Sari la conținut

reclamatie Dobre


sakitar

Postări Recomandate

contra, foarte toxic pentru varsta ta.

Si ai meritat mute.Insereazsă imagine din URL

Editat de Vossen

                                                                                                                            

                                                                                                                                 Discord: Ɛ/> 𝓥𝓸𝓼𝓼𝓮𝓷#4451

                                                                                                   Steam:https://steamcommunity.com/id/vossenetank/

                                                                                                                     spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doar pentru ca sunt mai mic de varsta nu trebuie sa fiu facut prost  de  tine sau de prietenii tai, care la randul lor  au incalcat  regulamentul pe care tu ai  fi nevoit sa il respecti, evident fara  a fi sanctionati. Pe langa asta tot ce am spus a fost ca sunt bun ceea ce nu substrage faptul ca si voi  sunteti. Nu m-ai am nimic de adaugat. Uite dovada cand Vossen m-a facut prost, pentru care nu a patit nimic ba chiar a starnit rasul celorlalti  fapt care nu m-a  facut  sa ma simt  prea comfortabil: https://imgur.com/gallery/Gstn8Rd

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci eu nu am nimic cu copiii, sau cu tine in mod special  sau cu oricine altcineva. Tu ai facut toxicitate care a rezultat la mute.

In regulament scrie ca nu ai voie si ne-ai mai amenintat, pe mine in special ca imi faci post pe forum.

Salut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra,trebuia sa iei ban 1-7zile asa ca multumestei lui dobre

 

Uite regulamentul ce spune

14. - Lipsa de respect fata de ceilalti jucători de pe server ( toxicitatea ) duce la ban 1-7 zile la prima abatere, iar la a 2-a abatere ban permanent.

Discord:IamTHEKILLER#3531

Steam

FOST OWNER OF OLD.USP.RO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respins

 

T/C

"Don’t think I don’t see you haters, I know y’all in disguise"

“The realest people don’t have a lot of friends.”

"Reality is wrong. Dreams are for real."

★ ——————————————————————————————————————— ★

 

 

Discord_Server_OLD.USP.RO.pngSteam_Group_OLD.USP.RO.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • .RockY a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.