepe", as dori sa vii cu argumente concrete și dovezi ca am mai dat "teapa". 

3. A fost totul la amuzament, nu știu dacă se poate numi "teapa" pentru ca i le-am dat înapoi înainte sa îmi facă post, a fost doar pentru amuzament.

Acum @Rocktai@RockYși @NiGHTvor decide.

 

                                                                                                                            

                                                                                                                                 Discord: Ɛ/> 𝓥𝓸𝓼𝓼𝓮𝓷#4451

                                                                                                   Steam:https://steamcommunity.com/id/vossenetank/

                                                                                                                     spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, Vossen a spus:

1.Trade-urile se fac pe propria răspundere, staff-ul nu e  responsabil pentru o teapa/scam. 

2.E prima și ultima data când am dat "teapa" @dobre-inwl nu știu despre ce vorbesti cand spui ca "nu e prima data când da tepe", as dori sa vii cu argumente concrete și dovezi ca am mai dat "teapa". 

3. A fost totul la amuzament, nu știu dacă se poate numi "teapa" pentru ca i le-am dat înapoi înainte sa îmi facă post, a fost doar pentru amuzament.

Acum @Rocktai@RockYși @NiGHTvor decide.

 

Nu mi s a parut amuzant deloc , ai avut un caracter jegos. Si crede-ma ca nu mi le dadeai inapoi daca nu aratam la toata lumea ce ai facut! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, MrP- a spus:

Nu mi s a parut amuzant deloc , ai avut un caracter jegos. Si crede-ma ca nu mi le dadeai inapoi daca nu aratam la toata lumea ce ai facut! 

Le-am dat back inaite sa vad ce ai scris pe discord/post cand te-ai bagat la spec prima data.

Am vorbit si cu Tudor si i-am spus ca o sa ti le dau back.

A fost si greseala mea,recunosc.

Dar nu cred ca pentru niste credite ma faceai "sarac", "ca n-am bani sa pun o paine pe masa" etc.

 

Editat de Vossen

                                                                                                                            

                                                                                                                                 Discord: Ɛ/> 𝓥𝓸𝓼𝓼𝓮𝓷#4451

                                                                                                   Steam:https://steamcommunity.com/id/vossenetank/

                                                                                                                     spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 minute, Vossen a spus:

Le-am dat back inaite sa vad ce ai scris pe discord/post cand te-ai bagat la spec prima data.

Am vorbit si cu Tudor si i-am spus ca o sa ti le dau back.

A fost si greseala mea,recunosc.

Dar nu cred ca pentru niste credite ma faceai "sarac", "ca n-am bani sa pun o paine pe masa" etc.

 

Te-am facut , pentru ca te ai tiganit pentru skinuri in valoarea de 5 dolari. Repet , puteai sa dai teapa oricui..ai scris in chat "Dau skinuri csgo pe credite".

Editat de MrP-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, MrP- a spus:

Te-am facut , pentru ca te ai tiganit pentru skinuri in valoarea de 5 dolari. Repet , puteai sa dai teapa oricui..ai scris in chat "Dau skinuri csgo pe credite".

Da,nu conta cui ii "dadeam  teapa".

Era doar pentru amuzament.

 

 

 

                                                                                                                            

                                                                                                                                 Discord: Ɛ/> 𝓥𝓸𝓼𝓼𝓮𝓷#4451

                                                                                                   Steam:https://steamcommunity.com/id/vossenetank/

                                                                                                                     spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer , e pe raspunderea voastra , tot ce faceti legat de skins , ca pe samp  , afaceri ilegale , numai ca pe cs nu se baneaza =))) , asa ca daca va mai luati scam nu veniti sa plangeti pe forum ca nu primiti nimic . v-am pupat.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, Fluxytz a spus:

Sincer , e pe raspunderea voastra , tot ce faceti legat de skins , ca pe samp  , afaceri ilegale , numai ca pe cs nu se baneaza =))) , asa ca daca va mai luati scam nu veniti sa plangeti pe forum ca nu primiti nimic . v-am pupat.

Nu plange nimeni cumetre , vrea sa va fac sa deschideti ochii la asemenea oameni si sa nu aveti incredere in nimeni , indiferent de functia pe care o detine. Erau 100k , sa fim seriosi;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, MrP- a spus:

Nu plange nimeni cumetre , vrea sa va fac sa deschideti ochii la asemenea oameni si sa nu aveti incredere in nimeni , indiferent de functia pe care o detine. Erau 100k , sa fim seriosi;)

Si te asigur ca nu trece nimeni cu vederea treburile astea , "primim" ceva totusi.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5 minutes ago, MrP- said:

Nu plange nimeni cumetre , vrea sa va fac sa deschideti ochii la asemenea oameni si sa nu aveti incredere in nimeni , indiferent de functia pe care o detine. Erau 100k , sa fim seriosi;)

mna e trist , dar suferi din moment ce ai venit pe forum sa ii faci post . =))  so aici e vina ta , nu a lui , nimeni nu iti va face nimic anyways

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, Fluxytz a spus:

mna e trist , dar suferi din moment ce ai venit pe forum sa ii faci post . =))  so aici e vina ta , nu a lui , nimeni nu iti va face nimic anyways

Esti batut in cap !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 minute, ★ AnOn1m ★ old.usp.ro a spus:

Contra! aici tu ai hotarat sa ii dai credite lui! voi o faceti pe raspunderea voastra, o sa confirme si night cand va raspunde la aceasta reclamatie ! 

Am gresit si eu aici , recunosc. Am crezut ca daca e staff are putina minte si e legit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doamne bai baieti, nu mai faceti atat off topic pe o tema idioata, @NiGHT sau @RockY nu au timpul din lume sa citeasca ce scrieti voi. un simplu argument adus de vossen e de ajuns. nu mai trebuie sa comentati nimeni in afara de cei din staff + fondatorii.

contra, ai dat creditele pe propria raspundere, daca nu aveai incredere, ii cereai sa iti dea el primu. 

YxetA7T.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

11 hours ago, TudorCNT said:

doamne bai baieti, nu mai faceti atat off topic pe o tema idioata, @NiGHT sau @RockY nu au timpul din lume sa citeasca ce scrieti voi. un simplu argument adus de vossen e de ajuns. nu mai trebuie sa comentati nimeni in afara de cei din staff + fondatorii.

contra, ai dat creditele pe propria raspundere, daca nu aveai incredere, ii cereai sa iti dea el primu. 

+1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.