Sari la conținut

Cerere unban JJ


✪JJ

Postări Recomandate

1. Profil jucator https://usp.ro/servere/go/profil.php?id=STEAM_1:0:193905294

2. Link Ban https://go.bans.ro/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:193905294

3. Descriere situatie : cred ca 6 sau 7 runde am jucat,in aceste runde am facut in jur de 10 killuri sau ceva de genul si ma trezesc cu ban dintr odata.

4. Dovezi : nu am ce dovezi sa dau,in 500 de ore jucate pe server jucand aproape de cand s a deschis, iau ban aiurea ...

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ban aiurea zici...eram deja pregatit

 

 

 

 

00:15 se poate vedea clar cum incearca sa dea prefire la jucatorul de pe top mid,dar nu ii reuseste :((((((

00:22 da molotov in palat fix cand apare acel jucator

00:40 "apps unul a trecut" =]]]]]]]]]]]]]]]] eu nu vad sa-l fi vazut pe acel jucator din apps ca sa zica ca a trecut, plus ca il stie in permanenta prin site unde umbla

01:10 pune tinta la scaun,dar wallu nu prea a mers ca el era rampa :(((((

01:47 iar de faza aceasta ce sa zic :)))))))), se poate vedea cel mai clar cum nici nu il vede si trage in cutie,ca mai apoi sa stie in permanent unde se plimba jucatorii in site

 

Nu mai zic nimic. Prieten cu plajerik,barem el nu mai face cerere de unban ca stie ce are in cap. Pacat de vip-ul tau si de alea 500 de ore. 😘

 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa parerea mea poate fi vorba si de timing si bulan cum mai am si eu uneori si toti jucatorii din jocul asta. Puteai sa stai si tu mai mult pe el si daca treceau 5-6 runde cu siguranta ne dadeam seama. E imposibil sa fie un jucator in jocul asta care sa nu fi avut momente de genul. Eu raman la parerea mea ca nu are nimic, dar din pacate nu eu iau deciziile aici.

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, zet[Z] a spus:

Dupa parerea mea poate fi vorba si de timing si bulan cum mai am si eu uneori si toti jucatorii din jocul asta. Puteai sa stai si tu mai mult pe el si daca treceau 5-6 runde cu siguranta ne dadeam seama. E imposibil sa fie un jucator in jocul asta care sa nu fi avut momente de genul. Eu raman la parerea mea ca nu are nimic, dar din pacate nu eu iau deciziile aici.

 

e wall pe fata ...la ticket acolo a tras exact cand a ajuns ala acolo si nici nu la vazut ca sa dus acolo..laso in cacat de treaba

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

7 minutes ago, zet[Z] said:

Dupa parerea mea poate fi vorba si de timing si bulan cum mai am si eu uneori si toti jucatorii din jocul asta. Puteai sa stai si tu mai mult pe el si daca treceau 5-6 runde cu siguranta ne dadeam seama. E imposibil sa fie un jucator in jocul asta care sa nu fi avut momente de genul. Eu raman la parerea mea ca nu are nimic, dar din pacate nu eu iau deciziile aici.

 

stiu....bulan. Si la faza din apps cand a zis ca a trecut unul si nu l a vazut absolut deloc,tot bulan...,oricum lasam sa decida staff-ul,dar pe viitor sa nu o mai dea asa pe fata =]]]]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

00:40 mi se pare suspect atat, in rest zic ca nu are nimic

01:47 pe ala ct il vazuse cand trecuse ( faza cand a tras in cutie, poate sa fie doar sa verifice/noroc )

 

Pro/contra decideti, eu zic ca nu are nimic

 

Parerea mea.

  • Like 1

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 minute, zulixez) a spus:

00:40 mi se pare suspect atat, in rest zic ca nu are nimic

01:47 pe ala ct il vazuse cand trecuse ( faza cand a tras in cutie, poate sa fie doar sa verifice/noroc )

 

Pro/contra decideti, eu zic ca nu are nimic

 

Parerea mea.

serios?:)) wtf...

