Sari la conținut

Admini scosi 06.04.2020


TwiX

Postări Recomandate

Cu ocazia venirii lui TheS in trib, am decis sa facem o scurta curatenie ca deja aveam 2 pagini de admini fara activitate. Am discutat cu el strict pe activitate si avem cam asa:

 

  • HeDsHoT Cristi    remove
  • [TLG]Bezeaua remove gauri in activitate D6YC5pN.png
  • vali remove https://usp.ro/forum/topic/36563-cerere-grad-vali/
  • kazzy remove inactiv din februarie
  • unreal remove grad pe alta comunitate
  • gunnbott +1 warn pentru ca nu vad nicio cerere de absenta dar totusi are activitate SpNUihd.png
  • cristi -1 activitate partiala pe forum (cereri unban salut, doar la cereri up etc) si schimbare de nume frecventa
  • choco remove inactivitate
  • cigg 47(VAC) remove inactivitate, nu a anuntat desi era foarte activ nu stiu ce s a intamplat. Daca revii, te asteptam EeDkbCw.png
  • cosmeen -1, activitate slabuta 5xQiqUX.png
  • ceefi remove inactivitate
  • emika remove inactivitate, grad alta comunitate etcc cazier mare
  • hbck remove, inactivitate, tu ai contul asta observ https://www.gametracker.com/player/💎HbcK💎/89.40.104.218:27015/ si uite ti activitatea F1f9rfc.png
  • drs remove, activitate doar in ultima saptamana, daca vrei sa revii, faci cerere epWFWTk.png
  • notlowpulse remove, inactivitate 2junmvl.png si observ ca ti ai schimbat numele fara sa anunti
  • joker remove inactivitate
  • Like 5
  • Haha 1

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.