Sari la conținut

reclamatie Anon1m


lil chiri

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) :FaZe Chiri
2. Numele celui reclamat:★ AnOn1m ★ old.usp.ro
3. Steamul celui reclamat: https://steamcommunity.com/profiles/76561199030130438
4. Motiv:Acest baiat a fost surprins de anti cheat folosing wallhack, tot serverul a vazut si mai jos este dovada ! Sper sa se ia masuri pt ca acest codat mi-a dat gag din frustrare !
5. Dovada: https://imgur.com/a/QDkYb0o
6. Alte detalii:Eu sper ca se vor lua masuri pt ca nu este prima data cand este surprins de anticheat dar nu am facut post din frica lui sa nu imi dea ban

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frt poate sa fie un bug,eu nu vrrau sa zic pro sau contra,doar imi dau cu parerea. @NiGHT @RockY

 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
🐺Lix206🐺
🐺Discord:Lix206#0206🐺
🐺VipUltimate-GO.USP.RO🐺
🐺Be a men,not a coward🐺

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa nu se i-a in considerare deoarece eate un bug,jumate de pe server au foat detectati.

 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
🐺Lix206🐺
🐺Discord:Lix206#0206🐺
🐺VipUltimate-GO.USP.RO🐺
🐺Be a men,not a coward🐺

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost si eu pe sv cand a fost  detectat,dar nush daca chiar are,daca aveam trebuia sa isi ia ban pana acum.

@NiGHT si @RockY stiu mai bine.e

                                                                                                                            

                                                                                                                                 Discord: Ɛ/> 𝓥𝓸𝓼𝓼𝓮𝓷#4451

                                                                                                   Steam:https://steamcommunity.com/id/vossenetank/

                                                                                                                     spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este un bug, a primit si tudor ceva de genul in chat, poate confirma @TudorCNT

si in al 2-lea rand am vip si admin si intram pe server cu cod ?

si dupa ce ma faci frustrat, si iti dau gag , tot mai ai tupeul sa imi faci reclamatie!

@NiGHT si @RockY va rog sa faceti ceva cu acest bug ! 

 spacer.png

 Z4-BVg-YN-1.gif

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vere,faceti si voi diferenta dintre wall hack si wall tracing.Unu e cand tregi prin pereti etc iar celalalt este atunci cand mergi cu tinta prin pereti dupa un player o singura data(sau de cate ori apare in chat).scriind o data in al doilea caz poate sa fie si o intamplare.Contra

Editat de IamTHEKILLER

Discord:IamTHEKILLER#3531

Steam

FOST OWNER OF OLD.USP.RO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 minutes ago, IamTHEKILLER said:

Vere,faceti si voi diferenta dintre wall hack si wall tracing.Unu e cand tregi prin pereti etc iar celalalt este atunci cand mergi cu tinta prin pereti dupa un player o singura data(sau de cate ori apare in chat).scriind o data in al doilea caz poate sa fie si o intamplare.Contra

+1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 minute, jaxgodz- a spus:

Poate sa fie un bug dar nu cred sa foloseasca ceva are vip admin nu cred ca ar face asta

 

Contra

Gata cu chestia asta ca are vip si admin.asta nu e argument .cine il stie pe soystera avea owner si vip platinum si i-a dat ban consola de hack.

Discord:IamTHEKILLER#3531

Steam

FOST OWNER OF OLD.USP.RO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, IamTHEKILLER a spus:

Gata cu chestia asta ca are vip si admin.asta nu e argument .cine il stie pe soystera avea owner si vip platinum si i-a dat ban consola de hack.

ok dar de ce arata aproape in fiecare meci la minim o persoana ca are ceva ?

si in plus de asta am vazut ca a aratat la inca 3 admini inafara de mine !

 

Editat de ★ AnOn1m ★ old.usp.ro

 spacer.png

 Z4-BVg-YN-1.gif

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, ★ AnOn1m ★ old.usp.ro a spus:

ok dar de ce arata aproape in fiecare meci la minim o persoana ca are ceva ?

si in plus de asta am vazut ca a aratat la inca 3 admini inafara de mine !

 

eu am spus ca asta nu mi se pare un argument doar.ti-am dat eu argumentul pentru care am dat contra

Discord:IamTHEKILLER#3531

Steam

FOST OWNER OF OLD.USP.RO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.