Sari la conținut

Cerere resurse


Maxwell

Postări Recomandate

FkZdIxX.png - cum a fost facut textul principal, GJdkvxZ.png - cum a fost facut textul principal si p ce a fost pus brushul de jos blendmodul,trgyydu.png - cum a fost facut textul principal (SMILE), fPHQozc.png - pe ce a fost pun brushul de la sabie si cele de pe par,HLctWMy.png- cum a fost facut textul principal, xXo2gRj.png - acel brush sau shape de pe text(cele 3 lini asa,  intelegi @eL DrAg0)  BUkamSD.png -cum a fost facut brushul acela, cum a fost aplicat peste textura sau cum, cm28aqs.png - brushul acela roz pe ce a fost pus, Js6qJbV.png - cum se numeste brushul de pe text (cel albastru) ,saQqicF.png - patternul acesta cu linii de pe langa caracter, XEYqfYM.png- cum a fost facut textul, pBGlBuv.png - cum a fost facut textul si brushul de pe langa cel cu mov si cel cu portocaliu (blendmode-ul si pe ce  a fost pus) @eL DrAg0 & @OREO

 

 

GFX Designer

Nu îmi cereţîn PM avataresemnături/ logosgrade/ etc. Faceţi cerere!

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trgyydu.png- cred ca e o textura iar apoi brush-uri pe hard light sau color dodge

fPHQozc.pngbrush-ul de pe sabie pare pus pe hue si apoi alt brush alb,cele de pe par  pe overlay 

xXo2gRj.png-o parte din spate e facuta cu un stroke de pe text iar apoi cu motion blur , iar celelalte linii cred ca sunt niste flare-uri redimensionate

saQqicF.png-este un pattern simplu iar apoi sters putin

BUkamSD.png-brush-ul e pe color dodge si apoi scazuta saturatia din hue

cm28aqs.png-brush-ul cred ca e pus tot pe color dodge

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, StrahaPro a spus:

 

 

saQqicF.png-este un pattern simplu iar apoi sters putin

 

totusi vreau patternul daca se poate d-asta am si cerut 

GFX Designer

Nu îmi cereţîn PM avataresemnături/ logosgrade/ etc. Faceţi cerere!

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La cel cu KNIGHT s-a folosit liquify, la cel cu tevy..is just a brush 🙄, la cel cu deian e un pattern si o textura,  iar la cel cu elementul asa e fontul nu mi aduc aminte cum se numeste.(tehnica double-text). Patternu este o resursa privata.

Ai primit raspunsurile, T.C

  • Love 1

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.