Sari la conținut

Reclamatie IamTHEKILLER


FuMeGa hellcase.com

Postări Recomandate

Si gata nu mai vreu sa ma cert cu voi,dar sa stii killer ca nu ai procedat cum trebuie,poate am gresit si eu dar sa stii ca si tu esti de vine.Te-am pupat killer.

 

3 minutes ago, saiyanje-- said:

Vrei sa iti dau poze cu conversatia mea cu killer in privat?

 

Nu ma interezeasa frate,si "cearta" asta e intre mine si killer,deci te rog frumos sa o incheiem aici ca e mai bine asa pentru toti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Just now, FuMeGa old.usp.ro said:

Nu ma interezeasa frate,si "cearta" asta e intre mine si killer,deci te rog frumos sa o incheiem aici ca e mai bine asa pentru toti.

Aici este o reclamatie nu piata,aici vine toata lumea ca sa isi deie cu parerea si sa spuna ce a vazut in acel moment pe server.Eu am fost pe server mi-am dat cu parerea si continui sa imi tin parerea mai departe.Si data viitoare cand faci o reclamatie gandeste de 2 ori inainte sa o faci ca stii prea bine ca va iesi un un cacat mai mare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 minute, Anto1 a spus:

pro, abuzeaza omu de functie, injura foarte multe pe voice chat, nu inteleg cum a ajuns el la Moderator/Admin ce o avea

daca ti-am dat ban ca ma injuri nu e abuz.de dimineata ai primit doar gag ca nu am stiut dar acum ai ban 10080.Daca iti iei ban ca injuri staff nu inseamna ca trebuie sa devi post-hunter

Editat de IamTHEKILLER

Discord:IamTHEKILLER#3531

Steam

FOST OWNER OF OLD.USP.RO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 minutes ago, IamTHEKILLER said:

daca ti-am dat ban ca ma injuri nu e abuz.de dimineata ai primit doar gag ca nu am stiut dar acum ai ban 10080.Daca iti iei ban ca injuri staff nu inseamna ca trebuie sa devi post-hunter

Copile, eu te-am injurat? tu injuri de vai de capul tau pe server, injuri de morti si raniti pe voice chat. ai grija... BTW

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, Anto1 a spus:

Copile, eu te-am injurat? tu injuri de vai de capul tau pe server, injuri de morti si raniti pe voice chat. ai grija... BTW

 

Vreau dovada sa vad ce limbaj am folosit te rog.

Discord:IamTHEKILLER#3531

Steam

FOST OWNER OF OLD.USP.RO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@FuMeGa old.usp.ro acum suferi sau ce?

 

Reclamatie respinsa.

 

T/C

"Don’t think I don’t see you haters, I know y’all in disguise"

“The realest people don’t have a lot of friends.”

"Reality is wrong. Dreams are for real."

★ ——————————————————————————————————————— ★

 

 

Discord_Server_OLD.USP.RO.pngSteam_Group_OLD.USP.RO.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • .RockY a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.