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 0:40 mi se pare suspect pentru ca nu are cum sa il vada si pe langa asta face miscarile perfecte ca sa il prinda pe timing pe cel ce a sarit , parerea mea e ca are ceva.

  • Like 1
  • Love 1

                                                                                                                   

 

 

                                                                                                                                                                                             76561198262988767.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 1:47 se putea sa fie si bulan dar la 0:38 nu avea de unde sa îl stie. 

Toti mai avem zile bune cand îi prindem pe timing sau tragem prin pereti/cutii.

 

                                                                                          e5R5PBi.gif                                        

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Breee si am zis ca nu ai nimic, cel putin nu pe vremea E* , sa luat lumea de mine ca esti codat si eu una si buna "Nu are nimic".

Prima faza pe mid 00:10 - 00:17 -> Cum faci peek la orele pe care le ai? Jucati cu cod dar tot nu stiti un amart de peek pe o harta jucata toata ziua, dar vai bre ca nu apuca sa scoata omu capu ca e jos.
A doua faza 00:35 - 0040 -> Again, cum faci tu peek? Ce are zidul ala? ciuciu banca,ciuciu dubita,short nici nu mai zic ca trebuia sa verifici din prima ( a murit unul short, mid nu era nimeni pentru info, in chat nimic info) 
00:40 - 01:00 -> Nimic de comentat, ai rupt saptamana trecuta, tu nu verifici bancuta, esti mai mereu cu tinta in SITE,cel putin sa vezi cu coada ochiului cand trece, (ai stiut ca a trecut B-AP, nu te uiti la dubita in caz ca iese)(NU  a facut pasi individu,cel putin nu cat sa se auda)
 De restu nici nu mai zic, cu putina analiza la game-play se observa fazele de wall gen 02:04-02:07.
ANALIZA

CONTRA UNBan, R.I.P JJ(Je-Jmecher)

Editat de ♥TheS
  • Like 1
  • Haha 3

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare ca are cod la cateva faze, odata la 0:15 unde a tras pe capul teroristului, odata la 0:38 unde nu l-a vazut pe ala si a anuntat citez, "apps unu, trecut", la cand ai intrat in con adica de la minutu 2 pana la final, il tineai pe ala sus in ct, apoi cand ai vazut ca s-a pus crouch la ct ai mutat tinta exact. Mai departe cand mai avea 2-3 secunde pana sa explodeze bomba, ai iesit direct cu tinta pe ala care sa zicem ca l-ai auzit. In acelasi meci cred ca, o runda mai devreme l-am batut pe al tau in jungla eu fiind top mid, apoi am sarit in jungla si ma tineai jungla din market fara sa ai nicio informatie despre pozitia pe care o aveam. Deci, in concluzie dau contra la unban, si altadata sa nu mai joci cu cod pe server.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, colD a spus:

Mi se pare ca are cod la cateva faze, odata la 0:15 unde a tras pe capul teroristului, odata la 0:38 unde nu l-a vazut pe ala si a anuntat citez, "apps unu, trecut", la cand ai intrat in con adica de la minutu 2 pana la final, il tineai pe ala sus in ct, apoi cand ai vazut ca s-a pus crouch la ct ai mutat tinta exact. Mai departe cand mai avea 2-3 secunde pana sa explodeze bomba, ai iesit direct cu tinta pe ala care sa zicem ca l-ai auzit. In acelasi meci cred ca, o runda mai devreme l-am batut pe al tau in jungla eu fiind top mid, apoi am sarit in jungla si ma tineai jungla din market fara sa ai nicio informatie despre pozitia pe care o aveam. Deci, in concluzie dau contra la unban, si altadata sa nu mai joci cu cod pe server.

cum adica altadata? nu mai are ce cauta pe server:D Chiar daca intra pe alt cont ..ban fara discutii

Editat de BeatMort
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.