Sari la conținut

reclamatie arres


danyy

Postări Recomandate

Nick: dany
Nick admin: Arres
Data și ora evenimentului: 30.03.2020, ora 21:15
Harta: cache
Detalii: i-am dat ban unui prieten de-al lui,la care am demo,i am zis frumos sa se duca pe forum sa faca cerere de unban daca e ceva si a inceput sa ne faca pe noi adminii idioti si terminati in chat-ul de la admini.
Dovezi: 


Alte precizări: nu cred ca avem nevoie de un asemenea admin sincer,pana la urma toti trebuie sa fim uniti si sa vorbim frumos

Editat de danyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nush coyz ce sa zic desprea voi dar sunteti prea copilarosi si sincer v-am facut terminati , gen unii chiar sunt =)) cum sa dai ban frate asa aiura, mai invatati si voi jocul, pe bune, dai ban pentru wh ca da preefire, ban wh ca pune tinta prin pereti random,  si acum vine asta (ca sincer imi e scaraba sa iti pronunt numele ) ca asa e aici , toata lumea are pile, etc, si tu zici ca nu aveti nevoie de admini ca mine, pai daca recrutati vreo 2/3 ca mine sincer sa vedeti ce se goleste sv de playeri ...pentru ca nu fac favorizari ca altii, se stiu ei, si se mai stiu si cine e de partea altor Founderi si etc, practic 2 tabere. Bun, sa reveni, imi faci post pentru ca va fac idioti, avand in vedere faptul ca unii nu ma suporta pe sv, e si normal sa faceti asta, stati ca potarnichile la panda sa greseasca cineva si dupa atacati =)). Va pup, si daca o sa primesc ceva aia e, sunteti tot voi in pierdere! ❤️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bro wh inseamna wallhack si dupa cum bine stii pentru ca ai folosit si parerea mea e ca inca folosesti, daca tu nu dai ban pentru wh, si prefire atunci pentru ce dai tu ban cu motivu wh ?? Acum profiti de faza asta doar pentru ca nu am avut demo, caci daca aveam demo nu mai aveai ce sa spui, si inca o chestie nu ma dau eu mare important sau asa dar imi poti explica si mie ce ai facut asa de important precum zici pentru acest server ?

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nush ce sa zic dar daca voi stati doar 2/3 runde pe cineva si constatati ca are wh ...nu e ok 😃 Doar daca e obvious dai repede, nush, eu asa fac 😃 si faza cum ca am eu wh stai linistit ca nu esti primul care zice chestia asta si nush de ce spuneti doar de mine chiar daca si altii mai dau ciudat sooo, aa, ce am facut eu asa important, am dat banuri frate, daca se puate uita la ban list cred ca se vede acolo de cand sunt pe sv si cate am dat. Nu mai zic nimic ca nu are rost...imi bat gura degeaba ca oricum nu bagati in seama nimic din ce zic astia anonimi, sal! ❤️

 
Editat de ㄨ 𝘼𝙍𝙍𝙀𝙎
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu a zis nimeni ca te considera sau ca nu bagam de seama ce zic "astia anonimi" daca tu te consideri asa treaba ta, nu prea ma intereseaza, dar sa spui tu ca nu ai da ban lu unu care da prefire si trage prin smoke nu e ok. Apoi, ai zis ca nu sunt singurul care zice ca ai wh, poate e adevarat poate nu inseamna ca e ceva care atrage priviri, cum de toti de ii aduci pe server sunt codati, de exemplu Zywoo si Daria, si o sa aduci din nou argumentul ca e incepatoare la joc si ca trage prin tot ce vede, am fost si eu incepator si nu trageam prin toate smoke-urile si peretii posibili dintr-o mapa, de mai multe ori consecutiv. Zywoo tragand cu polarul numai prin peretii unde erau playerii (ce-i drept nu pe playeri exact, dar prin apropiere). In legatura cu faza ca suntem copilarosi si etc, asta este la latitudinea ta cum caracterizezi unele persoane, dar cand porti o conversatie, cand vezi ca nu mai ai dreptate nu incepi sa ii faci pe ceilalti idioti si terminati doar pentru ca au dreptate, nu intotdeauna, aici vom lasa gradele mai mari sa ia decizia pentru ca poate sa fii gresit sau nu in functie de decizia luata. Faza cu importanta ca ai dat banuri si nu stiu ce, aia poate sa o faca orice admin, iar cei care se implica, se poate observa din sourcebans unde poti vedea cate banuri totale are fiecare admin, ai doar 18 banuri si nu cred ca sunt atat de multe incat sa te crezi mare important, ca uite dom'le voi nu faceti nimic si eu le fac pe toate. Ai zis tu ca "stam ca potarnichele" ca sa asteptam o greseala, iar apoi sa "atacam", nu te ataca nimeni (daca tu te simti atacat de ceea ce am facut, treaba ta), deoarece nu cred ca intereseaza pe nimeni sa ne facem rau unii intre altii fara motiv.  Am spus tot ce am vrut sa spun, iar cu asta inchei tot.

Editat de colD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

19 minutes ago, colD said:

Ba eu cred ca sunt destul de multe banuri tinand cont de faptul ca nu am nici 2 luni de adminat, nu mai o lalai cu Daria si Ziwoo, astra inseamna lipsa de experienta, sa dai ban, pune demo la cererea lui sa vedem =)) sunt chiar curios, aaaaaaaaa si faptul ca nu faci demo iara da de inteles unele lucruri, cum am zis si la cererea de unban, de ce nu ai face demo unuia cu rank 1 lvl 0, asta ce inseamna ca trebuie sa dam ban aiurea celor cu rank 1 respectiv lvl 0 pentru ca asa vrem noi si ca ni se par suspecti nu, fara demo , etc acolo puteam sa fac si eu reclamatie ca nu ai demo ceea ce ducea la -1 dar mno, aici intervine faza cu pilele, lasam asta deoparte, "cand vezi ca nu ai dreptate nu incepi sa ii faci pe ceilalti idioti" normal ca va fac idioti pentu ca omu ala si Daria nu aveau nimic, lol, normal ca incept si ma activez cand stiu ca sunt curati si ca nu au nimic si cineva din lipsa de experienta da ban aiurea. Nush de ce ma cert aici ca oricum e irelevant, macar daca ne stiam in viata de zi cu zi dar asa nu are rost. 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In caz ca nu stiai si eu sunt admin, si acolo ai spus idioti la plural deci am tot dreptul sa imi spun punctul de veder, la faza cu lipsa de experienta, crede-ma ca stiu jocul asta si nu dau ban aiurea oricui si oricum. La faza cu pilele, nu am nicio pila asa cum crezi tu, dar sincer sa fiu nu ma intereseaza ce crezi despre mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi place atitudinea ta fata de ceilalti admini si nici ideea de a va face reclamatie unii altora. Frumos era sa fii venit la unul din founderi pentru a remedia situatia asta.

Cererea de unban este facuta iar adminul care i-a dat ban are demo. Va voi da doar un avertisment, dar data viitoare cand se va face reclamatie intre admini aveti -1 direct.

Locked.

  • Love 1

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • case a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.